Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Obstawianie - zwycięzca rankingu 2004/2005

    15.09.04, 14:05
    No więc. Jestem gotowa poprowadzić obstawianko poszczególnych meczy i zawodów
    wg zasad opracowanych przeze mnie. Jeśli Parmenion chce poprowadzić swój
    własny system, nie mam nic przeciwko :))

    Moje zasady: obstawiać będziemy wyniki meczów poszczególnych turniejów
    rankingowych, począwszy od 1/8 finału (1 pkt za prawidłowy typ) i zwycięzcę
    danego turnieju (5 pkt).

    Ponadto przed rozpoczęciem rozgrywek (czyli już TERAZ) można obstawić
    zwycięzcę całego rankingu. Do obstawiania tegoż można wykorzystać niniejszy
    wątek. Za prawidłowe wytypowanie ostatecznego zwycięzcy przewiduję bonus w
    wysokości 20 pkt!!!!!

    Uwaga: wyniki poszczególnych meczy mozna obstawiać nie później niż do momentu
    ich rozpoczęcia. Zwycięzcę danego turnieju nalezy wytypować nie później niż
    do momentu rozpoczęcia się pierwszego meczu 1/8 finału tegoż turnieju.

    Uwaga 2: w przypadku wątków "obstawieniowych" wyjątkowo proszę o dyscyplinę i
    wpisywanie tylko swoich obstawień (łatwiej będzie mi liczyć punkty). Każdy
    turniej będzie zaznaczony osobnym wątkiem, a każdy mecz - osobnym postem.
    Proszę obstawiać pod odpowiednimi postami.

    Miłej zabawy :)))
    Obserwuj wątek
      • gawronka Typ Gawronki: Ronnie O'Sullivan /nt 15.09.04, 14:06

        • fanka_l-ca Ronnie O'Sullivan 15.09.04, 19:17
          to moj typ na caly sezon, znaczy sie zwyciezca.
          • tatoos Re: Ronnie O'Sullivan 15.09.04, 20:36
            Dopisuje sie roowniez: Ronnie O'Sullivan - mooj typ na nr 1 tego sezonu
        • gruszka-1 A ja was zaskoczę i powiem: Ronny ;) 05.10.04, 08:54
          Roni Osaliwan
      • dorota_snooker Ronald O'Sullivan pseudo Baran ;) n/t 15.09.04, 22:03

      • karunaa Ronnie O'Sullivan 16.09.04, 10:21
        Witam i przyłączam sie :)))
        • skejtus Re: Ronnie O'Sullivan 16.09.04, 12:46
          i ja tez stawiam na Ronniego ;)))
          • gatta13 Re: Ronnie O'Sullivan 16.09.04, 12:58
            Jaka będzie wygrana? I co będzie jak wygra Ronnie, a wraz z nim my wszyscy?

            gatta_dociekliwa
          • molikm typ molika : John Higgins 16.09.04, 13:04
            JOHN HIGGINS !!! wiem niestety ze to malo prawdopodobne ale wiara czyni cuda :)
            nigdy nic nie wiadomo, pojde za glosem serca, hihi, HIGGINS HIGGINS !!!
      • svenia Ronnie O`Sullivan 16.09.04, 20:11
        A drugi to Pawełek, chyba że go Pamela zdążyła utuczyć, to wtedy Kropek, bo on
        zawsze będzie chudzinką.
        Och jak mi ich wszystkich brakuje!
      • susa0 Hendry 16.09.04, 20:27
        bede orginalna :)
        • elbee Re: Stephen Hendry 07.10.04, 10:19
          ja tez - zawsze w niego wierzylam ;)
      • mackal21 Re: Obstawianie - zwycięzca rankingu 2004/2005 16.09.04, 21:26
        Ja stawiam na Ronniego O'Sullivana
        • jewta Re: Obstawianie - zwycięzca rankingu 2004/2005 17.09.04, 18:28
          a ja na borsuka
          leworęczni górąąąąą !!!!!!!!!!


          • gatta13 Re: Obstawianie - zwycięzca rankingu 2004/2005 17.09.04, 23:11
            O, Jewta się objawił. :)) Kiedy jakaś transmisja wreszcie? ;)
            • jewta Re: Obstawianie - zwycięzca rankingu 2004/2005 20.09.04, 00:20
              ruszamy z tym koksem w sobote po poludniu, na dzien dobry kilka godzin na zywo
              • gatta13 Re: Obstawianie - zwycięzca rankingu 2004/2005 20.09.04, 23:46
                No to pięęęęęeknie. :)) Sobota w łóżku z pilotem. :)
      • kartofel79 Re: Obstawianie - zwycięzca rankingu 2004/2005 19.09.04, 13:57
        marek borsuk:)
      • parmenion Stephen Hendry 25.09.04, 00:39
        Go Schotland!!
      • kataanna Re: Obstawianie - zwycięzca rankingu 2004/2005 29.09.04, 16:18
        No Ronnie of course, a któż by inny :P (a na drugim miejscu Hunter, jakby ktoś
        pytał :D)
      • przemek.kruk Stefan Henryk (+ pytanie do Gawronki) 01.10.04, 12:07
        Gawronka > tu chodzi o zawodnika, ktory zdobedzie w sezonie najwiecej punktow,
        czy tego, ktory na koniec sezonu bedzie na pierwszym miejscu? to istotna
        roznica, jak z pewnoscia wiesz...
        • gawronka Re: Stefan Henryk (+ pytanie do Gawronki) 01.10.04, 15:09
          przemek.kruk napisał:

          > Gawronka > tu chodzi o zawodnika, ktory zdobedzie w sezonie najwiecej punkt
          > ow,
          > czy tego, ktory na koniec sezonu bedzie na pierwszym miejscu? to istotna
          > roznica, jak z pewnoscia wiesz...

          Chodzi o pierwsze miejsce w rankingu...
          (I przyznam sie szczerze, że ta różnica nie jest dla mnie az tak jasna jak
          zapewne myslisz... mógłbyś uściślić?...)
          • przemek.kruk Re: Stefan Henryk (+ pytanie do Gawronki) 01.10.04, 16:02
            robi sie:
            punkty decydujace o miejscu w rankingu kazdego zawodnika, to suma punktow
            zdobytych w poprzednim sezonie i tych zdobywanych na biezaco w sezonie
            trwajacym.

            hipotetycznie - pojawia sie nowy zawodnik wsrod grajacych. w poprzednim sezonie
            nie startowal, czyli ma 0 pkt na poczatku biezacego sezonu. ci, ktorzy w
            minionym sezonie zagrali najlepiej maja juz na starcie sezonu 2004/2005 po
            kilkanascie tysiecy punktow. ten debiutant, chocby gral super i wygral polowe
            turniejow, praktycznie nie bedzie mial szans zakonczyc sezon na pierwszym
            miejscu.

            obrazowo:

            pkt na pocz pkt zdobyte pkt na koniec
            debiutant 0 25000 25000

            najlepsi z
            poprz sezonu 18000 9000 27000

            rozumiemy sie? ;)

            dlatego wlasnie wciaz pojawiaja sie na stronach dwa rankingi: official i
            provisional.

            w forumowym typowaniu, moim zdaniem, najlepiej byloby wskazywac tego zawodnika,
            ktory zdobedzie w sezonie najwiecej punktow. choc i tak wielu powie, ze to bez
            znaczenia, bo w obu klasyfikacjach wygra ronnie... :)
            • przemek.kruk Re: Stefan Henryk (+ pytanie do Gawronki) 01.10.04, 16:07
              korekta wizualna do sekcji "obrazowo":

              ............ pkt na pocz -----
              • mackal21 Re: Stefan Henryk (+ pytanie do Gawronki) 01.10.04, 17:16
                No właśnie.Jestem za tym,aby typować najlepszego gracza tylko z tego
                sezonu,który zdobędzie najwięcej punktów,Bo np. taki Ryan Day czy jakiś
                Chińczyk nie miałby szans(choć to mało prawdopodobne)
                • gawronka Będzie jak chce Mackal i Przemek.Kruk 01.10.04, 20:44
                  mackal21 napisał:

                  Najlepszy gracz tego sezonu.
                  Skoro społeczeństwo się domaga...
                  :)))

                  > No właśnie.Jestem za tym,aby typować najlepszego gracza tylko z tego
                  > sezonu,który zdobędzie najwięcej punktów,Bo np. taki Ryan Day czy jakiś
                  > Chińczyk nie miałby szans(choć to mało prawdopodobne)
                  • ashdevonald Ronnie 06.02.05, 11:53
      • aggniecha M.J. Williams "Borsuk" 01.10.04, 21:38
        Witam, po dlugiej nieobecnosci:D, ogorki juz w sloikach;) zatem sezon
        snookerowy czas zaczac...od typerka:)
      • kataanna Czy nie lepiej... 01.10.04, 21:41
        Czy nie uważacie, że ciekawiej by było, gdybyśmy wyniki obstawiali jeszcze
        przed rozpoczęciem turnieju? Wg mnie byłoby to większe wyzwanie, a co za tym
        idzie, satysfakcja z prawidłowego wytypowania kolejnych rund również byłaby
        nieporównywalna. Co to za wyczyn wytypować mecz przy 50% szansach?
      • lilipiec Lilipiec typuje: Higgins n/t 02.10.04, 17:06
        • gruszka-1 Re: Lilipiec typuje: Higgins n/t 05.10.04, 08:51
          hehe no to Wczoraj R.Walden troche zmniejszył twoje szanse z Higgim ;)
      • rigel Oryginalnie: PETER EBDON!! 07.10.04, 13:53
      • atanor niestety nie Hendry wiec O'Sullivan 04.11.04, 13:21

        • nastka_demon Re:go Wales & England!! 05.11.04, 17:53
          wygra Ronnie ale jestem też za Stevensem lub Dalem(dosyć mało prawdopodobne)
      • elenath Ronnie O'Sullivan - zwycięzca rankingu 2004/2005 01.12.04, 11:26
        Nie wiem czy jeszcze można :( ale mam nadzieję, że się załapię :) Proszę :)
      • draco973 RO'S 01.12.04, 21:06
        • marcia.back Jeśli jeszcze można,to Ronnie oczywiście :)) 01.12.04, 22:25
      • agacia.k Jeszcze ja! Tzn. RONNIE :) 01.12.04, 23:31
      • blue.berry bez przekonania - Ronnie O'S 02.12.04, 10:01
        nie jestem przekonana wcale do tego ale glupio byloby nie postawic. po ostatnim
        turnieju uwazam ze wszystko sie moze zdazyc. raczej nie Higgins bo dziecko : )
        moze Maquiere - pytanie tylko czy wytrzyma psychicznie. Henry raczej nie bo
        kiepska forma jednak...
      • ssb1 Re: Ronnie - zwycięzca rankingu 2004/2005 02.12.04, 11:42
      • karela6 Re: Obstawianie - zwycięzca rankingu 2004/2005 21.01.05, 15:09
        jako zwyciezce rankingu obstawiam oczywisci ronniego o'sullivana bo go kocham i
        nawet bym nie mogla inaczej... sama bym sobie na to nie pozwolila...
      • ssb1 R O'Sull 21.01.05, 15:25
        • kooniczyna Re:O'Sullivan 25.01.05, 14:45
          P.S. nie wiem czy sie gdzieś wpisywałam z tym.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka