29.06.06, 22:56
Hej, czy przekwitłe kwiaty anemonów trzeba obcinać czy mam zostawić?
Spokojnej nocy

Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: anemony 29.06.06, 23:15
      To zależy, czy chcesz nasiona.
      • michalin_ka16 Re: anemony 29.06.06, 23:19
        Nasiona???
        A można wysiać anemony z nasion? Jeżeli tak to napisz coś więcej.
        Dzięki horpyno jak zwykle można na Ciebie liczyć.:-))))))))
        • horpyna4 Re: anemony 29.06.06, 23:30
          Ja nie wysiewałam, ale znajoma robiła to z dobrym skutkiem. Były to te normalnie
          hodowane z bulwek barwne anemone coronaria, zebrała nasiona i wysiała. Inne
          gatunki też się zresztą rozsiewają, czyli chyba należy wysiać zaraz po zbiorze,
          jak chce natura.
          • mirzan Re: anemony 30.06.06, 13:09
            Nasiona anemonów należy siać zaraz po dojrzeniu,przysypać lekko piaskiem.
            Niektóre zakwitną na przyszły rok.Bardzo dobrze nadają się na kwiat cięty,
            trzymają się długo w wodzie bez zadnych zabiegów.
    • michalin_ka16 nie ten nick:-)) 29.06.06, 23:21
      Nie wylogowałam się
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka