madzia.er 25.12.03, 20:04 mój grubosz zakwitł, wypuścił kilka delikatnych różowiutkich kwiatuszków mam z tym coś robić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zawisak Re: Grubosz mi zakwitł 25.12.03, 22:38 Madziu, przede wszystkim to zrób zdjęcie i pokaż na forum Pozdrawiam świątecznie Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.wozniak Re: Grubosz mi zakwitł 25.12.03, 23:30 Witam na forum Gazety! Nic nie rób (oprócz zdjęcia), i nie ścinaj kwiatostanu. Oprócz tego nie zmieniaj dotychczasowej pielęgnacji. Wiele gruboszy jest samopylnych więc może doczekasz się nasion. Co to za grubosz? Jurek Odpowiedz Link Zgłoś
madzia.er Re: Grubosz mi zakwitł 26.12.03, 16:06 kurza twarz na nie wiem. Grubosz. Zapomniałam go podlewać chyba przez 2 tydnie i stoi w sypialni a tam temperatura oscyluje tak 12-14 stopni. I przypomniałam sobie o podlewaniu, ide, patrze, a tam kwiatuszki. Spróbuje zrobić zdjęcie ale nie ręczę za efekt Odpowiedz Link Zgłoś