Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.14, 10:35
    uwazam ze przy strzale w poprzeczke quintana powinien miec asyste
    Obserwuj wątek
      • Gość: uwazajsobie Re: Quintana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.14, 17:22
        (ii) Asysty.
        Nie przyznajemy:
        - jeśli po strzale piłka odbije się od słupka lub poprzeczki, a jeden z zawodników wykaże się refleksem i strzeli bramkę,

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka