asmistrz 16.06.10, 18:45 Mam go w "11" a on nie zagrał, więc punkty którego piłkarza będę miał zaliczone? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asmistrz Re: Cesc Fabregas 16.06.10, 19:12 Bo jak klikam na nazwę mojej drużyny to nie ma obok jego nazwiska żadnej liczby(w tym wypadku nawet 0). Odpowiedz Link Zgłoś
loko32 Re: Cesc Fabregas 16.06.10, 20:00 no dobrze ze nie ma nic bo wiadomo ze nie gral , a jak by mial zero to by nie bylo wiadomo czy gral i zdobyl zero (bo to tez jest mozliwe) czy nie gral Odpowiedz Link Zgłoś
pawelo88 Re: Cesc Fabregas 16.06.10, 23:34 Za Fabregasa, który nie grał masz zaliczone punkty pierwszego pomocnika, który jest na Twojej ławce rezerwowych i zagrał (zob. zespół -->skład) Odpowiedz Link Zgłoś