Dodaj do ulubionych

Jak uratować iglaki przed psimi odchodami!!!!Help!

11.05.08, 11:45
Witam! Przeprowadziłam sie niedawno do domu z ogrodem, w którym jest pełno małaych iglaków. Raj dla mojego psa, bo ma dużo swobody. Sika, niestety, na te iglaki i zaczynają żółknąć. Kupiłam jakiś preparat "Akyszek", spryskałam, ale nic to nie dało, bo dalej sika. Prosze o radę, co mam zrobić, aby chronić drzewka? Czy jest jakiś sposób? Pozdrawiam i dziekuję.
Obserwuj wątek
    • dar61 1. sposób 11.05.08, 20:46
      Swoje psy:
      www.easypet.pl/cat161-id107-d-fence-deluxe-niewidoczne-ogrodzenie-elektryczny-pastuch.aspx

      Obce psy:
      www.easypet.pl/cat168-id127-ogrodowy-odstraszacz-psow-i-kotow.aspx

    • dar61 2. sposób 11.05.08, 20:55
      Choć brzmi niepoważnie - jest skuteczne!

      Wkopać słupek.
      Wydrążyć [lub nadbudować na nim jakąś komorę].
      Zaczaić się na psinę.
      Zapamiętać gdzie psina nawet [obca!] oddała naturze potrzebę
      mniejszą.
      Zamoczyć w ... tym mokrym szmatkę.
      Szmatkę świeżo zamoczoną umieścić w tym słupku czy nadsłupnej
      komorze.
      Dać wolność swemu psu.
      Nie dziwić się psa częstemu słupka zraszaniu.

    • zielona_borowka Re: Jak uratować iglaki przed psimi odchodami!!!! 13.05.08, 11:03
      Zosiulko, w ubiegłym roku również ubolewałam nad moimi iglakami i
      cieżką pracą (sama wszystkie posadziłam)
      W tym roku, niestety wszystkie drzewka, krzewy, róże a nawet drzewka
      owocowe ogrodziłam zieloną siatką drucianą wysokości 0,5m. Nie
      wygląda to efektywnie, ale pies obsikuje teraz płot i moje drzewka
      są nietknięte.
      Pozdrawiam,
      A.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka