gawronka
15.09.04, 14:05
No więc. Jestem gotowa poprowadzić obstawianko poszczególnych meczy i zawodów
wg zasad opracowanych przeze mnie. Jeśli Parmenion chce poprowadzić swój
własny system, nie mam nic przeciwko :))
Moje zasady: obstawiać będziemy wyniki meczów poszczególnych turniejów
rankingowych, począwszy od 1/8 finału (1 pkt za prawidłowy typ) i zwycięzcę
danego turnieju (5 pkt).
Ponadto przed rozpoczęciem rozgrywek (czyli już TERAZ) można obstawić
zwycięzcę całego rankingu. Do obstawiania tegoż można wykorzystać niniejszy
wątek. Za prawidłowe wytypowanie ostatecznego zwycięzcy przewiduję bonus w
wysokości 20 pkt!!!!!
Uwaga: wyniki poszczególnych meczy mozna obstawiać nie później niż do momentu
ich rozpoczęcia. Zwycięzcę danego turnieju nalezy wytypować nie później niż
do momentu rozpoczęcia się pierwszego meczu 1/8 finału tegoż turnieju.
Uwaga 2: w przypadku wątków "obstawieniowych" wyjątkowo proszę o dyscyplinę i
wpisywanie tylko swoich obstawień (łatwiej będzie mi liczyć punkty). Każdy
turniej będzie zaznaczony osobnym wątkiem, a każdy mecz - osobnym postem.
Proszę obstawiać pod odpowiednimi postami.
Miłej zabawy :)))