Gość: ZZDZICH
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.08.12, 02:17
Nasza grupa dalej się bawi kto chce to zapraszam...
Punktacja:
> 1)za wytypowanie zwycięscy,1pkt.
> 2)za wytypowanie remisu ,2pkt.
> 3)za dokładny wynik,5pkt.
> 4)za zwycięstwo na wyjezdzie +1pkt.(dotyczy pkt 1 i 3)
> 5)za zwycięstwo w kolejce,1pkt dodatkowo.
> pasi
***************************************************************
***1 KOLEJKA***
1)POGOŃ - ZAG.LUBIN
2)PIAST - GÓR. ZABRZE
3)JAGA - PODBESKIDZIE
4)WIDZEW - ŚLĄSK
5)LECH - RUCH CHORZÓW
6)WISŁA - BEŁCHATÓW
7)LEGIA - KORONA
8)LECHIA.GD. - POLONIA
********1 kolejka**************************
1)POGOŃ - ZAG.LUBIN 1-2
2)PIAST - GÓR. ZABRZE 1-1
3)JAGA - PODBESKIDZIE 3-0
4)WIDZEW - ŚLĄSK 1-1
5)LECH - RUCH CHORZÓW 0-0
6)WISŁA - BEŁCHATÓW 2-1
7)LEGIA - KORONA 1-1
8)LECHIA.GD. - POLONIA 2-0
Bombullo i s/p też zapraszam o ile pasi !
O nagrodach pomyślimy na pewno będą !