Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 00:13
    Mam zasadnicze dwa pytanie dotyczące zwyciężczyni półfinału na 400 m przez
    płotki Greczynki Fani Halkii
    1) Jakie brała witaminy?
    2) Czy a jeżeli tak, to kiedy wpadnie na kontroli?
    Odpowiedzi typu grecka publiczność zmoblizowała ją, gospodarzom pomagają
    ściany, ranga imprezy itd. proszę sobie darować, bo chyba żadna kobieta na
    takim dystansie nie poprawi życiówki o sekundę, pijąc tylko wodę sodową.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka