Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle...

    11.02.10, 08:31
    Według mnie na fotce jest Łukasz Rutkowski
    Obserwuj wątek
      • coolbabe Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... 11.02.10, 08:34
        A ja i tak kocham Adasia , dał mi tyle radości swoimi skokami , ze teraz nie
        musi być zawsze najlepszy .Adaś kocham Cię sport to też zabawa.Pozdrawiam.
        • Gość: pebe44 Re: Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann naj IP: 87.246.232.* 11.02.10, 09:19
          Zgadzam się z przemówcą. Adaś leeeeć jak najdalej.
        • Gość: gonzalez Re: Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann naj IP: 109.243.160.* 11.02.10, 12:12
          Adam do boju !!! Wierzymy w Ciebie !!!







          Najlepszy sklep z kosmetykami online
      • stani49 Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... 11.02.10, 08:39
        Czy forma " z nieba sypał SIĘ śnieg" jest poprawna?To "SIĘ" chyba zbędne.Poza
        tym fajnie i pozdrawiam.stan.
        • Gość: :-) Re: Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann naj IP: *.34.akron.net.pl 11.02.10, 10:42
          Panie korektorze, "poza tym" piszemy rozdzielnie ;-).
      • morfeusz_1 Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... 11.02.10, 08:52


        Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!®
      • Gość: xx we wtorek???????????? IP: *.chello.pl 11.02.10, 09:16
        jaki wtorek?
      • Gość: Sani Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... IP: 213.17.138.* 11.02.10, 09:21
        NA ZDJĘCIU JEST RUTKOWSKI A NIE HULA... WSTYD !!!
        Nie znacie skoczków a podpisujecie...
      • Gość: Sebastian Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... IP: 195.116.246.* 11.02.10, 09:23
        Cosik na dzisiejszy dzień.
        Życzę smacznego www.paczekdlaciebie.pl/26522
      • Gość: heh Stoch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 09:55
        A ilez to skakał ten pewniak? Chyba krótko skoro nie podają jego
        odległości.
        A na zdjęciu na 100% Rutkowski
      • Gość: MIkko Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... IP: 212.87.3.* 11.02.10, 10:11
        Przecież na zdjęciu jest Rutkowski!!!!!!!!!!!!!!!! Czemu portale są
        tak strasznie niekompetentne??!!
      • Gość: matek24 Re: Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann naj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 10:19
        też mi się tak wydaje
      • Gość: sajmoon sypie to się IP: *.147.128.245.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.02.10, 10:50
        solara
      • tw.zenek Przestańcie już pisać o tych nielotach 11.02.10, 11:08
        Od początku sezonu to samo - "najlepiej w kwalifikacjach", "najlepszy na
        treningu" - a jak przychodzi do zawodów to.... Niestety to nie kwalifikacje,
        ani treningi decydują o wyniku. Więc nie nadymajcie balonika, bo na treningu
        było jak nigdy, a w zawodach będzie jak zawsze.
      • Gość: Tomek Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 11:46
        Mam do zainteresowanych pytanie, czy na igrzyskach w konkursie będą skakać wg
        starych zasad, czy tych nowych z pomiarem wiatru, zmiennną belką itp
      • Gość: nat Re: Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann naj IP: *.goleniow.vectranet.pl 11.02.10, 16:56
        bo to jest rutkowski
      • Gość: Brawo!! BRawo!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 19:46
        Brawo dla redaktorow za zamieszczenie foty Lukasza Rutkowskiego a nie Stefka
        Huli wiec Congratulations you'are idiots....

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka