mackal21 13.10.04, 22:51 Właśnie przed chwilą obejrzałem maxa w wykonaniu Kanadyjczyka Kirka Stevensa w 1984 w Masters na Wembley.Piękny break.A zgadnijcie przeciwko komu grał? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorota_snooker Re: Maxymalny break K. Stevensa 13.10.04, 23:10 Jimmy White - a nagroda będzie ? Odpowiedz Link Zgłoś