Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Barcelona - Sevilla

    IP: *.adsl.inetia.pl 21.08.10, 21:25
    Czekam kiedy w końcu wejdzie David Villa... On im pokaże jak się
    strzela piękne i efektowne brameczki..!!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Salbert Barcelona - Sevilla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.10, 10:24
        Braca Gra najpiękniejszy futbol szkoda tylko że david villa wszedł na boisko w 2 połowie i za wiele nie pokazał, ale wiem ze razem z messim i xavim do oni zdobędą Puchar champions league

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka