zosiulka
11.05.08, 11:45
Witam! Przeprowadziłam sie niedawno do domu z ogrodem, w którym jest pełno małaych iglaków. Raj dla mojego psa, bo ma dużo swobody. Sika, niestety, na te iglaki i zaczynają żółknąć. Kupiłam jakiś preparat "Akyszek", spryskałam, ale nic to nie dało, bo dalej sika. Prosze o radę, co mam zrobić, aby chronić drzewka? Czy jest jakiś sposób? Pozdrawiam i dziekuję.