szadoka
28.06.06, 08:41
Mam je wszedzie... ostatnio upodobaly sobie skrzynki z kwiatami na
tarasie.Uprawiaja mszyce na moich kocankach (juz potraktowanych srodkiem od
mszyc). Najgorsze jest to, ze w dwoch skrzynkach juz mam gniazda cale :(. Jak
to cholerstwo wyploszyc?