Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Real Saragossa - Hercules

    IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.10, 17:54
    Hercules wygra bo zamiast kupować dryblerów i innych to gra w piłkę - strzela gole. Czego nie można powiedzieć o Realu. Real Madryt to tylko marka i Hose Murinnio i media co nie ma z dobrą piłką nic wspólnego. Przynajmniej skuteczną piłką - w której strzela sie gole i wygrywa a nie kupuje graczy, zatrudnia trenera "cudotwórce" itd.
    Obserwuj wątek
      • Gość: osc Re: Real Saragossa - Hercules IP: *.eimg.pl 22.09.10, 20:59
        O czym ty gadasz? Nie masz nawet zerowego pojęcia o lidze hiszpańskiej, a w tym meczu nie gra Madryt tylko Saragossa.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka