Gość: TVP,kurde IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 10:33 Czy ci kretyni z TVP mogą przestać pokazywać te źrebaki?!Polacy walczą w szabli i judo a oni pokazują kanadyjczyka walczącego o 23 miejsce! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: samuray Re: Skandal IP: 213.17.170.* 17.08.04, 10:41 Przypadkowo nacisnąłem ENTER, ale to jest skandal, aby Polaka walczącego być może o podium (teraz właściwie to jestem pewien, że połknie tego Amerykanina) nie pokazywano w Polskiej TV. Kolarzy to moga pokazywać przez 4 godziny, kiedy nic sie nie dzieje na trasie. 5 minut na walke im szkoda! Ktoś powinien za to beknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jagvet Re: Skandal IP: *.kuzniki.net 17.08.04, 10:49 no co ty koniarstwo jest super tyle koni...cos dla animali:P:P:P:P:P:P:P:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TVP,kurde Co?Nie lubicie zwierząt? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 10:53 Teraz to przesadzają.Ciekawe czy bedą mieli odwagę powiedzieć o startach Sochy i Krawczyka?Kto nie chce oglądać konfrontacji Tajwan vs Łotwa na żrebięta niech się wpisze(chodzi mi o to WKKW)! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cc PANIE KRAWCZYK. TRZYMAMY KCIUKI!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 13:22 Lubimy, lubimy. Ale judo, to dopiero sport Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Re: PANIE KRAWCZYK. TRZYMAMY KCIUKI!!! IP: *.echo.com.pl 17.08.04, 13:49 Jak jest w polfinale to dlaczego ma zajac min. 5 miejsce??? Chyba min. 4 miejsce (albo 3) cos ci sie gazeto porabalo.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bazyliszek Re: PANIE KRAWCZYK. TRZYMAMY KCIUKI!!! IP: *.chello.pl 17.08.04, 13:59 w judo jest trochę inaczej. przegrani w półfinale walczą ze zwycięzcami repasaży o dwa brązowe medale. zwycięzcy tych walk zdobywają brązowe medale (miejsca 3-cie), a przegrani klasyfikowani sa na miejscach 5-tych. jasne? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koteczek Re: Skandal IP: *.acn.pl 17.08.04, 13:19 Sorry ale moim zdaniem przesadzacie!! WKKW jest juz trzeci dzien, a wczoraj i przedwczoraj byly z tego tylko krotkie wstawki jak jechali Polacy, a caly czas lecialo judo itp. Dzisiaj byly wstawki z judo i sama widzialam 2 i 3 walke Krawczyka, sa rozne sporty a nie tylko to glupie przewracanie sie na plecy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c_a_l_t_e Re: Skandal IP: 194.9.92.* 17.08.04, 13:36 porąbało Cię koteczek... to tylko takie durne baby ze wsi mogą lubieć jakiąś porąbaną zwierzynę... jeszcze przedkładać to nad judo... nie mam słów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Skandal IP: *.adso.com.pl 17.08.04, 14:05 jak widać po poście masz jednak za dużo słów niepotrzebnych, za matę upadłeś kiedyś? ktoś wie dokladnie o której jest półfinał? 15,36? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szary Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 10:50 Jejooo jedna Bytomianka juz odpadla.. (luczniczka Sobieraj) Teraz walczyl Krawczyk, kolejny ziom z miasta Bytom, jutro walczy zapewne MAtyjaszek (jeszcze jeden od nas) no i Plawgo bedzie biegac... a oni nie pokazuja :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mały Rybnik Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.rybnet.pl / *.rybnet.pl 17.08.04, 13:08 Gorąco dopinguję Robertowi i wierzę,że będzie medal.Dzisiaj idzie jak burza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kioto Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 17.08.04, 10:57 Zaraz pewie Kurzajeswki ze swoim durnym usmiechem na ustach poinformuje o Krawczyku i wrócimy do relacji jeździectwa... Odpowiedz Link Zgłoś
gregorz Re: Awans Krawczyka w turnieju judo 17.08.04, 10:58 A nie przyszlo wam do glowy ze byc moze wogole na tych eliminacjach nie ma kamer?? Albo jak nawet sa to moze pokazuja inne walki. No bo jesli sa mozliwosci transmisji to rzeczywiscie TVP daje dupy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TVP,kurde Są! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 11:02 nie zauważyłeś że codziennie judo jest pokazywane CODZIENNIE nawet niezbyt ciekawe walki? EBU musiała zadbać żeby absolutnie wszędzie była kamera.Tym bardziej to co ONI robią jest niezrozumiałe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Juz nie wytrzymuje Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.texasnet.pl / *.texasnet.pl 17.08.04, 11:03 Co za syf Judo Szabla a Ci idioci pokazują konie kogo to wogule interesuje co za dupkiii Odpowiedz Link Zgłoś
krzys00 a teraz eliminacje w kajakach gorskich:-// 17.08.04, 11:15 o i znowu jezdziectwo, nie no co omi odp......a Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: minex Krawiec w ćwierćfinale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 195.85.249.* 17.08.04, 11:20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: minex Krawiec w ćwierćfinale i znów 10 !!!! IP: 195.85.249.* 17.08.04, 11:21 Odpowiedz Link Zgłoś
krzys00 Re: Krawiec w ćwierćfinale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.08.04, 11:22 a my widzimy walke polaka o 60 miejsce w konkursie jezdzieckim i jak tu sie nie wku...c, a z kim w cwiercinale bedzie walczyl z azerem czy bialorusinem???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: minex Krawiec w ćwierćfinale z Azerem (wygrał przez yuko IP: 195.85.249.* 17.08.04, 11:28 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TVP,kurde No i była kamera przy krawczyku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 11:38 No i jednak była tam kamera!Przecież to Polacy są odpowiedzialni za te transmisje na cały świat.To tylko obrazuje waszą niekompetencję kurzajewski! Tak,twoją, Ty ,który mnie teraz czytasz.Może przesadziłem to nie wina kurzajeskiego,ale wkurzyć ta tvp może! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaz Re: No i była kamera przy krawczyku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:00 TVP po raz kolejny pokazuje jaką słąbą jest telewizją. Nic nie wiedzący komentatorzy i nad niczym nie panujący prowadzący. Skandal!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirco Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 217.96.36.* 17.08.04, 11:41 Nie ma co e-mailować. Ci kretyni z TVP są niereformowalni. Odpowiedz Link Zgłoś
krzys00 ciekawe czy 1/4 finalu pokaza live 17.08.04, 11:44 czy znow z 2 godzinnym poslizgiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.pkobp.pl 17.08.04, 11:58 Już wiele razy "goście z TVP" dawali d......, ale tym razem koleś, to nie ich wina, bo sygnał jest jeden i nadaje go organizator, zgodnie z wczesniej ustaloną ramówką. Sorki. Nerwy zostaw na popołudnie, gdy polskie pływanie będzie walczyło o kolejne medale. A Krawczyka będziemy musieli obejrzeć z odtworzenia. Byle tylko wygrywał!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TVP,kurde Pomyśl GOŚĆ-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:09 Pomyśl trochę czy w międzynarodowej ramówce byłyby walki judo Polaków żeglarstwo finn czy łuczniczki polskie na żywo?!?!!To,że nie było krawczyka to niwkompetencja tvp przynajmniej przez 4 dni... Odpowiedz Link Zgłoś
cowabanga Re: Awans Krawczyka w turnieju judo 17.08.04, 12:26 No ja nie wiem czy tak jest BBC Sport ma kilka kanałów cyfowych i można sobei wybrac co się ogląda przykład co jest do obejrzenia dziś tutaj: news.bbc.co.uk/sport1/hi/olympics_2004/tv_coverage/3536668.stm No i puszczają to też przeż Internet ale tylko dla mieszkańców UK COW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oetam Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 53.122.194.* 18.08.04, 10:34 ......, ale tym razem koleś, to nie ich > wina, bo sygnał jest jeden i nadaje go organizator, zgodnie z wczesniej > ustaloną ramówką. Sorki. Z tym niestety nie masz racji. Wystarczy wlaczyc kanaly obcojezyczne, np. niemiecki eurosport i juz pokazuja judo LIVE. Jak by bylo tak jak mowisz, to caly swiat musial by ogladac glownie Amerykanow, bo ci najwjecej placa :-) Czolem Waszmosci Oetam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maj TVP to kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:07 TVP to kompromitacja. Dlaczego olimpiady nie "robi" TVN lub polsat. Wczoraj gdy działo się wile ciekawych rzeczy pokazywali nic nieznaczące walki bokserskie nieznanych zawodników. O co kurcze chodzi w tej telewizji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: król'owa zawiedziona IP: *.sosnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:14 damy telewizji polskiej nagrode jobla. ...a mówili: "będziemy przy naszych polakach cały czas!" (czy coś w tym stylu), okazuje sie, że jest inaczej:( i jak tu sie nie wkurzyć? Odpowiedz Link Zgłoś
krzys00 Re: zawiedziona 17.08.04, 12:16 Gość portalu: król'owa napisał(a): > damy telewizji polskiej nagrode jobla. > > ...a mówili: "będziemy przy naszych polakach cały czas!" (czy coś w tym stylu), > > okazuje sie, że jest inaczej:( > > i jak tu sie nie wkurzyć? no podobno te konie startujace w WKKW maja polskie pochodzenie wiec nasza TV dostrzymje slowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slawek Re: TVP to kompromitacja IP: *.bauboden.com, / *.aareon.com 17.08.04, 12:14 ja ogladam olimpiade na Eurosport, ale tam tez nie pokazuja Polakow za duzo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jpo Re: Brawo TVP IP: *.acn.pl 01.09.04, 16:33 Zrozum człowieku, że każdy lubi oglądać co innego. Ja słyszałem, że TVP pokazuje za dużo nudnego Judo, podczas gdy można by obejrzeć żeglarstwo itp. Po drugie wiele konkurencji jest rozgrywanych jednocześnie więc trzeba coś wybrać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szwarz Brawo MURZYN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:14 Krawiec na złoto!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heeelp Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:17 17 h kazdego dnia - tyle ze oni POKAZUJA I GADAJA w kolko to samo "a w niedziele to ..." itp. a mecz siatkarzy z Serbia to juz conajmniej 3 razy mlucili!! czy oni mysla ze wszyscy sa niedorozwinieci i trzeba im pokazywac wkolko to samo???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olo Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.ct.com.pl 17.08.04, 12:22 Idzie jak burza, najlepiej jakby się nie zatrzymywał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Concorde pokazuja konie bo Kulczyk lubi konie IP: 153.19.176.* 17.08.04, 12:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shower Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 193.59.95.* 17.08.04, 12:38 TVP chwaliła się że ma swój wóz transmisyjny więc nie będzie uzależniona od transmisji gospodarzy i co? dupki jak zwykle nic nie potrafią zrobić!!!! Z Eurosportem jest gorzej bo oni mają ten sam program we wszystkich 17 krajach więc nie mogą pokazywać tylko Polaków. Szkonia tylko tych koni bo wszyscy się na nich wyrzywają a one nie są niczemu winne :))))) TVP powinna zniknąc z anteny raz na zawsze!!!! Pozdro i trzymajmy kciuki za Polaków :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cichy Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:42 a czy Gazeta.pl może mi napisać łaskawei o której jest półfinał i finał???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Red.Gazety Cichy leniu zajżyj w kalendarium!! IP: 217.8.186.* 17.08.04, 12:54 j.w. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Red.Gazety 15:30 Cichy leniu IP: 217.8.186.* 17.08.04, 12:56 wez sie do roboty nierobie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koka na IO Re: 15:30 Cichy leniu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 13:18 ...Polak najpierw zdobył kokę, a później rzucił rywala na plecy... Ale dostał powera po tej koce ;) Ciekawe zresztą od kogo ją zdobył :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k jedyny ratune to www.athens20004.com IP: 62.233.181.* 17.08.04, 13:13 tam wszystkie rozkłady i inne podstawowe informacje, których ze świeczką szukac na naszych gazetach onetach i tvp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdenerwowant_57 KRAWCZYK WRACAJ DO SPIEWU!!!! jesteś sportowcem z IP: *.lubin.dialog.net.pl 17.08.04, 13:07 przypadku! W ogóle czy ktoś mi powie jak on znalazł sie na olimpiadzie? Ma gość znajomości czy co? niedługo to kabareciarze pojadą na olimpiade! kto to widział!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tool Re: KRAWCZYK WRACAJ DO SPIEWU!!!! jesteś sportowc IP: 195.26.24.* 17.08.04, 13:19 chyba nie wiesz co piszesz, buraku... Rozumiem że brązowy medalista mistrzostw świata mógł się znaleźć na olimpiadzie tylko przypadkiem? Zastanów się, mały człowieczku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kioto Re: KRAWCZYK WRACAJ DO SPIEWU!!!! jesteś sportowc IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 17.08.04, 13:31 tool żałuj, że nie masz poczucia humoru, mówie ci życie jest wtedy o wiele ciekawsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdenerwowany tu nie chodzi o sport!!!! IP: *.lubin.dialog.net.pl 17.08.04, 13:33 Może i jest brązowym medalistą, ale co kurcze ze wspaniałym głosem do śpiewu. czy warto tak się poświęcać skoro ma już takm wiernych fanów?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Masny Re: tu nie chodzi o sport!!!! IP: *.nyc.rr.com 17.08.04, 13:54 Przyklad "Krawca" pokazuje wlasnie czego nie robi sie dla fanow. Niektorzy sie rozbieraja a Krawczyk, prosze bardzo, staje do walki na olimpiadzie w judo. Tak trzymac, Panie Krzysztofie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: okli Trzymajmy z Krzysztofem ! Ten głos jest niesamowit IP: *.lubin.dialog.net.pl 17.08.04, 14:16 niesamowity !!! TO wielka figura Polskiej muzyki jest ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oksy Re: tu nie chodzi o sport!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 14:24 ale to było śmieszne. mogę się już śmiać? Odpowiedz Link Zgłoś
vincekrawiec Do gnoja który obraża mojego brata !!!!!!!!!!! 17.08.04, 17:12 Urwe Ci łeb za to palancie!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cichy Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 82.146.225.* 17.08.04, 13:15 popieram goscia od zrebaków - precz ze zrebakami i red. od zrebakow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koteczek Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.acn.pl 17.08.04, 13:17 Sorry ale moim zdaniem przesadzacie!! WKKW jest juz trzeci dzien, a wczoraj i przedwczoraj byly z tego tylko krotkie wstawki jak jechali Polacy, a caly czas lecialo judo itp. Dzisiaj byly wstawki z judo i sama widzialam 2 i 3 walke Krawczyka, sa rozne sporty a nie tylko to glupie przewracanie sie na plecy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j. kano Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.citicorp.com 17.08.04, 13:26 a moze jednak odwiedz strone zrebaki.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrLusiek Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 195.136.126.* 17.08.04, 13:40 obejrzałem 4 razy mecz siatkarzy i wpadłem na myśl, że nie jestem kibicem sportowym tylko patriotą. Jeszce raz pokażą to zwymiotuję. TV I odbiera nam radość sukcesu. Euro-TV nie lepsza 6 godz relacji z trasy kolarskiej na drugi dzień 3,40 toż to "siok" /chyba są mniej płatne relacje z kolarstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wreszcie wreszcie gość z jajami IP: *.pwn.com.pl 17.08.04, 13:42 do tej pory polacy prawie wszystko co mogli przegrać w pojedynkach przegrali - tenisiści, bokserzy, badminton, judo itd tak trzymać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: król'owa Cii... IP: *.sosnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 13:56 w sumie to mała siara. tylko 2 medale na naszym koncie... ale lepsze to niż nic. dlatego cieszy nas szary judoga, który ma szanse poleszyć konto polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zen Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 14:01 W judo są chyba dwa brązowe medale, więc Krawczyk juz go ma (jest w półfinale - czyli w czwórce - a może sie mylę?? Wie ktoś na 100%? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lele Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.61.134.79.host.de.colt.net 17.08.04, 14:05 Brazowego medalu jeszcze nie ma. Jesli przerznie polfinal, musi walczyc o braz ze zwyciezca repasazu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zen Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 14:19 Czyli - jesli Krawczyk przegra polfinal to będzie walczyc o brąz - teoretycznie nawet z tym, ktorego juz "rzucil" o mate w cwiercfinale - jesli tamten wygra repazaze?? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lele Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.61.134.79.host.de.colt.net 17.08.04, 14:36 Tak moze byc. w finale repasazy w grupie Krawczyka spotkaja sie Azer(ten, ktorego juz powalil) i Niemiec - mistrz swiata z roku 2003 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zen Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 14:48 Wszystko jasne .... ale.. "Prawo" repasazu winno byc takze o oczko wyzej. Czyli - zalozmy, ze Krawczyk przegrywa połfinal (nie przegra ;-)), wygrywa repasaze z "brązowymi" i jesli Ukrainiec przegra final, winien stanac jeszcze raz do walki z Krawczykiem o srebro haha :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trejo Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.rzeszow.mm.pl 17.08.04, 15:08 To nie tak jak myslicie.Jesli,odpukac, Krawczyk przegra polfinal to w walce o braz spotka sie z przegranym z drugiej walki polfinalowej,czyli albo z Rosjaninem albo z Grekiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zen Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 15:13 Trejo - tak byloby - gdyby byl jeden medal brazowy - a są dwa - jest tak, jak pisze Lele.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j. kano Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.citicorp.com 17.08.04, 15:14 Albo z Rosjaninem albo Grekiem... moze ze zrebakiem ktory przybiegl ostatni, juz mi sie wszystko popieprzylo:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j.kano Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.citicorp.com 17.08.04, 15:27 przegrani z par KRAWCZYK Robert - GONTYUK Roman i ILIADIS Ilias - NOSSOV Dmitri spotkaja sie w walkach o brazowe medale ze zwyciezcami z par AZIZOV Mehman - WANNER Florian i KWON Young Woo - CANTO Flavio (finaly repasazy) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomus Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 194.209.85.* 17.08.04, 14:42 ci Kretyni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z polskiej tv pokazuja tylko jakies gowna zamiastnormalnego sportu i za co my tzn. spoleczenstwo k...a!!!!!!!!! placimy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aero Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.kom / *.kom-net.pl 17.08.04, 15:18 W telegazecie jest napisane, ze Krawczyk ma walczyc po 15.. a TVP-zasrana pokazuje bezsensowne repasaze i koszykowke (to akurat moze byc, ale nie kosztem Krawczyka) - cos czuje, ze durnie przegapia walke Polaka i dopiero retransmisje zobaczymy :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niemamtv MAMY SREBRO - BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 217.8.186.* 17.08.04, 15:53 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zen Re: MAMY SREBRO - BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 15:58 Jak bylo (siedze w pracy) ??? Walnal go o mate???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rok1978 Re: MAMY SREBRO - BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 16:01 Kumpela opowiadal mi przez telefon Wiem, tylko ze prowadzil, ale przegral przez ippon w ostatniej sekundzie... Czy to prawda?... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zen Re: MAMY SREBRO - BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 16:05 Niestety - ten gosc bez tv sie wyglupil - Krawczyk przegral polfinal :(((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kano Re: MAMY SREBRO - BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.citicorp.com 17.08.04, 16:05 jakie srebro???? jak wygra nastepna walke to zdobedzie braz. Odpowiedz Link Zgłoś