Gość: hmm IP: *.malbork.sdi.tpnet.pl 19.08.04, 17:23 co ona tak placze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mantis77 Oprócz złotego medalu ma złote serce 19.08.04, 17:31 No po prostu ją podziwiam. Jest młdsza ode mnie a ma tak dojżałe podejście do życia. Czymże jest złoty medal, kawałkiem metalu. Jej sława i zapisane nazwisko w kronikach i tak nie minie i będzie stale przytaczane przez komentatorów co olimpiadę. Oprócz tego dostanie przecież wynagrodzenie za medal, które jej się też oczywiście należy za lata wyrzeczeń. Mogę tylko podsumować że to cudowne że ktoś chce przełożyć swoje osiągnięcie na czyjeś życie ludzkie. Brawo. Otylio jesteś wspaniała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Oti Re: Oprócz złotego medalu ma złote serce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 17:38 Jedyne normalne rozwiązanie tej licytacji jest takie, że ten kto ją wygra - pieniądze przekaże, a medal od razu zwróci Motylce. Nic innego nie mieści mi się w głowie. A że wspaniały gest, że złote serce - to oczywiście prawda. Zresztą naprawdę strasznie miło się patrzy, jak ta dziewczyna cieszy się ze swoich zwycięstw! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NYorker to nie placz, to szlachetnosc IP: 65.36.114.* 19.08.04, 23:31 niektorym obcy stan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doc Re: Oprócz złotego medalu ma złote serce IP: *.szpital-bielany.torun.pl 19.08.04, 18:23 Piekny gest- ale myśle że decyzja troche pochopna. Złoto olimpijskie to coś niebywałego, coś czym trzeba sie szczycic do konca zycia i pokazywać wnukom. A po licytacji będzie zdobić gabinet jakiegos buca ktory wygra licytacje (lub pokryje sie- zapomniany- kurzem w sejfie). Otylio, to nie jest sposób na pomaganie chorym dzieciom. Jeśli chcesz- przekaż na rzecz załozonej przez siebie fundacji swoją gratyfikację za olimpijskie sukcesy. Ale medal? Nalezy do Ciebie no i może- troche- do Polski. Pozdrawiam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mantis77 Kibice nie płaczcie!!!!!!!! 19.08.04, 22:44 Jejku ludzie mówią żeby nie sprzedawała. Co jej po złotym medalu i dwóch srebrnych? No chyba że wątpicie że w Pekinie wygra 3 złote bo ja w to wierzę. Więc po co jej starocie? A gatki pewnie da na aukcję owsiaka albo coś. Przecież jest fantastyczna więc zdobędzie jeszcze dużo medali i olimpijskich też. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Otylii Re: Oprócz złotego medalu ma złote serce IP: *.ny325.east.verizon.net 19.08.04, 21:23 Ktos juz /powyzej/ probuje kupic Twoj medal,...dalas slowo Panu...itd, Ludzie dobrej woli, kibice sportu, licytacja spowoduje ze medal poleci w prywatne rece lub wyfrunie zagranice. Nie wolno nam do tego dopuscic.Proponuje cene wywolawcza dla spoleczenstwa 500.000pln jako suma dobrowolnych skladek na fundusz wybrany przez Otylie/dzieci z bialaczka/.Medal zwrocic Otylii.Przyzekam tej akcji 50.PLN.Bedzie to tez jakas forma nagrodzenia jej przez spoleczenstwo za wruszenia ktorych nam dostarczyla swoim wystepem na olimpiadzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Oprócz złotego medalu ma złote serce IP: *.softlab.gda.pl 19.08.04, 22:12 Złota dziewczyna!!! Podziwiam Ją za odwagę i wytrwałość Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 17:33 bardzo ładnie zjej strony że swój pierwszy złoty medal olipiski chce darować dzieciom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polszczyzna Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.pl / 82.160.70.* 19.08.04, 17:40 Ja pird**e ten artykuł - czytam go sobie, a tu "która 13 grudnia będzie OBCHODZIŁ urodziny", dobra jednostkowy błąd, ale po "tlefonowałam" już dałem sobie spokój - "anafalfabedzi muszom umzedź"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jesteś wspaniał !! Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: 81.15.254.* 19.08.04, 18:22 Tak to fakt OTYLIa ma złote serce i jest wspaniałą osobą bardzo cie podziwiam !! ostatnio jesteś dla mnie autorytetem !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RuLoN Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 18:46 jestem zadowolony z naszej plywaczki w 300% i ciesze sie ze wpadla na taki pomysl zeby wylicytowac zloty medal jesli takowy zdobedzie...zdobyla no i moze w ten sposob pomoc dzieciom z bialaczka... wiecej takich ludzi z takim sercem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cichy Re: Otylia Jędrzejczak ma złote serce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 19:20 Gratuluje Otylii Jędrzejczak złotego medalu ale także tego że ona choć wygrała nie chce zatrymać medalu chce dać innym też szczęście i zdrowie a poza tym jest wielka kobieta i konsekwentnie dązy do celu tak jak powiedziała tak pewnie zrobi mam taka nadzieje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SwietyGniew Perelka IP: *.ugent.be 19.08.04, 19:42 Dobrze, ze sa jeszcze tacy ludzie jak Otylia. Bo czasami zyc sie nie chce w tym kraju. Kochani, pokazmy, ze jest nas wiecej, ktorzy sie NIE ZGADZAJA z tym jak jest w Polsce. Nie badzmy nieczuli. Miejmy na codzien rozum i serce a bedzie dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elo Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 19:24 ze wzruszenia tępaku. tu zapewne zlał byś się w gacie na jej miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lope Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.08.04, 19:27 Był to zatem rodzaj paktu z Panem i Otylia nie ma teraz wyjścia - medal sprzedać musi, chyba żeby zlamała ślubowanie wobec Boga. Nie odwodzcie jej więc od danego slowa. Oczywiście bardziej sie liczy bycie mistrzem, niż mienie medalu. Choć czasem zatęskni bardzo za tym krążkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lope Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.08.04, 19:28 PS. będzie wszelako księżniczką ludzkich serc po tej aukcji, więc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: remik Piękny gest, a... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 19:29 ...osoba, która wykupi medal powinna go zwrócić Otylii! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuna mial racje jeden z nauczycielii Otylii... IP: *.arkonskie.v.pl 19.08.04, 19:49 wszystkie najpiekniejsze rzeczy, ktore kobieta moze wniesc do sportu wnosi wlasnie Otylia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Scyzorro Re: IP: *.acn.pl 19.08.04, 22:08 OTYLIO, jesteś kochana. Jesteś ładna i mądra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: StanislawMackowiak Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: 195.94.213.* 19.08.04, 19:55 Na litość boską, tylko nie dawaj kasy lekarzom. Lepiej powołaj fundacje i zatrudnij obcokrajowca do pilnowania kasy - u nas sami złodzieje, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
vika411 Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal 19.08.04, 20:05 W zamian za ten zloty medal nalezy sie Otylii Order Usmiechu:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.lublin.mm.pl 19.08.04, 21:16 Szczerze popieram i Pana i Otylię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LeM Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 19.08.04, 20:03 mówimy o Lance Amstrongu, a to że Polka, mistrzyni świata w biegach długodystansowych właśnie walczy z rakiem jelit i wątroby wie niewielu... zajrzyjcie na: biegajznami.pl/pokaz.php?kg=0&idk=-1&id=665 biegajznami.pl/pokaz.php?kg=0&idk=-1&id=676 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 20:16 Moze ktos uzna ze Oti to robi na pokaz, ale ja i tak uwzam ze to piekny gest - taki medal to przeciez pamiatka do konca zycia (jedna z najwazniejszych pamiatek o ile nie najwazniejsza dla sportowcow). No i chyba kazdy przyzna, ze pieniadze na leczenie dzieci nigdy nie jest za duzo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rudzianin Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.08.04, 20:24 Pieknie wygralas Otylko! Pieknie postepujesz! Ciesze sie. Wszystkiego najlepszego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luzak Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: 193.59.91.* 19.08.04, 20:25 Może prezesi PKN Orlen właczą się w licytację? Ostatnio parę złotych im kapnęło..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: herman Re: Prezesi Orlenu IP: *.tsi.tychy.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.04, 20:59 Chyba zartujesz? Te pieniadze były by śmierdzące ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.lublin.mm.pl 19.08.04, 21:18 Tych szmaciarzy nie stać na taki gest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kumpel Zbycha Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.plusgsm.pl 20.08.04, 01:33 A ja olewam Otylię i kocham Zbyszka Wróbla z Orlenu. Przykroił na parę złotych całe to kwasiarstwo o miękkich sercach i twardych dupach, a teraz grzeje się na Hawajach. Podzielił się z kumplami kasą i chłopaki też mają teraz luzik. Ch.... precz. Niech żyją koledzy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kafa Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.08.04, 21:44 Niee. Ona musi teraz tak zrobić bo obiecała przed wyścigiem, zrozum. Decyzja zapadla przed wyścigiem, nie po wyścigu......Rozumiesz? Wielu ludzi np. przy okazji zakupu kuponu totolotka obiecuje przed losowaniem, że da coś na sierociniec itp jesli wygra milion... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spider Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: 217.153.164.* 19.08.04, 20:42 Witam. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł żeby zlicytować ten medal ponieważ zostanie on przekazany na cel dobroczynny a dokładnie na dzieci.Świadczy to o dobrym sercu pływaczki:). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "dziadek"do Otylii Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.ny325.east.verizon.net 19.08.04, 20:46 Blagam cie,poczekaj z tymi decyzjami a zobaczysz ze cena twojego medalu bedzie rosnac nieprzerwanie. Z praniem mozgu bedziesz spotykac sie przez cale zycie ktore dla ciebie dopiero sie zaczyna.Twoja opinie odbieram jako szok "pourazowy" sukcesu olimpijskiego.Tymi medalami nie zatrzymasz ani biedy ani krzywdy milionow dzieci na calym swiecie.Oczywiscie sa miejsca po DIANie,matce Teresie i wielu innych wspanialosciach charakterow /czasami i urody/.W krotce przekonasz sie ze wizytujac dziecinne miejsca z medalami na szyji wywolasz u dzieciakow wiecej radosci niz wywolaja pieniadze za te medale. Powodzenia. Podziekowania za twoje osiagniecia dla sportu w RP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: wylicytujmy ten medal dla Otylii IP: *.gorzow.mm.pl 20.08.04, 09:52 slowo sie zeklo .... ale uwazam ze ten pierwszy olympijski zloty powinna zachowac my kibice powinnismy wygrac ten medal dla otylii nie wiem jak to technicznie zrobic ale proponuje zrzute e-mozgi do roboty zorganizujcie to - nas przed TV z lezka w oku sluchajacych MAZURKA Odpowiedz Link Zgłoś
kulbaccyrj Re: wylicytujmy ten medal dla Otylii 20.08.04, 10:12 slowo sie rzeklo... ale uwazam ze ten pierwszy olimpijski powinna zachowac wygrajmy to zloto dla otylii nie wiem jak to zrobic technicznie proponuje zrzute hey e-mozgi do roboty zorganizujcie nas-tych z łezka w oku sluchajacych mazurka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 20:48 uściski dla Otylii za inteligencję emocjonalną !!! Brawo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kij Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 19.08.04, 20:54 Ja na jej miejscu nigdy nie sprzedałbym medalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: totylkowariat Otylio jam ran twych nie godnym calowac:-)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 21:02 Jestes wielka nie tylko cialem ale i duchem. I dlaczego masz jusz swa Olenke? Od dzis Wertera los mi gotujesz:-)) Tak nawiasem i nietypowo - wygladalas w tej "koronie" na glowie jak boski Aleksander i jako jedyna z wszystkich dekorowanych do tej pory swa piekna fryzura i niewidzacym spojrzeniem oczu przypomnialas mi nie tylko tego wielkiego herosa ale starozytnych Grekow ktorych mialem okazje na wazach ogladac. No tylko kolor wlosu mieli naturalny (a moze nie?) ale niech zaluja ze tylko... tak jak ja zaluje ze tylko w telewizorni moge cie obserwowac i nigdy sie to "moze sie przydarzy" nie przydarzy;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Judym Jak by co to moge sprzedac zloty zab.... IP: 152.75.124.* 19.08.04, 21:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NEEO Wtym świecie pełnym brudu i ułudy......... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.04, 21:09 Pięknnnnie pani Otylio.....chyle przed panią czoła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: layla Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.dashnet.lublin.pl 19.08.04, 21:34 Otylia jest wspaniała i wielka..podziwniam ją za wszystkie osiągnięcia, za lata wyrzeczń, upór w dążeniu do celu ale za ten gest chyba najbardziej. nie ma nic piękniejszego niż taka pomoc potrzebującym - oddaje chyba częstke siebie. Szkoda że mnie napewno nie będzie stać żeby nawet próbować sił przy aucji..ale od razu na myśl przychodza mi reklamy pokazywane w Eurosporcie z okazji olimpiady, a w nich zawarte hasło - " Celabrate humanity". Tak, celbrujmy człowieczeństwo. I bierzmy przykład z Otylii.Gratuluje złotego serca i medalu.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emanuel Czy|o Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: 5.5R* / *.wlfdle.rnc.net.cable.rogers.com 19.08.04, 21:42 Brawo Otylia!!! Wielka Mistrzyni i Wielka Polka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lope Po namyśle, musze powiedzieć IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.08.04, 22:02 że Otylia oddawała coś, czego jeszcze nie miała. To trochę inna sytuacja niż oddać coś co się już ma. Bardzo ładnie z jej strony, że dotrzymuje słowa danego przed wyścigiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg serce wielkie ale mózgownica pracuje ciężko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 22:27 sentymentalne głupki, medal zdobyła nie po to by go sprzedawać, a od pomocy POWINIEN BYĆ NASZ ZAFAJDANY RZĄD ... może zamiast medalu niech umieści na aukcji swoje gatki w których wywalczyła złoto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pff Re: serce wielkie ale mózgownica pracuje ciężko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 22:40 Wystaw na aukcji swoje gatki, na pewno wielu umierającym dzieciom pomożesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GTPRESS Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.cable.mindspring.com 19.08.04, 22:32 a co na to Pan Kulczyk i Jego Sponsor - Pan Wszystkich !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koza Jesteś bardzo kochana Motylio!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 22:56 Jeszcze wiele złotych medali przed Tobą!!!! Nie ma nic większego od zwycięstwa pokory wobec życia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romek Re: Otylia Jędrzejczak chce sprzedać złoty medal IP: *.rybnet.pl / *.rybnet.pl 19.08.04, 23:06 Odpowiedz Link Zgłoś