Gość: mistrz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.14, 10:35 uwazam ze przy strzale w poprzeczke quintana powinien miec asyste Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: uwazajsobie Re: Quintana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.14, 17:22 (ii) Asysty. Nie przyznajemy: - jeśli po strzale piłka odbije się od słupka lub poprzeczki, a jeden z zawodników wykaże się refleksem i strzeli bramkę, Odpowiedz Link Zgłoś