Gość: jebacwisle IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.10.04, 00:06 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 'KK Co daje taka statystyka bez powazniejszej analizy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 00:07 I co, panowie redaktorzy, chcecie budowac reprezentacje na podstawie takich statystyk? Na poczatek radze zabrac sei za trenerke w B-klasie. Zycze powodzenia. i Jeszcze jedna rada: Zostawcie juz Janasa w spokoju,i dajcie mu trenowac druzyne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibitz Analizować to Janas powinien. A tego nie robi. IP: *.attu.pl / *.attu.pl 14.10.04, 00:11 Gość portalu: 'KK napisał(a): > I co, panowie redaktorzy, chcecie budowac reprezentacje na podstawie takich > statystyk? Na poczatek radze zabrac sei za trenerke w B-klasie. Zycze > powodzenia. Janasowi nikt nie każe pisać artykułów. Każdy powinien jak najlepiej wykonywać swój zawód. Dziennikarze nie są trenerami, ale mają obowiazek pisać, oceniać i krytykować. Tym bardziej, że jest co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P@T Do "nody" z artykułu Walia-Polska 2:3 Awans... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 00:36 Przejrzyj sobie te statystyki i zastanów się nad tym co napisałeś!!! Franek ma grzać ławę???? Sam jestes kretynem chłopczyku :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woj Re: Co daje taka statystyka bez powazniejszej ana IP: *.aster.pl 14.10.04, 00:17 Swieta racja, Andrew Lepper by sie takiej "opartej na statystyce" propagandy nie powstydzil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piłkarz Re: Co daje taka statystyka bez powazniejszej ana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 10:52 Czyzby jakiś koles janasa się odezwał? No to kolesiu, odnies sie moze do tej statystyki, a nie wyzywaj ich autorów. Do B klasy to by się akurat janas nadawwał. Oczywiście gdyby się najpierw paru podstawowych rzeczy nauczył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaca-Olsztyn Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: 195.205.164.* 14.10.04, 00:07 Piszecie bzdury ,akurat dzić Włodarczyk był lepszy od Żurawia.Pozdsrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: telo Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 00:09 Czyli, że da się?! Wystarczy poprostu chcieć - nie trzeba mieć superkasy ... naprzód Białoczerwoni!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m. asysta Frankowskiego? IP: *.chello.pl 14.10.04, 00:28 przy ktorym golu Franek mial asyste? na 1:1 sila rzeczy nie mogl miec :) na 2:1, ostatnie podanie do Zurawia bylo od Mili (wiem, ze Franek mial udzial w tej kacji, ale to jeszcze nie asysta), a na 3:1 ... to o ile kojarze byla indywidualna akcja mr hammera, wiec skad asysta w zestawieniu gazety? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: asysta Frankowskiego? IP: *.csk.pl 14.10.04, 00:32 to byla asysta franka wprawdzie bardzo przypadkowa ale jednak franek przerywal wslizgiem kontre walijczykow, pilka jeszcze otarla sie o noge jednego z nich i trafila do krzynowka a ten zrobil swoje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pilot [...] IP: *.tu.ok.cox.net 14.10.04, 05:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sm ANALIZOWAC PILKARZY W TEN SPOSOB TO BZDURA ! IP: *.stat.gov.pl 14.10.04, 07:18 Przeciez pilkarz sam jeden nie gra, tylko gra cala druzyna. Frankowski wszedl na boisko, gdy wszyscy Polacy zaczeli ciagnac do przodu, zdajac sobie sprawe, ze nie mamy nic do stracenia, a wiele do zyskania. Gdyby gral w koncowce Wlodarczyk, tez by mial lepsze statystyki, niz grajac na poczatku meczu. Z taka ostrozna gra naszych pomocnikow jak w pierwszej polowie, to nawet Saviola czy Ronaldo chyba nic by nie strzelili. Nie zmienia to faktu, ze Frankowski jest lepszym napastnikiem niz Wlodarczyk, nie mowiac o Rasiaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diegofranzeck Re: Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: *.bts.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 08:19 co to za nowina.że Frankowski dobrym technikiem jest? może i najlepszym wsród polskic napastników, ale bywa humorzasty, raz mu się chce, a kiedy indziej nie.uratował (wczoraj wynik.to fakt ale....jak będzie wiosną, tego nie wie nikt, nawet entliczek....itd. kiedy widzi się korzyść, każdy franek gra jak diego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt Re: Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: *.wroclaw.mm.pl 14.10.04, 08:30 O widac, ze sa goscie z onetu ;-) Poziom merytoryczny jak zawsze na najwyzszym swiatowym poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakubwiec Re: Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.10.04, 08:53 Szkoda, że nie ma w statystyce jeszcze Rasiaka. Można byłoby dodać pozycję "ile razy oderwał się od ziemi! Brawo Wisła-Brawo Franek i Żuraw! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fx Re: Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: *.pc.fgg.eur.nl 14.10.04, 09:51 Franek z golem i asysta - czego jeszcze potrzebowac bedzie Janas zeby sie do niego przekonac. Amoze nasz "selekcjoner" poprostu sie zgrywa. Wszyscy mowia, wez Franka, a one nie, zeby wszystkim zrobic na zlosc. Musi pokazac, kto jest szefem. Taki buntownik bez powodu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pąki Tak bardzo chciałbym ... IP: *.tech / *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 09:53 Tak bardzo chciałbym dostać cię w swoje rączki - chociaż na chwilkę :) Ja cię kocham - po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zet [...] IP: *.pc.fgg.eur.nl 14.10.04, 09:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jedii Re: Okiem statystyka. Odmiana z Frankowskim IP: 5.2.* / *.chello.pl 14.10.04, 10:39 Janas to SZMATA - Franek BRAMKI wymiata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chlopak ocena IP: *.chello.pl 14.10.04, 11:17 Janas - jedyny minus, to za gre dlugimi pilkami, o ile byl to jego pomysl... Poza tym rewelacja. Dudek - 7* (pewny, ale jesli te zagrania dluga to byl jego pomysl to 5, jesli wykonywal rozkazy to go usprawiedliwiamy za te straty) Baszczu - 6( przecietny, wystarczylo) Bak - 5 / klos - 6 ( niepewny / w porzadku) hajto - 9 ( lider) rzasa - 7( plus za podanie do franka) Kosa - 6 ( przecietnie, ale z walka, tak trzymac.) Szymek - 8 ( najlepszy mecz w kadrze, w ogole jeden z jego najlepszych meczy) Kaluzny - 7 (4) ( Za pierwsza i za (druga polowe) - to chyba przeziebienie)/ Mila - 7 (rozruszal, asysta, mial sile) Krzynowek - 7 (niewidoczny, duzo strat, ale bramka, stadiony swiata, brawo) Wlodarczyk - 6 ( Walczyl, walczyl, staral sie grac finezyjnie, ale nieszlo)/ Frankowski - 10 ( najlepiej by bylo no comments, bramka, asysta, walka, strzaly, przytrzymanie i rozegranie pilki, uspokojenie gry, pewnosc, najlepszy, ale czy by tak zagral od poczatku? Moim zdaniem nie...) Zurawski - 7 ( biegal, ale w kolko, rozgrywal, ale nie celnie, mial pilke ale nie przytrzymal jej, piekna bramka !!! Napastnikow rozliczamy z bramek ? ) * - noty w stylu the sun Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edte Re: ocena IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 14.10.04, 13:49 > rzasa - 7( plus za podanie do franka) 72 minuta - 1:1! Znakomite podanie Jacka Krzynówka do Tomasza Frankowskiego, który strzałem z szesnastu metrów, w prawy róg, nie dał szans Paulowi Jonesowi. To trzeci gol napastnika Wisły Kraków w reprezentacji. Na wagę remisu czy zwycięstwa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nigga Zalosne te statystyki IP: 212.160.172.* 14.10.04, 11:22 Kto pozwala koszykarskiemu laikowi w sprawach pilki noznej robic nic nie mowiace statystyki i jeszcze je bez sensu analizowac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legia Warszawa Fan to może Panie Administratorze usunac tez nick!!! IP: 217.153.193.* 14.10.04, 11:40 !!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KibicI Statystyka IP: *.impexmetal.com.pl / 195.94.207.* 14.10.04, 11:44 Statystyka to tylko statystyka. Frankowski wielkim piłkarzem jest bo jest ale to Włodarczyk przez 60 minut męczył obrońców Walii. Franek wszedł świeży przeciwko zmęczonym obrońcom. I tak należy grać, jeden biega przez 45, 60 min. Aby drugi świeży dobił rywala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Statystyka IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 14:50 włodarczyk nigogo nie zmęczył, może ze dwa razy próbował na pozycję wyjść, potem nic już nie robił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blaszcz Re: Statystyka IP: 153.19.176.* 14.10.04, 15:15 Bardzo dobra uwaga. I być może Frankowski grający od początku meczu, przez 90 minut to już nie będzie TO ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: remo Statystyki: Franek, Franek, Franek... IP: *.asternet.pl 14.10.04, 12:38 mi sie wydaje ze wynik nie 3:1 a 3:2 moze sie myle to niech mnie ktos poprawi :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic z Poznania Frankowski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 12:40 Statystyki mówią same za siebie , Tomasz Frankowski jest niesłychanie skuteczny i co więcej dostrzega na boisku kolegów. Szkoda tylko że za chwilę Pan Dariusz Wołowski będzie się starał zdyskredytować grę Frankowskiego i całej drużyny tak jak to zrobił na łamach gazety po meczu z Austrią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Tą statystykę robiła osoba która .......... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 19:38 Tą statystykę robiła osoba która tego meczu nie oglądała, Włodarczyk miał zmęczyć ich obronę i to zrobił, a że nie dostawała podań to już inna sprawa, Frankowski dobrze się sprawdza jako Joker, bo wchodzi świeży na zmęczonych obrońców. I niech tak zostanie. Mozna sprawdzić z Francją i gdy wejdzie od 1 minuty co zdziała. POWODZENIA. Odpowiedz Link Zgłoś