Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

sportowy Lockdown

18.03.20, 18:22
    nix,null,zero na arenach sportowych
    trzymac sie mocno ludkowie.......za miesiac(no mozno 2) bydzie po wszystkim
    Obserwuj wątek
      • bombullo Re: sportowy Lockdown 19.03.20, 01:06
        ...no moze 3 abo 6 i bedzie po wyscigach bo nic nie bedzie jak mowil onegdaj niejaki KONONOWICZ.
        Wicie co,rostomily ludku,trza bty co wymyslic zeby co robic.Jakis turniej miedzytyperski.
        Co byscie rzykali na zawody w PICCI- POLLO?
        Prosto,szybko gra ptzynoszaca zadowolnienie i satysfakcyone ze tryumfu?
        Zaczynamy.
        ps2.
        "BANK" ANTABUS TRZYMAA! Zasada prosta jak w "OKO".
        Napiszcie mi jakawos liczbe,nawet duza i czekajcie na moja odpowiedz.
        No juz!
        ps.
        Kazdy z Typerow moze sie dolaczyc dolaczajac swoja liczbe.
        TERMIN uplywa w sobote 21.III.2020 o 18:00 czasu nadwislanskiego.
        Rozwiazanie o 19:00 tego samego jeszcze dnia.
        PICCI- POLLO CZEKA!
            • bombullo Re: sportowy Lockdown 21.03.20, 20:48
              Coz, to bylo do przewidzenia.
              O ile dla 4 jest to normalne to jednak "yosemitesam" i "wichura" zwyczajnie nas zaskoczyli.
              Dobrze,ze Wy Karlusie jestescie kompatybilnym Osobnikiem z czego nalezy sie cieszyc.

Czas minou.
              PICCI POLLO nalezy do konca rozegrac.
              Dwoch zawodnikow.
              "gryfny" kliknou w 44...…….."bombullo" kliknou w 45...…..i......WYGRAU!!!
              Ze sportowym pozdrowieniem,Karlusie!
      • gryfny Re: Q....a 23.03.20, 11:41
        Wolak potrafi:
        www.sport.pl/pilka/7,173971,25811742,robert-lewandowski-krytykowany-za-przekazanie-pieniedzy-jedna.html#s=BoxSportMT
      • gryfny Re: sportowy Lockdown 10.04.20, 13:22
        w tunelu cosik blysko
        "Jak podaje niemiecki "Bild", już na początku maja do rozgrywania spotkań może wrócić tamtejsza Bundesliga. Mecze miałyby być rozgrywane przy pustych trybunach i jak najmniejszej liczbie osób zaanagażowanych w pracę przy spotkaniach."
        • bombullo Re: sportowy Lockdown 11.04.20, 02:56
          Akurat to mnie nie interesuje bo Bundesligi nie ogladam a jezeli "musze" to tylko Borussie D.ze wzgledu na Haalanda i Sancho.
          Ja oczekiwam na PREMIER LIGUE oraz na wiadomosci z Kroke a konkretnie na mecze KS.WIECZYSTA ktorej szefostwo zapowiedziao natentychmiastowa ofensywe na Ekstraklase(byc moze juz nie dlugo I LIGE,reforma sie czai).Ma im to zajac okolo 5 gora 6 lat.Tak zapowiedzieli wlasciciel Wojciech Kwiecien i dyr.sportowy klubu Andrzej Iwan!!! A jak?!
          O piniadze nima sie co martwic,szczegolnie teraz,bo pan Kwiecien to potentat na rynku handlem medykamentami wszelkiej masci a nawet maseczkami i rekawiczkami gumianymi na ktore caly Krakow i okolice sie zasadzaja.
          Pojde nawet dalej i powiem,ze po tej hatakumbie bedzie wielu dobrych kopaczy w klubach bez piniedzy na zbyciu a ktorych beda i sa w stanie przechwycic "Wieczysci". Bo juz o Pieszce slychac bylo w zeszlym roku.Teraz gostek jest wolny wiec…?
          Wyguglujcie KS WIECZYSTA a dowiecie sie duzo o tym nowym kandydacie na MP!! Oczywiscie trzeba w 6 letnia cierpliwosc sie uzbroic!
          Czy yosemitesam czyta to i nie zal mu opuszczenia wieckowickiego "POTOKU"?Moze tam byla twoja przyszlosc…?
          • gryfny Re: sportowy Lockdown 15.04.20, 22:16
            wacpany z ferajny Bonka biora przyklad z Bundesligi Wielki Manitu,wiec warto wiedziec co za Odra piszczy
            dzisiaj Mutii Merkel wylala wiadro zimmnej wody na towarzystwo sympatykow kulanej.....kulania jeszcze z miesiac nie bedzie
            • bombullo Re: sportowy Lockdown 16.04.20, 10:46
              Mozliwe,ze nasze "kopadla" beda sie kiwac w maskach,gumnianych rekawiczkach a nawet w skafandrach pokolorowanych klubowymi korolami.A to wszystko dla zdrowia bo upocone kiwacze bardziej podatne sa na fruwajace acz niewidoczne Covidki.
              Podejrzewam tysz mianowicie,ze wolski rzund pozwoli juz do lasow,zagajnikow czy innych puszcz wchodzic wszystkiemu na dwoch nogach wiec mozna by mecze rozgrywac na polanach.Trybuny juz nawet sa z miejscami siedzacymi czy wiszacymi,mowie o lesnym drzewostanie. To,ze nima oswiet _2lenia to male birro bo przeciez mozna grac od 7 rano do wieczora,tak gdzies do 7 pod wieczor! Karwasz nasza!
              Moja Osobistosc juz 25 x 24 godzin siedzi we wigwamie zalewana przez troista jasna krew! Juz mamy jej, tej farby" czy "posoki", pod kolana!!
              Ogladam telewizora.Dobrze,ze na FOX SPORT,FOX1,2 i 3, ESPN(kanaly),NBCSP,NHL.NBA czy TENIS CHANNEL oraz OLIMP(sport na igrzyskach olimpijskich) i TUDN(meksykanski pilkarski).
              We wtorek ogladalem mistrzostwa swiata 2019 w pilce recznej -polfinaly,final i mecz o 3 miejsce.
              Wczoraj WC ROSJA2018 i mecze polfinalowe i final. Co wam powiem po powtornym ,po prawie 2 latach i tak na zimno ogladnieciu meczu Brazylia - Belgia,ze Belgowie sakramenckiego farta mieli.II polowa to dominacja "Kanarkow" we wszystkich aspektach kunsztu pilkarskiego.
              Sedziowie tez dolozyli cegielke a w szczegolnosci ci z VARu.2 karne dla Brazylijczykow byly jak byk.
              Najlepszym na boisku byl bramkarz Belgow Cortouis.Do dzisiaj Neymar(1 raz) i Firmino(1raz) pluja sobie w brode bo nie trafili w bramke.Neymarowi Courtois wybil pilke nad bramke.
              Moim zdaniem ten mecz byl lepszym widowiskiem jak final.
              Ogladam hokej starodawny sprzed 20 -30 lat,koszykowke NBA z Jordanami,Johnsonami,Birdami czy Karimami i lezka w oczodolach sie zakreci od czasu do czasu.
              Tak samo z NHL.Gretzkiego czy jego kolegow z tamtych lat moglbym ogladac codziennie.
              Jakis tydzien temu pokazali mecz z Igrzysk w Lake Placid 1980 na ktorych wydarzyl sie"MIRACLE ON ICE"
              (Cud an lodzie).Rosjanie od lat niepokonani,od lat pewni siebie i swoich umiejetnosci staneli naprzeciwko nie chlopow-gigantow z NHL{nie mogli jeszcze wtedy grac) ale naprzeciwko chlopaczkow z uniwerkow czy kaledzy.I CI potrafili ten mecz wygrac!!!Cos niesamowitego jaki ten mecz byl!! Moze kilku z was pamieta co nasza sportowa prasa i nie tylko pisala o tym wydarzeniu.Ja pamietam.Nie pamietam natomiast czy tvp pokazywala ren mecz ale chyba nie.
              Nie wiem czy na YouTube mozna znalezc ale wiem,ze jest film fabularny(widzialem) pt."Miracle on Ice".
              Polecam.Naprawde warto zobaczyc.
              Czytam tez ksiazki - koncze "Powstan i zabij pierwszy",o MOSSADZIE.Z wnuczkami widuje sie tylko przez okno a rozmawiam przez telefon.
              I tak mija godzinka za godzinka.W tej chwili jest 3:46 rano w czwartek.Calkiem mi sie czas poperniczyl.
              Moja doba zaczyna sie w okolicach 1:30 po poludniu.Jak np.w Ulan Bator.
              Dzis,z czwartku na piatek zapowiadany w Szikago jest 10 - 15 cm opad sniegu oraz -9C.Od piatkowego popoludnia ma byc cieplo.Wychodzi,ze nastapi konec Zimy. Natomiast nic tutaj nie zapowiada konca COVIDa19.Pipole padaja jak muchy czy stonka po DDT.W Illinios i w Szikago tez.
              • gryfny Re: sportowy Lockdown 18.04.20, 22:07
                meczysko widzialem live,film z Ken Russell perelka faktycznie , Wielki Wodzu
                Pozdrowienia dla wszystkich w wigwamie,podobno pomoc z Polski nadchodzi do Szikago(jak te koce Urbana ) .......musi byc lepiej Sakrable,musi

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka