Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro bę...

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.10, 22:15
    A ja Pana lubię Panie Adamie! Wierzę w 2 medale i 1 złoto na
    średniej! Pozdrawiam i znajdzcie wreszcie dobrych krawców!
    Obserwuj wątek
      • Gość: robert Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro bę... IP: *.chello.pl 05.01.10, 22:26
        Tak jest, Adaś nieustannie jest jasną stroną naszego sportu :)
        i już nic nie musi, jedynie może.
      • Gość: balbin Re: Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro IP: *.acn.waw.pl 05.01.10, 22:29
        Aha no tym razem wina kombinezonow/servis'manow.

        zawsze jakas wymowka sie znajdzie.
        • Gość: rodzinaslowemsilna Re: przyczyna. wymówki to masz ty, jak IP: *.23.54.194.generacja.pl 05.01.10, 23:03
          żona prosi byś wyrzucił śmieci.
          i zmył podłogę
        • Gość: trzezwo_myslacy Re: Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro IP: 195.182.52.* 06.01.10, 09:52
          Gość portalu: balbin napisał(a):

          > Aha no tym razem wina kombinezonow/servis'manow.
          >
          > zawsze jakas wymowka sie znajdzie.

          No ale co ci w tym stwierdzeniu nie pasuje?

          Dla mnie jest dośc oczywistym, że Polska z naszymi nakładami na
          sport i badania rozwojowe może byc w tyle za czołówką. Zwłaszcza w
          dyscyplinie, w której decyduja drobiazgi jak w skokach.

          Zapytaj kazdego biegacza, zjazdowca, skoczka jak wazne jest
          odpowiednia przygotowanie nart i dobranie smarów dla osiąganych
          wyników. A co do strojów to Austriacy juz chyba 2-3 lata temu tak
          kombinowali ze strojami, że trzeba było wprowadzic dodatkowe
          ograniczenia. Dlaczego wiec podważasz twierdzenie, że stroje naszych
          skoczków odstają od czołowki?

          Adama nie bronie bo tego nie potrzebuje. Pokazał ze był/jest jednym
          z najwybitniejszych skoczków w historii a dalej skacze bardzo
          dobrze. Z predkościa na progu odstawał zawsze, to fakt, ale nie az
          tak bardzo. Byc może z lepszymi strojami i lepszym przygotowaniem
          nart jego straty do zwycięzców byłyby mniejsze, np. kilkumetrowe, co
          pozwalałoby czasem walczyć o zwycięstwo/podium?
      • Gość: oxoplast Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro bę... IP: *.devs.futuro.pl 05.01.10, 23:07
        ..tym razem śnieg był za biały...:P
      • Gość: oxoplast Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro bę... IP: *.devs.futuro.pl 05.01.10, 23:09
        ... tym razem śnieg był za biały...
        • Gość: Kula10 Re: Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.10, 23:46
          Hmm.. ciekawe gdzie tu jest wymówka i zwalanie na serwismenów, to jest
          bardziej forma żartu z tym wyspaniem się speców od nart.
          Adaś tu sam szuka sposobu na prędkość..
          Powodzenia !
          • Gość: impostor Re: Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro IP: 97.66.94.* 06.01.10, 00:42
            a ty co jesteś "papugą" pana Małysza???
      • Gość: MIX Małysz wie? Ja też wiem... IP: *.unused.derbynet.waw.pl 06.01.10, 01:14
        ... Otóż z moich wnikliwych analiz wynika, że Adaś lata ładnie, ale o 10-15
        metrów za krótko - ot co. Dzisiaj serwismeni, wczoraj kombinezony, jutro
        pewnie złe śniadanie... zawsze coś staje na drodze...
        • jogurt.bartex Małysz wie, że wie..To jest news !!!! 06.01.10, 01:26
        • Gość: ... Re: Małysz wie? Ja też wiem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.10, 05:24
          ty wiesz tyle ze masz doope w tyle...
        • Gość: ja Re: Małysz wie? Ja też wiem... IP: *.kielce.vectranet.pl 06.01.10, 09:21
          Tak jest,zawsze mu coś zewnętrznego przeszkadza.Wygląda na to,że ekipa jest po
          to by mu szkodzić,a on biedny się musi z tym zmagać samotnie.Dlaczego nie chce
          przyjąć do wiadomości,że jego czasy świetności minęły bezpowrotnie i kurczowe
          trzymanie się nadziei na olimpijski sukces tylko szkodzi jego dotychczasowemu
          wizerunkowi i osi,osiągnięciom.
        • Gość: ja Re: Małysz wie? Ja też wiem... IP: *.kielce.vectranet.pl 06.01.10, 09:22
          Tak jest,zawsze mu coś zewnętrznego przeszkadza.Wygląda na to,że ekipa jest po
          to by mu szkodzić,a on biedny się musi z tym zmagać samotnie.Dlaczego nie chce
          przyjąć do wiadomości,że jego czasy świetności minęły bezpowrotnie i kurczowe
          trzymanie się nadziei na olimpijski sukces tylko szkodzi jego dotychczasowemu
          wizerunkowi i osiągnięciom.
      • konrad.ludwik02 ADAM się nie myli: od dawna szwankuje jego ... 06.01.10, 08:14
        ADAM się nie myli: od dawna szwankuje jego prędkość na rozbiegu, a
        że należy do zawodników najlżejszych, trudno mu przy złych warunkach
        wiatrowych odlecieć. Podobnie ma się rzecz i z innymi zawodnikami,
        choć niektórzy z nich też jadący najwolniej, np. Simon Amman,
        ostatnio znacząco poprawili prędkość. Największe prędkości osiągają -
        o dziwo, Rosjanie, ale nie zawsze się to u nich przekłada na
        długość skoku!
        Fakt oczywisty, że to serwismeni mają decdydujący wpływ na
        przygotowanie nart do danej skoczni, ukształowania rowków
        rozbiegowych, danych warunków temperaturowych, wilgotności i nawet
        wiatru!
        Życzmy ADAMowi wszystkiego najlepszego - bardzo na to zasługuje!
      • Gość: :-) po engelbergu i lillehammer tez widzial IP: 77.87.0.* 06.01.10, 08:16
        • Gość: E! Re: po engelbergu i lillehammer tez widzial IP: *.chello.pl 06.01.10, 09:49
          Ale bystry ten Adaś, a tak dodatkowo też coś ze skafandrem już mu się nie podoba????
      • Gość: misio adaś dzieki IP: *.net-serwis.pl 06.01.10, 09:49
        adaś dzieki dużo zrobiłś ale czas robi swoje w POLSCE za malo nlodych
        skacze i nie bedzie dlugo takiego talentu jak twój, od FORTUNY DO
        MAŁYSZA UPŁNEŁO 30 LAT .
        • kgbaca Re: adaś dzieki 06.01.10, 09:58
          Gość portalu: misio napisał(a):

          > adaś dzieki dużo zrobiłś ale czas robi swoje w POLSCE za malo
          nlodych
          > skacze i nie bedzie dlugo takiego talentu jak twój, od FORTUNY DO
          > MAŁYSZA UPŁNEŁO 30 LAT .

          Tyle, że Fortuna to był jednak bohater jednego skoku...
      • jonwol Jak będzie na emeryturze skuma wszystko! 06.01.10, 09:49
      • heraldek Chlopski filozof sie znalazl...... 06.01.10, 10:11
        ....jak dlugo bedzie jeszcze wszystkim dupe mydlil...zanim
        odejdzie....
        • ukos To ty odejdź, bęcwale 06.01.10, 12:49
          heraldek napisał:

          > ....jak dlugo bedzie jeszcze wszystkim dupe mydlil...zanim
          > odejdzie....

          Nie ośmieszaj się, mydłku, próbując oceniać kogoś, kto ma
          rzeczywiste osiągnięcia (a i dzisiaj należy do szerszej czołówki
          dziesiątki), a nie tylko żałośnie onanizuje się -tak jak ty - tłukąc
          w klawiaturę.
      • Gość: wuzetka Dobrze że dowiedział sie teraz IP: *.unregistered.net.exatel.pl 06.01.10, 10:23
        W zeszłym sezonie dowiedział się dopiero w końcówce że to trener
        szwankuje. Ale było juz za poźno na dogonienie czołówki choć głosno
        zapowidał jakim będzie postrachem wszystkich. Może teraz będzie
        lepiej skoro tak wcześnie zobaczył problem.
        • ukos Proszę, jak łatwo się dowartościować 06.01.10, 12:52
          Gość portalu: wuzetka napisał(a):

          > W zeszłym sezonie dowiedział się dopiero w końcówce że to trener
          > szwankuje. Ale było juz za poźno na dogonienie czołówki choć
          głosno
          > zapowidał jakim będzie postrachem wszystkich. Może teraz będzie
          > lepiej skoro tak wcześnie zobaczył problem.

          I co, lepiej jak przywaliłeś komuś znanemu? Musisz być kompletnym
          zerem, skoro nawet tak żałosny tekst cię dowartościowuje.
      • maz-46 Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to będzie l... 06.01.10, 10:50
        Słabe prędkości na progu to nieustający problem Małysza. Już od kilku lat Adam
        się uskarża na tę przykrą dolegliwość.
        Jeśli przez tyle lat nie udało się nic z tym zrobić, to pewnie już się nie
        uda. Ale próbować trzeba.
        Niestety, mimo, że Adam skacze dobrze, to jednak wielkiej formy i błysku w
        tych skokach nie widać. Austriacy robią co chcą, jedynie Amman próbuje
        pomieszać im szyki. Na razie wygląda na to, że Austriacy zgarną w Vancouver
        wszystko. W drużynówce walka będzie o srebrny medal, a w konkursach
        indywidualnych jedynie Amman może zgarnąć jakiś ochłap w postaci medalu.
        A Małysz? No, bardzo byśmy chcieli, ale tylko na chceniu się skończy, niestety...
      • morfeusz_1 Re: Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro 15.01.10, 17:46

        Leeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!®

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka