Gość: fdsa
IP: *.adsl.inetia.pl
22.09.10, 17:54
Hercules wygra bo zamiast kupować dryblerów i innych to gra w piłkę - strzela gole. Czego nie można powiedzieć o Realu. Real Madryt to tylko marka i Hose Murinnio i media co nie ma z dobrą piłką nic wspólnego. Przynajmniej skuteczną piłką - w której strzela sie gole i wygrywa a nie kupuje graczy, zatrudnia trenera "cudotwórce" itd.