Gość: VIERI
IP: *.hcm.com.pl / *.hcm.com.pl
19.08.04, 11:00
najbardziej wkurzyła mnie wypowiedź Dudka w GW. "Każdy z nas rozegrał jeden z
najgorszych meczów w karierze. Pierwszy gol nas załamał. Nic nie mogliśmy
zrobić. Czekaliśmy tylko ażDuńczycy wymierzą nam kolejne ciosy.I tak sie
stało...(...)"
do cholery jasnej czy tak wypowiada sie zawodowy piłkarz ??? za co oni biorą
taką kupe kasy ??? za co jedzą najlepsze potrawy, śpią w najlepszych hotelach
i zarywają najlepsze laski ????
dla takiego życia niejeden z nas "gryzłby" murawe do oststniej sekundy
meczu!!!
to jest ich zawód i takie podejście to jakieś nieporozumienie do jasnej
ciasnej!!
gdyby tak postępowała każda drużyna na świecie to nie wiem jak by wyglądały
mistrzostwa europy czy świata.
Po strzelonym golu mecz mógłby sie praktycznie zakończyć!
Dziecinada panowie! dziecinada!!
A rada trenerów śpi albo jeżdzi za granice na nasz koszt!
Powinni wymienić cały skład i sprowadzić nowego trenera z zagranicy albo
blagać Engela na kolanach by wrócił!!!!
my już nie mamy reprezentacji,.. to banda nieudaczników którzy jak dzieci ,
gdy coś idzie nie po ich myśli, zwieszają nosy, zabierają swoje zabawki i idą
do innej piaskownicy!
tylko że nikogo to już powoli nie obchodzi...