Gość: grek lóganis
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
23.08.04, 00:13
Mam zasadnicze dwa pytanie dotyczące zwyciężczyni półfinału na 400 m przez
płotki Greczynki Fani Halkii
1) Jakie brała witaminy?
2) Czy a jeżeli tak, to kiedy wpadnie na kontroli?
Odpowiedzi typu grecka publiczność zmoblizowała ją, gospodarzom pomagają
ściany, ranga imprezy itd. proszę sobie darować, bo chyba żadna kobieta na
takim dystansie nie poprawi życiówki o sekundę, pijąc tylko wodę sodową.