binio01 11.02.10, 08:31 Według mnie na fotce jest Łukasz Rutkowski Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
coolbabe Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... 11.02.10, 08:34 A ja i tak kocham Adasia , dał mi tyle radości swoimi skokami , ze teraz nie musi być zawsze najlepszy .Adaś kocham Cię sport to też zabawa.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pebe44 Re: Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann naj IP: 87.246.232.* 11.02.10, 09:19 Zgadzam się z przemówcą. Adaś leeeeć jak najdalej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gonzalez Re: Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann naj IP: 109.243.160.* 11.02.10, 12:12 Adam do boju !!! Wierzymy w Ciebie !!! Najlepszy sklep z kosmetykami online Odpowiedz Link Zgłoś
stani49 Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... 11.02.10, 08:39 Czy forma " z nieba sypał SIĘ śnieg" jest poprawna?To "SIĘ" chyba zbędne.Poza tym fajnie i pozdrawiam.stan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Re: Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann naj IP: *.34.akron.net.pl 11.02.10, 10:42 Panie korektorze, "poza tym" piszemy rozdzielnie ;-). Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... 11.02.10, 08:52 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!® Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sani Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... IP: 213.17.138.* 11.02.10, 09:21 NA ZDJĘCIU JEST RUTKOWSKI A NIE HULA... WSTYD !!! Nie znacie skoczków a podpisujecie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sebastian Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... IP: 195.116.246.* 11.02.10, 09:23 Cosik na dzisiejszy dzień. Życzę smacznego www.paczekdlaciebie.pl/26522 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh Stoch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 09:55 A ilez to skakał ten pewniak? Chyba krótko skoro nie podają jego odległości. A na zdjęciu na 100% Rutkowski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIkko Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... IP: 212.87.3.* 11.02.10, 10:11 Przecież na zdjęciu jest Rutkowski!!!!!!!!!!!!!!!! Czemu portale są tak strasznie niekompetentne??!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matek24 Re: Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann naj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 10:19 też mi się tak wydaje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sajmoon sypie to się IP: *.147.128.245.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.02.10, 10:50 solara Odpowiedz Link Zgłoś
tw.zenek Przestańcie już pisać o tych nielotach 11.02.10, 11:08 Od początku sezonu to samo - "najlepiej w kwalifikacjach", "najlepszy na treningu" - a jak przychodzi do zawodów to.... Niestety to nie kwalifikacje, ani treningi decydują o wyniku. Więc nie nadymajcie balonika, bo na treningu było jak nigdy, a w zawodach będzie jak zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann najle... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 11:46 Mam do zainteresowanych pytanie, czy na igrzyskach w konkursie będą skakać wg starych zasad, czy tych nowych z pomiarem wiatru, zmiennną belką itp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nat Re: Trening skoczków: Hula jak nie on, Ammann naj IP: *.goleniow.vectranet.pl 11.02.10, 16:56 bo to jest rutkowski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brawo!! BRawo!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 19:46 Brawo dla redaktorow za zamieszczenie foty Lukasza Rutkowskiego a nie Stefka Huli wiec Congratulations you'are idiots.... Odpowiedz Link Zgłoś