Gość: cezar85 IP: *.bb.sky.com 27.06.11, 18:46 my mamy polaka grającego serve & volley a anglicy mają.......... szkota Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: WaldiC Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz Ku... IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.11, 18:50 Nie powiedziałbym że nie nie cenią tylko innych cenią bardziej. No inie tyle brytyjczycy co dwóch komentatorów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Husajn Moj chlopak jest brytyjczykiem i sie smieje z was IP: *.cluster-j.websense.net 27.06.11, 19:47 jak widzi jakas polska twarz to mowi - jagsiemash ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazio Re: Moj chlopak jest brytyjczykiem i sie smieje z IP: *.vs.shawcable.net 27.06.11, 22:48 Anka Husajn - ciekawe czy jak widzi jakis leb w turbanie w turbanie to mowi Allah Akbar Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: Moj chlopak jest brytyjczykiem i sie smieje z IP: *.adsl.alicedsl.de 27.06.11, 23:32 Tez ma takie zajecze zeby i szuflede , piegi i rudy jest jak typowy angol Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hr Uszaszowski No, to masz przyglupiego chlopaka. IP: 125.209.148.* 28.06.11, 08:21 Po takim ojcu cudow nie mozna sie spodziewac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leo Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz Ku... IP: *.range86-159.btcentralplus.com 27.06.11, 19:02 OK - wypowiem sie nie poprawnie politycznie - Anglicy to palanty ceniacy tylko siebie i wlasne wizje swiata - gdy Kubot shcidzil z kortu to kamera nawet na chwile go nie pokazala - Murray to gbur (tak jak i jego mamuska) ktoremu zycze jak najgorzej Odpowiedz Link Zgłoś
dogbono166 Re: Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz 27.06.11, 19:14 Murray jest Szkotem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hr Uszaszowski Szkot czy Angol, co to za roznica? IP: 125.209.148.* 28.06.11, 08:27 I TAK DOSTANIE PO DUPIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ana Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz Ku... IP: 178.73.49.* 27.06.11, 19:30 ten komentetor powinien teraz komentować pierwszą rundę chellengera w Timbuktu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Ale PR ma niezły:) IP: *.play-internet.pl 27.06.11, 19:53 Pomysł na kankana i technika, która "wyszła z mody" zwracają na niego uwagę. A to jest równie ważne jak umiejętności w dzisiejszym świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hnk Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz Ku... IP: *.krakowska.trustnet.pl 27.06.11, 20:28 Ja dziękuję Łukaszowi z całego serca olbrzymią dawkę emocji, którą mi dzisiaj dostarczył. Oglądając go w akcji naprawdę czułem się dumny z tego, iż ten człowiek jest reprezentantem mojego kraju. Inne polskie gwiazdki mogą brać z niego przykład jeżeli chodzi o determinację, wolę walki i brak kompleksów. Dzisiaj zabrakło troszkę szczęścia w 5 secie oraz sił w końcówce. Jestem przekonany o tym, że po US Open każdy fan tenisa będzie już go kojarzył z nazwiska ;P Jeszcze raz gratuluję świetnej walki i życzę powodzenia w kolejnych występach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nah Re: Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz IP: *.internetia.net.pl 28.06.11, 00:05 Nah, akurat nie zabrakło szczęścia w 5 secie w którym, niestety, od początku czuć było jego przegraną. Zabrakło tej jednej cholernej piłki w 3 secie i więcej sił i pięknej gry z wcześniejszych setów przy przewadze w 4. Ale naprawdę miło było popatrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hnk Re: Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz IP: *.krakowska.trustnet.pl 28.06.11, 02:39 Oczywiście, że miałem na myśli 3 set- pomyłka :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz Ku... IP: *.wroclaw.mm.pl 27.06.11, 20:48 Lukas Kubot jest Polak i Pan! Wielkie Gratki!!!! Dobry Anglik jest Szkotem:D good luck;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darrek Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz Ku... IP: *.9-3.cable.virginmedia.com 27.06.11, 22:14 I tak to wlasnie jest z Anglikami. Nie maja o czym mowic wiec skupiaja sie na kpieniu. Nawet z Murreya zartuja, moze dlatego ze wlasnie jest Szkotem a nie Anglikiem. Inna rzecz, ze jeszcze dlugo wody uplynie w Tamizie zanim jakis Anglik (wzglednie Brytyjczyk wygra jakiegos Szlema). Andy jest dobry ale za slaby na zwyciestwa z najlepszymi i raczej kontuzje czolowej trojki sprawia, ze cos wiecej ugra. Odpowiedz Link Zgłoś
professor00179 Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz Ku... 27.06.11, 23:43 Na milosc boska, zachowujecie sie jak typowe polaczki - 'my mozemy krytykowac innych, ale innym od naszych wara'. IDIOTYZM!!! A sam artykul tez zenujacy, bo opisuje to jako 'zlosliwy zart' w sensie kpiny. Zart odnosil sie do aktualnego miejsca Kubota, a jest on 93 w rankingu i tyle. Jakos nikomu z was nie przeszkadza, gdy identyczne zarty pojawiaja sie w relacjach na zczuba.pl wiec troche dystansu, zarowno jesli chodzi o redaktora, jak i komentujacych. Tyle w tym temacie. A co do Murraya, to sami anglicy nie bardzo wiedza jakiej narodowosci jest. Kiedy odnosi sukcesy, pnie sie po drabince do polfinalow i pojawiaja sie kolejne zwyciestwa, to jest brytyjczykiem, zas kiedy tylko przegrywa, lub znowu daje sie poniesc emocjom, od razu jest szkotem ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 28.06.11, 00:24 Wyszło na to, że jesteś "typowym polaczkiem". Odpowiedz Link Zgłoś
professor00179 Re: Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz 28.06.11, 00:50 Domyslam sie, iz w tym dajacym do myslenia zdaniu (uwielbiam typ 'zgadnij to sam') jest na to dowod? Wyraz sie bardziej a nie 'jednolinijkowcem' to wtedy ludzie beda mieli szanse na polemike Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolo Rzeczywiscie IP: *.dclient.hispeed.ch 28.06.11, 00:59 kto to jest ten Klubot? Odpowiedz Link Zgłoś
candid_coral Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz Ku... 28.06.11, 01:00 wypowiedz z guardiana dotyczyla tzw. "form guides", ktore oceniaja forme posczegolnych zawodnikow. Na podstawie notki o Kubocie mozna by stwierdzic, ze wlasnie powinien byc out po pierwszej rundzie i grac jakiegos podrzednego challengera. Tymczasem Kubot gra fantastycznie. wniosek dziennikarza guardiana jest taki, ze te "form guides" mozna sobie... No Nie ma w jego komentarzu nic z kpiny, a przeciwnie zachwyt nad jego gra.. No ale my to jestesmy tak drazliwym na swoim punkcie narodem, ze szkoda gadac. Odpowiedz Link Zgłoś
professor00179 Re: Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz 28.06.11, 01:31 wlasnie mniej-wiecej o tym pisalem, tylko zle, ze nie podparlem sie stosownymi materialami. Czas zeby ludzie zaczeli czytac, nie to co 'jest napisane' tylko to co dany tekst ma przekazac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz Ku... IP: *.acn.waw.pl 28.06.11, 02:14 Dokladnie 92 lepszych mozna znalezc ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mahlas Re: Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz IP: 78.133.238.* 28.06.11, 07:06 Raczej 91, bo Szkota nie liczymy :) A poza tym brawa dla Łukasza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: denominator Re: Timbuktu IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.06.11, 07:56 Quite rightly, British journalists are renowned for their sparkling similes. Who is Łukasz Kubot anyway? The only shot of the Polish men's tennis that's making himself conspicuous. On my part, I'm longing for a linguistically flexible Polish commentator that'd teach the Brits a hard lesson in keeping a stiff upper lip. There's nothing like beating them in their own game and ridiculing British players. Oh, that would really drive them nuts. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz Ku... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.11, 07:57 Brawa dla Łukasza! Obiektywnie patrząc - za serce należy mu się miejsce nr 1 na ATP, za umiejętności - gdzieś około 50-tego. Jeżeli chodzi o tytuł artykułu, to oczywiście jest bez sensu, ale za to przykuwa uwagę poprzez drażnienie naszego polskiego poczucia niższości. Jeżeli ktoś trochę lepiej zna angielski to wie, że żarty były, ale nie złośliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hr Uszaszowski Brytyjskie zarty sa abstrakcyjne... IP: 125.209.148.* 28.06.11, 08:44 takie glupawe nic, a to byla tylko glupawa, angielska zlosliwosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Wimbledon 2011. Brytyjczycy: Kim jest Łukasz Ku... IP: *.polsteam.com.pl 28.06.11, 09:16 Oglądałem transmisję w BBC, i komentator cały czas komplementował Kubota. W trakcie meczu z Monflisem komentatorów było dwóch, i przez cały mecz prześcigali się w wyrażaniu o Kubocie w samych superlatywach. Odpowiedz Link Zgłoś