Dodaj do ulubionych

rododendron

07.07.08, 20:17
Wiosną miałam duży kłopot z rododendronem. Według Waszych wskazówek
wzbogaciłam podłoże w kwaśny torf, dałam odpowiedni nawóz i listki z żółtych
zrobiły się zielone. Ślicznie zakwitł. Teraz wygląda zdrowo, ale boję się, by
sytuacja się nie powtórzyła wiosną. Czy mam go jeszcze podsypać nawozem,
jeżeli tak to kiedy? Będę wdzięczna za porady.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka