Gość: rysiek
IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl
08.08.01, 16:43
nadal mam was cwelów internautów w dupie, pewnie tak samo jak wy mnie. ale ja
mam ta przewagę, że mam również pieniądze, które zarobiłem grając w hiszpanii i
w legii, i które starczą mi na dostatnie życie do końca moich dni. a wy
jesteście gołodupce i jedynyne na co was stać to komputer -
:))))))))))))))))))))))))))))))