blanka-only 28.03.08, 14:05 Kupiłam anemony w doniczce. Po 3 dniach na parapecie okiennym zaczęły mi marnieć. Co robić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
horpyna4 Re: anemony 28.03.08, 14:06 Przesadzić do gruntu, jeżeli masz taką możliwość. Odpowiedz Link Zgłoś
nullik Re: anemony 31.03.08, 11:46 Czy to oznacza, że anemony nie udaja się w skrzynkach? Odpowiedz Link Zgłoś
horpyna4 Re: anemony 31.03.08, 11:53 Mogą być i w skrzynkach. Ale na balkonie, nie w mieszkaniu. Odpowiedz Link Zgłoś