Gość: Tutu IP: *.daxnet.no 08.08.04, 00:48 Brawo GW, to jeden z najlepszych artykulow jaki gazeta zamiescila w ciagu ostatnich dziesieciu lat. Nawet bledow ortograficznych brak. Brawo! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj