Dodaj do ulubionych

Grubosz mi zakwitł

25.12.03, 20:04
mój grubosz zakwitł, wypuścił kilka delikatnych różowiutkich kwiatuszków
mam z tym coś robić?
Obserwuj wątek
    • zawisak Re: Grubosz mi zakwitł 25.12.03, 22:38
      Madziu, przede wszystkim to zrób zdjęcie i pokaż na forum

      Pozdrawiam świątecznie
    • jerzy.wozniak Re: Grubosz mi zakwitł 25.12.03, 23:30
      Witam na forum Gazety!
      Nic nie rób (oprócz zdjęcia), i nie ścinaj kwiatostanu. Oprócz tego nie
      zmieniaj dotychczasowej pielęgnacji. Wiele gruboszy jest samopylnych więc może
      doczekasz się nasion. Co to za grubosz?
      Jurek
      • madzia.er Re: Grubosz mi zakwitł 26.12.03, 16:06
        kurza twarz na nie wiem. Grubosz.
        Zapomniałam go podlewać chyba przez 2 tydnie i stoi w sypialni a tam
        temperatura oscyluje tak 12-14 stopni. I przypomniałam sobie o podlewaniu, ide,
        patrze, a tam kwiatuszki. Spróbuje zrobić zdjęcie ale nie ręczę za efekt

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka