Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Cesc Fabregas

    16.06.10, 18:45
    Mam go w "11" a on nie zagrał, więc punkty którego piłkarza będę miał zaliczone?
    Obserwuj wątek
      • bubukrzys Re: Cesc Fabregas 16.06.10, 18:50
        Pierwszego rezerwowego
        • asmistrz Re: Cesc Fabregas 16.06.10, 19:05
          Tego pod nim?
          • asmistrz Re: Cesc Fabregas 16.06.10, 19:12
            Bo jak klikam na nazwę mojej drużyny to nie ma obok jego nazwiska żadnej
            liczby(w tym wypadku nawet 0).
            • loko32 Re: Cesc Fabregas 16.06.10, 20:00
              no dobrze ze nie ma nic bo wiadomo ze nie gral , a jak by
              mial zero to by nie bylo wiadomo czy gral i zdobyl zero (bo
              to tez jest mozliwe) czy nie gral
      • pawelo88 Re: Cesc Fabregas 16.06.10, 23:34
        Za Fabregasa, który nie grał masz zaliczone punkty pierwszego pomocnika, który
        jest na Twojej ławce rezerwowych i zagrał
        (zob. zespół -->skład)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka