Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Awans Krawczyka w turnieju judo

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 10:33
    Czy ci kretyni z TVP mogą przestać pokazywać te źrebaki?!Polacy walczą w
    szabli i judo a oni pokazują kanadyjczyka walczącego o 23 miejsce!
    Obserwuj wątek
      • Gość: samuray Skandal IP: 213.17.170.* 17.08.04, 10:36
        • Gość: samuray Re: Skandal IP: 213.17.170.* 17.08.04, 10:41
          Przypadkowo nacisnąłem ENTER, ale to jest skandal, aby Polaka walczącego być
          może o podium (teraz właściwie to jestem pewien, że połknie tego Amerykanina)
          nie pokazywano w Polskiej TV. Kolarzy to moga pokazywać przez 4 godziny, kiedy
          nic sie nie dzieje na trasie. 5 minut na walke im szkoda!

          Ktoś powinien za to beknąć.

          • Gość: jagvet Re: Skandal IP: *.kuzniki.net 17.08.04, 10:49
            no co ty koniarstwo jest super tyle koni...cos dla animali:P:P:P:P:P:P:P:P
            • Gość: TVP,kurde Co?Nie lubicie zwierząt? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 10:53
              Teraz to przesadzają.Ciekawe czy bedą mieli odwagę powiedzieć o startach Sochy
              i Krawczyka?Kto nie chce oglądać konfrontacji Tajwan vs Łotwa na żrebięta
              niech się wpisze(chodzi mi o to WKKW)!
              • Gość: cc PANIE KRAWCZYK. TRZYMAMY KCIUKI!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 13:22
                Lubimy, lubimy. Ale judo, to dopiero sport
                • Gość: asd Re: PANIE KRAWCZYK. TRZYMAMY KCIUKI!!! IP: *.echo.com.pl 17.08.04, 13:49
                  Jak jest w polfinale to dlaczego ma zajac min. 5 miejsce???
                  Chyba min. 4 miejsce (albo 3) cos ci sie gazeto porabalo....
                  • Gość: bazyliszek Re: PANIE KRAWCZYK. TRZYMAMY KCIUKI!!! IP: *.chello.pl 17.08.04, 13:59
                    w judo jest trochę inaczej. przegrani w półfinale walczą ze zwycięzcami
                    repasaży o dwa brązowe medale. zwycięzcy tych walk zdobywają brązowe medale
                    (miejsca 3-cie), a przegrani klasyfikowani sa na miejscach 5-tych.
                    jasne? :)
        • Gość: koteczek Re: Skandal IP: *.acn.pl 17.08.04, 13:19
          Sorry ale moim zdaniem przesadzacie!! WKKW jest juz trzeci dzien, a wczoraj i
          przedwczoraj byly z tego tylko krotkie wstawki jak jechali Polacy, a caly czas
          lecialo judo itp. Dzisiaj byly wstawki z judo i sama widzialam 2 i 3 walke
          Krawczyka, sa rozne sporty a nie tylko to glupie przewracanie sie na plecy!!
          • Gość: c_a_l_t_e Re: Skandal IP: 194.9.92.* 17.08.04, 13:36
            porąbało Cię koteczek... to tylko takie durne baby ze wsi mogą lubieć jakiąś
            porąbaną zwierzynę... jeszcze przedkładać to nad judo... nie mam słów
            • Gość: kibic Re: Skandal IP: *.adso.com.pl 17.08.04, 14:05
              jak widać po poście masz jednak za dużo słów niepotrzebnych, za matę upadłeś
              kiedyś?

              ktoś wie dokladnie o której jest półfinał? 15,36?
      • Gość: Szary Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 10:50
        Jejooo jedna Bytomianka juz odpadla.. (luczniczka Sobieraj) Teraz walczyl
        Krawczyk, kolejny ziom z miasta Bytom, jutro walczy zapewne MAtyjaszek (jeszcze
        jeden od nas) no i Plawgo bedzie biegac... a oni nie pokazuja :-/
        • Gość: Mały Rybnik Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.rybnet.pl / *.rybnet.pl 17.08.04, 13:08
          Gorąco dopinguję Robertowi i wierzę,że będzie medal.Dzisiaj idzie jak burza.
      • Gość: kioto Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 17.08.04, 10:57
        Zaraz pewie Kurzajeswki ze swoim durnym usmiechem na ustach poinformuje o
        Krawczyku i wrócimy do relacji jeździectwa...
      • gregorz Re: Awans Krawczyka w turnieju judo 17.08.04, 10:58
        A nie przyszlo wam do glowy ze byc moze wogole na tych eliminacjach nie ma
        kamer?? Albo jak nawet sa to moze pokazuja inne walki. No bo jesli sa
        mozliwosci transmisji to rzeczywiscie TVP daje dupy!
        • Gość: TVP,kurde Są! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 11:02
          nie zauważyłeś że codziennie judo jest pokazywane CODZIENNIE nawet niezbyt
          ciekawe walki? EBU musiała zadbać żeby absolutnie wszędzie była kamera.Tym
          bardziej to co ONI robią jest niezrozumiałe.
      • Gość: Juz nie wytrzymuje Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.texasnet.pl / *.texasnet.pl 17.08.04, 11:03
        Co za syf Judo Szabla a Ci idioci pokazują konie kogo to wogule interesuje co
        za dupkiii
      • krzys00 a teraz eliminacje w kajakach gorskich:-// 17.08.04, 11:15
        o i znowu jezdziectwo, nie no co omi odp......a
      • Gość: minex Krawiec w ćwierćfinale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 195.85.249.* 17.08.04, 11:20
        • Gość: minex Krawiec w ćwierćfinale i znów 10 !!!! IP: 195.85.249.* 17.08.04, 11:21
        • krzys00 Re: Krawiec w ćwierćfinale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.08.04, 11:22
          a my widzimy walke polaka o 60 miejsce w konkursie jezdzieckim i jak tu sie nie wku...c, a z kim w cwiercinale bedzie walczyl z azerem czy bialorusinem????
          • Gość: minex Krawiec w ćwierćfinale z Azerem (wygrał przez yuko IP: 195.85.249.* 17.08.04, 11:28
      • Gość: TVP,kurde No i była kamera przy krawczyku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 11:38
        No i jednak była tam kamera!Przecież to Polacy są odpowiedzialni za te
        transmisje na cały świat.To tylko obrazuje waszą niekompetencję kurzajewski!
        Tak,twoją, Ty ,który mnie teraz czytasz.Może przesadziłem to nie wina
        kurzajeskiego,ale wkurzyć ta tvp może!
        • Gość: kaz Re: No i była kamera przy krawczyku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:00
          TVP po raz kolejny pokazuje jaką słąbą jest telewizją. Nic nie wiedzący
          komentatorzy i nad niczym nie panujący prowadzący. Skandal!!!!!!!!
      • Gość: mirco Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 217.96.36.* 17.08.04, 11:41
        Nie ma co e-mailować. Ci kretyni z TVP są niereformowalni.
      • krzys00 ciekawe czy 1/4 finalu pokaza live 17.08.04, 11:44
        czy znow z 2 godzinnym poslizgiem
      • Gość: Gość Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.pkobp.pl 17.08.04, 11:58
        Już wiele razy "goście z TVP" dawali d......, ale tym razem koleś, to nie ich
        wina, bo sygnał jest jeden i nadaje go organizator, zgodnie z wczesniej
        ustaloną ramówką. Sorki. Nerwy zostaw na popołudnie, gdy polskie pływanie
        będzie walczyło o kolejne medale. A Krawczyka będziemy musieli obejrzeć z
        odtworzenia. Byle tylko wygrywał!!!
        • krzys00 no i jest półfinał brawo robert 17.08.04, 12:02
          oby tak dalej
        • Gość: TVP,kurde Pomyśl GOŚĆ-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:09
          Pomyśl trochę czy w międzynarodowej ramówce byłyby walki judo Polaków
          żeglarstwo finn czy łuczniczki polskie na żywo?!?!!To,że nie było krawczyka
          to niwkompetencja tvp przynajmniej przez 4 dni...
        • cowabanga Re: Awans Krawczyka w turnieju judo 17.08.04, 12:26
          No ja nie wiem czy tak jest BBC Sport ma kilka kanałów cyfowych i można sobei
          wybrac co się ogląda przykład co jest do obejrzenia dziś tutaj:

          news.bbc.co.uk/sport1/hi/olympics_2004/tv_coverage/3536668.stm
          No i puszczają to też przeż Internet ale tylko dla mieszkańców UK

          COW.
        • Gość: oetam Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 53.122.194.* 18.08.04, 10:34
          ......, ale tym razem koleś, to nie ich
          > wina, bo sygnał jest jeden i nadaje go organizator, zgodnie z wczesniej
          > ustaloną ramówką. Sorki.

          Z tym niestety nie masz racji. Wystarczy wlaczyc kanaly obcojezyczne, np.
          niemiecki eurosport i juz pokazuja judo LIVE. Jak by bylo tak jak mowisz, to
          caly swiat musial by ogladac glownie Amerykanow, bo ci najwjecej placa :-)
          Czolem Waszmosci
          Oetam
      • Gość: maj TVP to kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:07
        TVP to kompromitacja. Dlaczego olimpiady nie "robi" TVN lub polsat. Wczoraj gdy
        działo się wile ciekawych rzeczy pokazywali nic nieznaczące walki bokserskie
        nieznanych zawodników. O co kurcze chodzi w tej telewizji?
        • Gość: król'owa zawiedziona IP: *.sosnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:14
          damy telewizji polskiej nagrode jobla.

          ...a mówili: "będziemy przy naszych polakach cały czas!" (czy coś w tym stylu),
          okazuje sie, że jest inaczej:(

          i jak tu sie nie wkurzyć?
          • krzys00 Re: zawiedziona 17.08.04, 12:16
            Gość portalu: król'owa napisał(a):

            > damy telewizji polskiej nagrode jobla.
            >
            > ...a mówili: "będziemy przy naszych polakach cały czas!" (czy coś w tym stylu),
            >
            > okazuje sie, że jest inaczej:(
            >
            > i jak tu sie nie wkurzyć?

            no podobno te konie startujace w WKKW maja polskie pochodzenie wiec nasza TV dostrzymje slowa
        • Gość: slawek Re: TVP to kompromitacja IP: *.bauboden.com, / *.aareon.com 17.08.04, 12:14
          ja ogladam olimpiade na Eurosport, ale tam tez nie pokazuja Polakow za duzo
        • Gość: jpo Re: Brawo TVP IP: *.acn.pl 01.09.04, 16:33
          Zrozum człowieku, że każdy lubi oglądać co innego. Ja słyszałem, że TVP
          pokazuje za dużo nudnego Judo, podczas gdy można by obejrzeć żeglarstwo itp. Po
          drugie wiele konkurencji jest rozgrywanych jednocześnie więc trzeba coś wybrać.
      • Gość: szwarz Brawo MURZYN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:14
        Krawiec na złoto!!!!!!!!!
      • Gość: heeelp Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:17
        17 h kazdego dnia - tyle ze oni POKAZUJA I GADAJA w kolko to samo "a w
        niedziele to ..." itp. a mecz siatkarzy z Serbia to juz conajmniej 3 razy
        mlucili!! czy oni mysla ze wszyscy sa niedorozwinieci i trzeba im pokazywac
        wkolko to samo????
        • Gość: Olo Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.ct.com.pl 17.08.04, 12:22
          Idzie jak burza, najlepiej jakby się nie zatrzymywał
      • Gość: Concorde pokazuja konie bo Kulczyk lubi konie IP: 153.19.176.* 17.08.04, 12:30
      • Gość: shower Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 193.59.95.* 17.08.04, 12:38
        TVP chwaliła się że ma swój wóz transmisyjny więc nie będzie uzależniona od
        transmisji gospodarzy i co? dupki jak zwykle nic nie potrafią zrobić!!!! Z
        Eurosportem jest gorzej bo oni mają ten sam program we wszystkich 17 krajach
        więc nie mogą pokazywać tylko Polaków. Szkonia tylko tych koni bo wszyscy się
        na nich wyrzywają a one nie są niczemu winne :))))) TVP powinna zniknąc z
        anteny raz na zawsze!!!! Pozdro i trzymajmy kciuki za Polaków :))))
      • Gość: Cichy Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 12:42
        a czy Gazeta.pl może mi napisać łaskawei o której jest półfinał i finał????
        • Gość: Red.Gazety Cichy leniu zajżyj w kalendarium!! IP: 217.8.186.* 17.08.04, 12:54
          j.w.
          • Gość: Red.Gazety 15:30 Cichy leniu IP: 217.8.186.* 17.08.04, 12:56
            wez sie do roboty nierobie
            • Gość: Koka na IO Re: 15:30 Cichy leniu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 13:18
              ...Polak najpierw zdobył kokę, a później rzucił rywala na plecy...

              Ale dostał powera po tej koce ;) Ciekawe zresztą od kogo ją zdobył :)

        • Gość: k jedyny ratune to www.athens20004.com IP: 62.233.181.* 17.08.04, 13:13
          tam wszystkie rozkłady i inne podstawowe informacje, których ze świeczką szukac
          na naszych gazetach onetach i tvp
      • Gość: zdenerwowant_57 KRAWCZYK WRACAJ DO SPIEWU!!!! jesteś sportowcem z IP: *.lubin.dialog.net.pl 17.08.04, 13:07
        przypadku! W ogóle czy ktoś mi powie jak on znalazł sie na olimpiadzie? Ma gość
        znajomości czy co? niedługo to kabareciarze pojadą na olimpiade! kto to widział!!
        • Gość: tool Re: KRAWCZYK WRACAJ DO SPIEWU!!!! jesteś sportowc IP: 195.26.24.* 17.08.04, 13:19
          chyba nie wiesz co piszesz, buraku... Rozumiem że brązowy medalista mistrzostw
          świata mógł się znaleźć na olimpiadzie tylko przypadkiem? Zastanów się, mały
          człowieczku
          • Gość: kioto Re: KRAWCZYK WRACAJ DO SPIEWU!!!! jesteś sportowc IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 17.08.04, 13:31
            tool żałuj, że nie masz poczucia humoru, mówie ci życie jest wtedy o wiele
            ciekawsze
          • Gość: zdenerwowany tu nie chodzi o sport!!!! IP: *.lubin.dialog.net.pl 17.08.04, 13:33
            Może i jest brązowym medalistą, ale co kurcze ze wspaniałym głosem do śpiewu.
            czy warto tak się poświęcać skoro ma już takm wiernych fanów??
            • Gość: Masny Re: tu nie chodzi o sport!!!! IP: *.nyc.rr.com 17.08.04, 13:54
              Przyklad "Krawca" pokazuje wlasnie czego nie robi sie dla fanow. Niektorzy sie rozbieraja a Krawczyk, prosze bardzo, staje do walki na olimpiadzie w judo. Tak trzymac, Panie Krzysztofie!
              • Gość: okli Trzymajmy z Krzysztofem ! Ten głos jest niesamowit IP: *.lubin.dialog.net.pl 17.08.04, 14:16
                niesamowity !!! TO wielka figura Polskiej muzyki jest !
            • Gość: oksy Re: tu nie chodzi o sport!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 14:24
              ale to było śmieszne. mogę się już śmiać?
        • vincekrawiec Do gnoja który obraża mojego brata !!!!!!!!!!! 17.08.04, 17:12
          Urwe Ci łeb za to palancie!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: cichy Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 82.146.225.* 17.08.04, 13:15
        popieram goscia od zrebaków - precz ze zrebakami i red. od zrebakow
      • Gość: koteczek Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.acn.pl 17.08.04, 13:17
        Sorry ale moim zdaniem przesadzacie!! WKKW jest juz trzeci dzien, a wczoraj i
        przedwczoraj byly z tego tylko krotkie wstawki jak jechali Polacy, a caly czas
        lecialo judo itp. Dzisiaj byly wstawki z judo i sama widzialam 2 i 3 walke
        Krawczyka, sa rozne sporty a nie tylko to glupie przewracanie sie na plecy!!
        • Gość: j. kano Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.citicorp.com 17.08.04, 13:26
          a moze jednak odwiedz strone zrebaki.pl
      • Gość: mrLusiek Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 195.136.126.* 17.08.04, 13:40
        obejrzałem 4 razy mecz siatkarzy i wpadłem na myśl, że nie jestem kibicem
        sportowym tylko patriotą. Jeszce raz pokażą to zwymiotuję. TV I odbiera nam
        radość sukcesu. Euro-TV nie lepsza 6 godz relacji z trasy kolarskiej na drugi
        dzień 3,40 toż to "siok" /chyba są mniej płatne relacje z kolarstwa.
      • Gość: wreszcie wreszcie gość z jajami IP: *.pwn.com.pl 17.08.04, 13:42
        do tej pory polacy prawie wszystko co mogli przegrać w pojedynkach przegrali -
        tenisiści, bokserzy, badminton, judo itd
        tak trzymać
        • Gość: król'owa Cii... IP: *.sosnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 13:56
          w sumie to mała siara. tylko 2 medale na naszym koncie... ale lepsze to niż nic.
          dlatego cieszy nas szary judoga, który ma szanse poleszyć konto polski.
      • Gość: Zen Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 14:01
        W judo są chyba dwa brązowe medale, więc Krawczyk juz go ma (jest w półfinale -
        czyli w czwórce - a może sie mylę?? Wie ktoś na 100%?
        • Gość: Lele Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.61.134.79.host.de.colt.net 17.08.04, 14:05
          Brazowego medalu jeszcze nie ma.
          Jesli przerznie polfinal, musi walczyc o braz ze zwyciezca repasazu
          • Gość: Zen Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 14:19
            Czyli - jesli Krawczyk przegra polfinal to będzie walczyc o brąz - teoretycznie
            nawet z tym, ktorego juz "rzucil" o mate w cwiercfinale - jesli tamten wygra
            repazaze?? ;-)
            • Gość: Lele Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.61.134.79.host.de.colt.net 17.08.04, 14:36
              Tak moze byc.
              w finale repasazy w grupie Krawczyka spotkaja sie Azer(ten, ktorego juz
              powalil) i Niemiec - mistrz swiata z roku 2003
              • Gość: Zen Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 14:48
                Wszystko jasne .... ale.. "Prawo" repasazu winno byc takze o oczko wyzej.
                Czyli - zalozmy, ze Krawczyk przegrywa połfinal (nie przegra ;-)), wygrywa
                repasaze z "brązowymi" i jesli Ukrainiec przegra final, winien stanac jeszcze
                raz do walki z Krawczykiem o srebro haha :-)))
                • Gość: trejo Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.rzeszow.mm.pl 17.08.04, 15:08
                  To nie tak jak myslicie.Jesli,odpukac, Krawczyk przegra polfinal to w walce o
                  braz spotka sie z przegranym z drugiej walki polfinalowej,czyli albo z
                  Rosjaninem albo z Grekiem.
                  • Gość: greg O ktorej ten polfinal??? IP: 217.68.97.* 17.08.04, 15:12
                  • Gość: Zen Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 15:13
                    Trejo - tak byloby - gdyby byl jeden medal brazowy - a są dwa - jest tak, jak
                    pisze Lele..
                  • legal.alien O ktorej ten polfinal??? 17.08.04, 15:13

                    • krzys00 polfinal o godzinie mniej wiecej 15.50 17.08.04, 15:24
                  • Gość: j. kano Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.citicorp.com 17.08.04, 15:14
                    Albo z Rosjaninem albo Grekiem... moze ze zrebakiem ktory przybiegl ostatni,
                    juz mi sie wszystko popieprzylo:)
                  • Gość: j.kano Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.citicorp.com 17.08.04, 15:27
                    przegrani z par KRAWCZYK Robert - GONTYUK Roman i ILIADIS Ilias - NOSSOV Dmitri
                    spotkaja sie w walkach o brazowe medale ze zwyciezcami z par AZIZOV Mehman -
                    WANNER Florian i KWON Young Woo - CANTO Flavio (finaly repasazy)
      • Gość: tomus Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: 194.209.85.* 17.08.04, 14:42
        ci Kretyni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z polskiej tv pokazuja tylko jakies gowna
        zamiastnormalnego sportu i za co my tzn. spoleczenstwo k...a!!!!!!!!! placimy
        • Gość: aero Re: Awans Krawczyka w turnieju judo IP: *.kom / *.kom-net.pl 17.08.04, 15:18
          W telegazecie jest napisane, ze Krawczyk ma walczyc po 15.. a TVP-zasrana
          pokazuje bezsensowne repasaze i koszykowke (to akurat moze byc, ale nie kosztem
          Krawczyka) - cos czuje, ze durnie przegapia walke Polaka i dopiero retransmisje
          zobaczymy :(
          • Gość: niemamtv MAMY SREBRO - BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 217.8.186.* 17.08.04, 15:53
            • Gość: Zen Re: MAMY SREBRO - BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 15:58
              Jak bylo (siedze w pracy) ??? Walnal go o mate????
              • Gość: rok1978 Re: MAMY SREBRO - BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 16:01
                Kumpela opowiadal mi przez telefon
                Wiem, tylko ze prowadzil, ale przegral przez ippon w ostatniej sekundzie... Czy
                to prawda?...
                • Gość: Zen Re: MAMY SREBRO - BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.hutmen.pl 17.08.04, 16:05
                  Niestety - ten gosc bez tv sie wyglupil - Krawczyk przegral polfinal :((((
              • Gość: kano Re: MAMY SREBRO - BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.citicorp.com 17.08.04, 16:05
                jakie srebro???? jak wygra nastepna walke to zdobedzie braz.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka