Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.koszecin.kalety.net 20.04.13, 13:16
    drugi raz korzym nie dostał pkt za to ze jego druzyna zachowała czyste konto:-(
    Obserwuj wątek
      • Gość: dfsd Re: korzym IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.13, 13:34
        bo jest napastnikiem i nie otrzymuje punktów za czyste konto?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka