Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    WCIĄŻ MAM WAS W DUPIE - R. STANIEK

    IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 08.08.01, 16:43
    nadal mam was cwelów internautów w dupie, pewnie tak samo jak wy mnie. ale ja
    mam ta przewagę, że mam również pieniądze, które zarobiłem grając w hiszpanii i
    w legii, i które starczą mi na dostatnie życie do końca moich dni. a wy
    jesteście gołodupce i jedynyne na co was stać to komputer -
    :))))))))))))))))))))))))))))))
    Obserwuj wątek
      • Gość: Romario ????? IP: 217.8.166.* 08.08.01, 16:54
        Jeśli Ty jesteś Ryszard Staniek - to ja jestem Marek Jóźwiak. Albo Zidane. Nie:
        jestem Romario.
        Przestań, gościu, palić głupa. Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia - to
        lepiej nie przeciążaj łączy.
        • Gość: MP Re: ????? IP: 158.143.171.* 08.08.01, 17:08
          Brawo "Romario"!!!!!!!!
          A Rychu jezeli to naaprawde ty, to badz tak dobry i opisz stadion i jego
          okolice w Pamplonie...tylko nie sciemniaj bo niedawno wrocilem z nawarry
      • Gość: rap Re: WCIĄŻ MAM WAS W DUPIE - R. STANIEK IP: 10.0.32.* / *.dolsat.pl 08.08.01, 18:26
        ja mam ciebie także w dupie ty kretyński legionisto
      • Gość: macias Re: WCIĄŻ MAM WAS W DUPIE - R. STANIEK IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 08.08.01, 18:29
        Rysiek, cos Ty? Urzedujesz w...

        Przeszedles do GKS Tychy?
        Grasz teraz w hokeja?

        To cos naprawde nowego i extra!
        Poszerzysz horyzonty i zdobedziesz nowe sympatie!

        Brawo Rysiek!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka