Gość: 7# anula10 IP: *.adsl.inetia.pl 21.08.10, 21:25 Czekam kiedy w końcu wejdzie David Villa... On im pokaże jak się strzela piękne i efektowne brameczki..!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Salbert Barcelona - Sevilla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.10, 10:24 Braca Gra najpiękniejszy futbol szkoda tylko że david villa wszedł na boisko w 2 połowie i za wiele nie pokazał, ale wiem ze razem z messim i xavim do oni zdobędą Puchar champions league Odpowiedz Link Zgłoś