Gość: oldas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.10, 22:15 A ja Pana lubię Panie Adamie! Wierzę w 2 medale i 1 złoto na średniej! Pozdrawiam i znajdzcie wreszcie dobrych krawców! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: robert Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro bę... IP: *.chello.pl 05.01.10, 22:26 Tak jest, Adaś nieustannie jest jasną stroną naszego sportu :) i już nic nie musi, jedynie może. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: balbin Re: Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro IP: *.acn.waw.pl 05.01.10, 22:29 Aha no tym razem wina kombinezonow/servis'manow. zawsze jakas wymowka sie znajdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rodzinaslowemsilna Re: przyczyna. wymówki to masz ty, jak IP: *.23.54.194.generacja.pl 05.01.10, 23:03 żona prosi byś wyrzucił śmieci. i zmył podłogę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trzezwo_myslacy Re: Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro IP: 195.182.52.* 06.01.10, 09:52 Gość portalu: balbin napisał(a): > Aha no tym razem wina kombinezonow/servis'manow. > > zawsze jakas wymowka sie znajdzie. No ale co ci w tym stwierdzeniu nie pasuje? Dla mnie jest dośc oczywistym, że Polska z naszymi nakładami na sport i badania rozwojowe może byc w tyle za czołówką. Zwłaszcza w dyscyplinie, w której decyduja drobiazgi jak w skokach. Zapytaj kazdego biegacza, zjazdowca, skoczka jak wazne jest odpowiednia przygotowanie nart i dobranie smarów dla osiąganych wyników. A co do strojów to Austriacy juz chyba 2-3 lata temu tak kombinowali ze strojami, że trzeba było wprowadzic dodatkowe ograniczenia. Dlaczego wiec podważasz twierdzenie, że stroje naszych skoczków odstają od czołowki? Adama nie bronie bo tego nie potrzebuje. Pokazał ze był/jest jednym z najwybitniejszych skoczków w historii a dalej skacze bardzo dobrze. Z predkościa na progu odstawał zawsze, to fakt, ale nie az tak bardzo. Byc może z lepszymi strojami i lepszym przygotowaniem nart jego straty do zwycięzców byłyby mniejsze, np. kilkumetrowe, co pozwalałoby czasem walczyć o zwycięstwo/podium? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oxoplast Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro bę... IP: *.devs.futuro.pl 05.01.10, 23:07 ..tym razem śnieg był za biały...:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oxoplast Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro bę... IP: *.devs.futuro.pl 05.01.10, 23:09 ... tym razem śnieg był za biały... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kula10 Re: Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.10, 23:46 Hmm.. ciekawe gdzie tu jest wymówka i zwalanie na serwismenów, to jest bardziej forma żartu z tym wyspaniem się speców od nart. Adaś tu sam szuka sposobu na prędkość.. Powodzenia ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: impostor Re: Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro IP: 97.66.94.* 06.01.10, 00:42 a ty co jesteś "papugą" pana Małysza??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIX Małysz wie? Ja też wiem... IP: *.unused.derbynet.waw.pl 06.01.10, 01:14 ... Otóż z moich wnikliwych analiz wynika, że Adaś lata ładnie, ale o 10-15 metrów za krótko - ot co. Dzisiaj serwismeni, wczoraj kombinezony, jutro pewnie złe śniadanie... zawsze coś staje na drodze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Małysz wie? Ja też wiem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.10, 05:24 ty wiesz tyle ze masz doope w tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Małysz wie? Ja też wiem... IP: *.kielce.vectranet.pl 06.01.10, 09:21 Tak jest,zawsze mu coś zewnętrznego przeszkadza.Wygląda na to,że ekipa jest po to by mu szkodzić,a on biedny się musi z tym zmagać samotnie.Dlaczego nie chce przyjąć do wiadomości,że jego czasy świetności minęły bezpowrotnie i kurczowe trzymanie się nadziei na olimpijski sukces tylko szkodzi jego dotychczasowemu wizerunkowi i osi,osiągnięciom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Małysz wie? Ja też wiem... IP: *.kielce.vectranet.pl 06.01.10, 09:22 Tak jest,zawsze mu coś zewnętrznego przeszkadza.Wygląda na to,że ekipa jest po to by mu szkodzić,a on biedny się musi z tym zmagać samotnie.Dlaczego nie chce przyjąć do wiadomości,że jego czasy świetności minęły bezpowrotnie i kurczowe trzymanie się nadziei na olimpijski sukces tylko szkodzi jego dotychczasowemu wizerunkowi i osiągnięciom. Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 ADAM się nie myli: od dawna szwankuje jego ... 06.01.10, 08:14 ADAM się nie myli: od dawna szwankuje jego prędkość na rozbiegu, a że należy do zawodników najlżejszych, trudno mu przy złych warunkach wiatrowych odlecieć. Podobnie ma się rzecz i z innymi zawodnikami, choć niektórzy z nich też jadący najwolniej, np. Simon Amman, ostatnio znacząco poprawili prędkość. Największe prędkości osiągają - o dziwo, Rosjanie, ale nie zawsze się to u nich przekłada na długość skoku! Fakt oczywisty, że to serwismeni mają decdydujący wpływ na przygotowanie nart do danej skoczni, ukształowania rowków rozbiegowych, danych warunków temperaturowych, wilgotności i nawet wiatru! Życzmy ADAMowi wszystkiego najlepszego - bardzo na to zasługuje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: E! Re: po engelbergu i lillehammer tez widzial IP: *.chello.pl 06.01.10, 09:49 Ale bystry ten Adaś, a tak dodatkowo też coś ze skafandrem już mu się nie podoba???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misio adaś dzieki IP: *.net-serwis.pl 06.01.10, 09:49 adaś dzieki dużo zrobiłś ale czas robi swoje w POLSCE za malo nlodych skacze i nie bedzie dlugo takiego talentu jak twój, od FORTUNY DO MAŁYSZA UPŁNEŁO 30 LAT . Odpowiedz Link Zgłoś
kgbaca Re: adaś dzieki 06.01.10, 09:58 Gość portalu: misio napisał(a): > adaś dzieki dużo zrobiłś ale czas robi swoje w POLSCE za malo nlodych > skacze i nie bedzie dlugo takiego talentu jak twój, od FORTUNY DO > MAŁYSZA UPŁNEŁO 30 LAT . Tyle, że Fortuna to był jednak bohater jednego skoku... Odpowiedz Link Zgłoś
heraldek Chlopski filozof sie znalazl...... 06.01.10, 10:11 ....jak dlugo bedzie jeszcze wszystkim dupe mydlil...zanim odejdzie.... Odpowiedz Link Zgłoś
ukos To ty odejdź, bęcwale 06.01.10, 12:49 heraldek napisał: > ....jak dlugo bedzie jeszcze wszystkim dupe mydlil...zanim > odejdzie.... Nie ośmieszaj się, mydłku, próbując oceniać kogoś, kto ma rzeczywiste osiągnięcia (a i dzisiaj należy do szerszej czołówki dziesiątki), a nie tylko żałośnie onanizuje się -tak jak ty - tłukąc w klawiaturę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wuzetka Dobrze że dowiedział sie teraz IP: *.unregistered.net.exatel.pl 06.01.10, 10:23 W zeszłym sezonie dowiedział się dopiero w końcówce że to trener szwankuje. Ale było juz za poźno na dogonienie czołówki choć głosno zapowidał jakim będzie postrachem wszystkich. Może teraz będzie lepiej skoro tak wcześnie zobaczył problem. Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Proszę, jak łatwo się dowartościować 06.01.10, 12:52 Gość portalu: wuzetka napisał(a): > W zeszłym sezonie dowiedział się dopiero w końcówce że to trener > szwankuje. Ale było juz za poźno na dogonienie czołówki choć głosno > zapowidał jakim będzie postrachem wszystkich. Może teraz będzie > lepiej skoro tak wcześnie zobaczył problem. I co, lepiej jak przywaliłeś komuś znanemu? Musisz być kompletnym zerem, skoro nawet tak żałosny tekst cię dowartościowuje. Odpowiedz Link Zgłoś
maz-46 Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to będzie l... 06.01.10, 10:50 Słabe prędkości na progu to nieustający problem Małysza. Już od kilku lat Adam się uskarża na tę przykrą dolegliwość. Jeśli przez tyle lat nie udało się nic z tym zrobić, to pewnie już się nie uda. Ale próbować trzeba. Niestety, mimo, że Adam skacze dobrze, to jednak wielkiej formy i błysku w tych skokach nie widać. Austriacy robią co chcą, jedynie Amman próbuje pomieszać im szyki. Na razie wygląda na to, że Austriacy zgarną w Vancouver wszystko. W drużynówce walka będzie o srebrny medal, a w konkursach indywidualnych jedynie Amman może zgarnąć jakiś ochłap w postaci medalu. A Małysz? No, bardzo byśmy chcieli, ale tylko na chceniu się skończy, niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Małysz: Jeśli serwismeni się wyśpią to jutro 15.01.10, 17:46 Leeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!® Odpowiedz Link Zgłoś