Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim

    IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.10.04, 00:06
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Obserwuj wątek
      • Gość: 'KK Co daje taka statystyka bez powazniejszej analizy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 00:07
        I co, panowie redaktorzy, chcecie budowac reprezentacje na podstawie takich
        statystyk? Na poczatek radze zabrac sei za trenerke w B-klasie. Zycze
        powodzenia.
        i Jeszcze jedna rada: Zostawcie juz Janasa w spokoju,i dajcie mu trenowac
        druzyne.
        • Gość: kibitz Analizować to Janas powinien. A tego nie robi. IP: *.attu.pl / *.attu.pl 14.10.04, 00:11
          Gość portalu: 'KK napisał(a):

          > I co, panowie redaktorzy, chcecie budowac reprezentacje na podstawie takich
          > statystyk? Na poczatek radze zabrac sei za trenerke w B-klasie. Zycze
          > powodzenia.

          Janasowi nikt nie każe pisać artykułów. Każdy powinien jak najlepiej wykonywać
          swój zawód. Dziennikarze nie są trenerami, ale mają obowiazek pisać, oceniać i
          krytykować.
          Tym bardziej, że jest co.

          • Gość: P@T Do "nody" z artykułu Walia-Polska 2:3 Awans... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 00:36
            Przejrzyj sobie te statystyki i zastanów się nad tym co napisałeś!!! Franek ma
            grzać ławę???? Sam jestes kretynem chłopczyku :)
        • Gość: woj Re: Co daje taka statystyka bez powazniejszej ana IP: *.aster.pl 14.10.04, 00:17
          Swieta racja, Andrew Lepper by sie takiej "opartej na statystyce" propagandy
          nie powstydzil.
        • Gość: piłkarz Re: Co daje taka statystyka bez powazniejszej ana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 10:52
          Czyzby jakiś koles janasa się odezwał? No to kolesiu, odnies sie moze do tej
          statystyki, a nie wyzywaj ich autorów. Do B klasy to by się akurat janas
          nadawwał. Oczywiście gdyby się najpierw paru podstawowych rzeczy nauczył.
      • Gość: Jaca-Olsztyn Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: 195.205.164.* 14.10.04, 00:07
        Piszecie bzdury ,akurat dzić Włodarczyk był lepszy od Żurawia.Pozdsrawiam
      • Gość: telo Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 00:09
        Czyli, że da się?! Wystarczy poprostu chcieć - nie trzeba mieć superkasy ...
        naprzód Białoczerwoni!!!!
      • Gość: m. asysta Frankowskiego? IP: *.chello.pl 14.10.04, 00:28
        przy ktorym golu Franek mial asyste? na 1:1 sila rzeczy nie mogl miec :) na
        2:1, ostatnie podanie do Zurawia bylo od Mili (wiem, ze Franek mial udzial w
        tej kacji, ale to jeszcze nie asysta), a na 3:1 ... to o ile kojarze byla
        indywidualna akcja mr hammera, wiec skad asysta w zestawieniu gazety?
        • Gość: xxx Re: asysta Frankowskiego? IP: *.csk.pl 14.10.04, 00:32
          to byla asysta franka
          wprawdzie bardzo przypadkowa ale jednak
          franek przerywal wslizgiem kontre walijczykow, pilka jeszcze otarla sie o noge
          jednego z nich i trafila do krzynowka a ten zrobil swoje
      • Gość: pilot [...] IP: *.tu.ok.cox.net 14.10.04, 05:19
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: sm ANALIZOWAC PILKARZY W TEN SPOSOB TO BZDURA ! IP: *.stat.gov.pl 14.10.04, 07:18
        Przeciez pilkarz sam jeden nie gra, tylko gra cala druzyna. Frankowski wszedl na
        boisko, gdy wszyscy Polacy zaczeli ciagnac do przodu, zdajac sobie sprawe, ze
        nie mamy nic do stracenia, a wiele do zyskania. Gdyby gral w koncowce
        Wlodarczyk, tez by mial lepsze statystyki, niz grajac na poczatku meczu.
        Z taka ostrozna gra naszych pomocnikow jak w pierwszej polowie, to nawet Saviola
        czy Ronaldo chyba nic by nie strzelili.
        Nie zmienia to faktu, ze Frankowski jest lepszym napastnikiem niz Wlodarczyk,
        nie mowiac o Rasiaku.
      • Gość: diegofranzeck Re: Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: *.bts.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 08:19
        co to za nowina.że Frankowski dobrym technikiem jest?
        może i najlepszym wsród polskic napastników, ale bywa humorzasty, raz mu się
        chce, a kiedy indziej nie.uratował (wczoraj wynik.to fakt ale....jak będzie
        wiosną, tego nie wie nikt, nawet entliczek....itd.
        kiedy widzi się korzyść, każdy franek gra jak diego
      • Gość: nikt Re: Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: *.wroclaw.mm.pl 14.10.04, 08:30
        O widac, ze sa goscie z onetu ;-) Poziom merytoryczny jak zawsze na najwyzszym
        swiatowym poziomie.
      • Gość: jakubwiec Re: Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.10.04, 08:53
        Szkoda, że nie ma w statystyce jeszcze Rasiaka. Można byłoby dodać pozycję "ile
        razy oderwał się od ziemi!
        Brawo Wisła-Brawo Franek i Żuraw!
      • Gość: fx Re: Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: *.pc.fgg.eur.nl 14.10.04, 09:51
        Franek z golem i asysta - czego jeszcze potrzebowac bedzie Janas zeby sie do
        niego przekonac. Amoze nasz "selekcjoner" poprostu sie zgrywa. Wszyscy mowia,
        wez Franka, a one nie, zeby wszystkim zrobic na zlosc. Musi pokazac, kto jest
        szefem. Taki buntownik bez powodu...
      • Gość: Pąki Tak bardzo chciałbym ... IP: *.tech / *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 09:53
        Tak bardzo chciałbym dostać cię w swoje rączki - chociaż na chwilkę :)
        Ja cię kocham - po prostu.
      • Gość: zet [...] IP: *.pc.fgg.eur.nl 14.10.04, 09:59
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: jedii Re: Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: 5.2.* / *.chello.pl 14.10.04, 10:39
        Janas to SZMATA - Franek BRAMKI wymiata
      • Gość: chlopak ocena IP: *.chello.pl 14.10.04, 11:17
        Janas - jedyny minus, to za gre dlugimi pilkami, o ile byl to jego pomysl...
        Poza tym rewelacja.
        Dudek - 7* (pewny, ale jesli te zagrania dluga to byl jego pomysl to 5, jesli
        wykonywal rozkazy to go usprawiedliwiamy za te straty)
        Baszczu - 6( przecietny, wystarczylo)
        Bak - 5 / klos - 6 ( niepewny / w porzadku)
        hajto - 9 ( lider)
        rzasa - 7( plus za podanie do franka)
        Kosa - 6 ( przecietnie, ale z walka, tak trzymac.)
        Szymek - 8 ( najlepszy mecz w kadrze, w ogole jeden z jego najlepszych meczy)
        Kaluzny - 7 (4) ( Za pierwsza i za (druga polowe) - to chyba przeziebienie)/
        Mila - 7 (rozruszal, asysta, mial sile)
        Krzynowek - 7 (niewidoczny, duzo strat, ale bramka, stadiony swiata, brawo)
        Wlodarczyk - 6 ( Walczyl, walczyl, staral sie grac finezyjnie, ale nieszlo)/
        Frankowski - 10 ( najlepiej by bylo no comments, bramka, asysta, walka,
        strzaly, przytrzymanie i rozegranie pilki, uspokojenie gry, pewnosc, najlepszy,
        ale czy by tak zagral od poczatku? Moim zdaniem nie...)
        Zurawski - 7 ( biegal, ale w kolko, rozgrywal, ale nie celnie, mial pilke ale
        nie przytrzymal jej, piekna bramka !!! Napastnikow rozliczamy z bramek ? )
        * - noty w stylu the sun

        • Gość: edte Re: ocena IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 14.10.04, 13:49
          > rzasa - 7( plus za podanie do franka)

          72 minuta - 1:1! Znakomite podanie Jacka Krzynówka do Tomasza Frankowskiego, który strzałem z szesnastu metrów, w prawy róg, nie dał szans Paulowi Jonesowi. To trzeci gol napastnika Wisły Kraków w reprezentacji. Na wagę remisu czy zwycięstwa?
      • Gość: nigga Zalosne te statystyki IP: 212.160.172.* 14.10.04, 11:22
        Kto pozwala koszykarskiemu laikowi w sprawach pilki noznej robic nic nie
        mowiace statystyki i jeszcze je bez sensu analizowac?
      • Gość: Legia Warszawa Fan to może Panie Administratorze usunac tez nick!!! IP: 217.153.193.* 14.10.04, 11:40
        !!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: KibicI Statystyka IP: *.impexmetal.com.pl / 195.94.207.* 14.10.04, 11:44
        Statystyka to tylko statystyka. Frankowski wielkim piłkarzem jest bo jest ale
        to Włodarczyk przez 60 minut męczył obrońców Walii. Franek wszedł świeży
        przeciwko zmęczonym obrońcom.
        I tak należy grać, jeden biega przez 45, 60 min. Aby drugi świeży dobił
        rywala.
        • Gość: m Re: Statystyka IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 14:50
          włodarczyk nigogo nie zmęczył, może ze dwa razy próbował na pozycję wyjść,
          potem nic już nie robił.
        • Gość: blaszcz Re: Statystyka IP: 153.19.176.* 14.10.04, 15:15
          Bardzo dobra uwaga.
          I być może Frankowski grający od początku meczu, przez 90 minut to już nie
          będzie TO ...
      • Gość: remo Statystyki: Franek, Franek, Franek... IP: *.asternet.pl 14.10.04, 12:38
        mi sie wydaje ze wynik nie 3:1 a 3:2 moze sie myle to niech mnie ktos poprawi :]
      • Gość: Kibic z Poznania Frankowski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 12:40
        Statystyki mówią same za siebie , Tomasz Frankowski jest niesłychanie skuteczny
        i co więcej dostrzega na boisku kolegów.
        Szkoda tylko że za chwilę Pan Dariusz Wołowski będzie się starał zdyskredytować
        grę Frankowskiego i całej drużyny tak jak to zrobił na łamach gazety po meczu z
        Austrią.
      • Gość: darek Tą statystykę robiła osoba która .......... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 19:38
        Tą statystykę robiła osoba która tego meczu nie oglądała, Włodarczyk miał
        zmęczyć ich obronę i to zrobił, a że nie dostawała podań to już inna sprawa,
        Frankowski dobrze się sprawdza jako Joker, bo wchodzi świeży na zmęczonych
        obrońców. I niech tak zostanie. Mozna sprawdzić z Francją i gdy wejdzie od 1
        minuty co zdziała.
        POWODZENIA.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka