Gość: reaf
IP: *.pradniki.sdi.tpnet.pl
08.06.01, 18:29
Spoko...
Kurzajewski zadaje pytanie po angielsku D.Hammings czy bieg był tylko
formalnością. Ona odpowiada że bardzo źle się jej biegło że osiągnęła bardzo
zły czas itp.
A on tłumaczy na polski że bieg był zaplanowany i że była pewna że wygra...
I kogo on w buca chce zrobić, TVP chce pokazać jakie to gwiazdy przyjechały do
Polski i niby mają być w doskonałej formie na początku sezonu