28.03.08, 14:05
Kupiłam anemony w doniczce. Po 3 dniach na parapecie okiennym zaczęły mi
marnieć. Co robić?
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: anemony 28.03.08, 14:06
      Przesadzić do gruntu, jeżeli masz taką możliwość.
      • nullik Re: anemony 31.03.08, 11:46
        Czy to oznacza, że anemony nie udaja się w skrzynkach?
        • horpyna4 Re: anemony 31.03.08, 11:53
          Mogą być i w skrzynkach. Ale na balkonie, nie w mieszkaniu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka