Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Maxymalny break K. Stevensa

    13.10.04, 22:51
    Właśnie przed chwilą obejrzałem maxa w wykonaniu Kanadyjczyka Kirka Stevensa
    w 1984 w Masters na Wembley.Piękny break.A zgadnijcie przeciwko komu grał?
    Obserwuj wątek
      • dorota_snooker Re: Maxymalny break K. Stevensa 13.10.04, 23:10
        Jimmy White - a nagroda będzie ?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka