Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wyniki obstawień :)

    14.11.04, 20:55
    Wyniki tylko z British Open:

    14- Molikm
    13- Jewta
    11- Deborah_deborah
    11- Draco973
    10- Gawronka
    10- Dorota
    10- Blue.berry
    9- Przemek Kruk
    8- Karunaa
    8- Kartofel79
    8- Atanor
    7- Mackal21
    7- Susa0
    7- Marcia.back
    5- Coookie
    5- Angoul
    5- Lilipiec
    5- Ssb1
    4- Rigel
    4- Elbee
    4- Agacia.k
    2- Tessfc
    1- Misiania
    1- Banek00

    Wyniki po Preston i British Open:

    26- Gawronka
    25- Dorota
    22- Przemek Kruk
    20- Coookie
    20- Molikm
    19- Karunaa
    18- Angoul
    18- Mackal21
    18- Jewta
    17- Deborah_deborah
    17- Draco973
    15- Aggniecha
    15- Kartofel79
    13- Gksslaw
    11- Misiania
    11- Lilipiec
    10- Blue.berry
    9- Rigel
    8- Atanor
    7- Elbee
    7- Susa0
    7- Marcia.back
    5- Kataana
    5- Kemot8
    5- Ssb1
    4- Agacia.k
    2- Aviendhaa
    2- Marth.stars
    2- Tessfc
    1- Banek00
    Obserwuj wątek
      • gawronka No i gratulacje 14.11.04, 20:57
        dla Jewty i Molikm za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy :))
      • marcia.back Re: Wyniki obstawień :) 14.11.04, 20:58
        nie wiem czy moge tu napisac,ale moze zaznaczałabys jeszcze przy kazdym miejsce
        które zajął,niby punkty sie powtarzaja,ale było by chyba bardziej
        czytelnie...ale to tylko propozycja ;)
        • gawronka Re: Wyniki obstawień :) 14.11.04, 21:02
          marcia.back napisała:

          > nie wiem czy moge tu napisac,ale moze zaznaczałabys jeszcze przy kazdym
          miejsce
          >
          > które zajął,niby punkty sie powtarzaja,ale było by chyba bardziej
          > czytelnie...ale to tylko propozycja ;)

          Okej, od nastepnego zestawienia :)
          • marcia.back Re: Wyniki obstawień :) 14.11.04, 21:05
            ok ;)
      • dorota_snooker Gawronia idziemy łeb w łeb ;)..... 14.11.04, 20:59
        ....ale nie ściągałam nic a nic ;)
        BTW Jestem pełna podziwu dla Twojej pracowitości
        • gawronka Re: Gawronia idziemy łeb w łeb ;)..... 14.11.04, 21:01
          dorota_snooker napisała:

          > ....ale nie ściągałam nic a nic ;)

          Dobradobra ;P

          > BTW Jestem pełna podziwu dla Twojej pracowitości

          Eee, Excel robi wiekszość za mnie ;)))
          • blue.berry Re: Gawronia idziemy łeb w łeb ;)..... 15.11.04, 08:51
            > Eee, Excel robi wiekszość za mnie ;)))

            trzeba sie bylo nie przyznawac: ))) i napisac ze w pocie czola na liczydle
            zliczalas te punkty godzinami:)))
            tak czy inaczej dziekujemy Ci liczaca Gawroniu: )
      • kartofel79 Re: Wyniki obstawień :) 14.11.04, 21:03
        ale szybko wyniki, a juz mialem sobie punkty liczyc:)
      • karunaa Re: Wyniki obstawień :) 14.11.04, 21:32
        no niezle, niezle.. jeszcze jakbym zagłosowała na Higginsa jako zwycięzce
        turnieju byłabył w pierwszej trójce ;P hehe
      • gawronka Re: Wyniki obstawień :) 15.11.04, 11:17
        Ajajaj, gapa gawronka nie policzyła Molikm obstawienia z wątku "hop do przodu"

        Wyniki poprawione:

        > Wyniki tylko z British Open:
        >
        > 15- Molikm

        > 13- Jewta

        > 11- Deborah_deborah
        > 11- Draco973

        > 10- Gawronka
        > 10- Dorota
        > 10- Blue.berry

        > 9- Przemek Kruk

        > 8- Karunaa
        > 8- Kartofel79
        > 8- Atanor

        > 7- Mackal21
        > 7- Susa0
        > 7- Marcia.back

        > 5- Coookie
        > 5- Angoul
        > 5- Lilipiec
        > 5- Ssb1

        > 4- Rigel
        > 4- Elbee
        > 4- Agacia.k

        > 2- Tessfc

        > 1- Misiania
        > 1- Banek00
        >
        > Wyniki po Preston i British Open:
        >
        > 26- Gawronka

        > 25- Dorota

        > 22- Przemek Kruk

        > 21- Molikm

        > 20- Coookie

        > 19- Karunaa

        > 18- Angoul
        > 18- Mackal21
        > 18- Jewta

        > 17- Deborah_deborah
        > 17- Draco973

        > 15- Aggniecha
        > 15- Kartofel79

        > 13- Gksslaw

        > 11- Misiania
        > 11- Lilipiec

        > 10- Blue.berry

        > 9- Rigel

        > 8- Atanor

        > 7- Elbee
        > 7- Susa0
        > 7- Marcia.back

        > 5- Kataana
        > 5- Kemot8
        > 5- Ssb1

        > 4- Agacia.k

        > 2- Aviendhaa
        > 2- Marth.stars
        > 2- Tessfc

        > 1- Banek00
        >
      • gawronka Re: Wyniki obstawień :) 30.11.04, 14:16
        Wyniki z UK:

        16- Kartofel79

        14- Karunaa
        14- Blue.berry
        14- Rigel

        13- Marcia.back
        12- Przemek Kruk

        11- Draco973

        9- Dorota
        9- Molikm
        9- Mackal21
        9- Deborah_deborah
        9- Agacia.k
        8- Gawronka

        8- Jewta
        8- Susa0

        7- Angoul
        7- Atanor
        7- Ssb1

        6- Elbee

        4- Coookie
        4- Lilipiec

        2- Misiania
        2- Marth.stars
        2- Banek00

        Klasyfikacja końcowa (tzw. ranking kroczący ;) :

        34- Gawronka
        34- Dorota
        34- Przemek Kruk

        33- Karunaa

        31- Kartofel79

        29- Molikm

        28- Draco973

        27- Mackal21

        26- Jewta
        26- Deborah_deborah

        25- Angoul

        24- Coookie
        24- Blue.berry

        23- Rigel

        20- Marcia.back

        15- Aggniecha
        15- Lilipiec
        15- Atanor
        15- Susa0

        13- Gksslaw
        13- Misiania
        13- Elbee
        13- Agacia.k

        12- Ssb1

        5- Kataana
        5- Kemot8

        4- Marth.stars

        3- Banek00

        2- Aviendhaa
        2- Tessfc
        • kartofel79 Re: Wyniki obstawień :) 30.11.04, 14:41
          do pani kierownik:)-nie jestem pewien czy nie spóźniłem sie nieco w obstawieniu
          2 meczy ćwierćwinałowych, więc...:)
          • marcia.back Re: Wyniki obstawień :) 30.11.04, 14:49
            wow :)) widze,ze na UK byłam lepsza nawet od komentatorów ;) hehe :)) niestety
            w klasyfikacji ogólnej zawsze bede do tyłu,bo nie brałam udziału w pierwszych
            obstawieniach w Preston :(( ale i tak nieźle mi idzie ;) hehe
            • gawronka Re: Wyniki obstawień :) 30.11.04, 14:55
              marcia.back napisała:

              > wow :)) widze,ze na UK byłam lepsza nawet od komentatorów ;) hehe :))
              niestety
              > w klasyfikacji ogólnej zawsze bede do tyłu,bo nie brałam udziału w pierwszych
              > obstawieniach w Preston :(( ale i tak nieźle mi idzie ;) hehe

              Wszystko jest do nadrobienia, spoko...
              :)
              • molikm Re: Wyniki obstawień :) 30.11.04, 15:00
                no w tym turnieju to wielu z nas sie pomylilo w obstawieniach :)
                i wcale sie nie dziwie !! taki turniej :) jakby ktos zdobyl komplet punktow to
                bylabym pelna podziwu :) a najlepszemu gratuluje :)
          • gawronka Re: Wyniki obstawień :) 30.11.04, 14:56
            kartofel79 napisał:

            > do pani kierownik:)-nie jestem pewien czy nie spóźniłem sie nieco w
            obstawieniu
            > 2 meczy ćwierćwinałowych, więc...:)

            nieco mozna (po dostarczeniu opieczętowanych dowodów niemozności obstawiania
            wczesniej ;PPP)
        • morg0n Re: Wyniki obstawień :) 30.11.04, 16:05
          Hej, a ja??
        • elenath Re: Wyniki obstawień :) a ja? 30.11.04, 16:39
          Gawroniu.. ja też zdobyłem jeden punkcik za finał ;) Mam zamiar do końca sezonu
          dogonić czołówkę ;P
          • gawronka kajam się :) 30.11.04, 17:06
            niedobry Execel wykasował mi obstawiających po raz pierwszy :(((

            Poprawione listy:

            UK:

            16- Kartofel79
            14- Karunaa
            14- Blue.berry
            14- Rigel
            13- Marcia.back
            12- Przemek Kruk
            11- Draco973
            11- Morg0n
            9- Dorota
            9- Molikm
            9 Mackal21
            9- Deborah_deborah
            9 Agacia.k
            8- Gawronka
            8- Jewta
            8- Susa0
            7- Angoul
            7- Atanor
            7-- Ssb1
            6- Elbee
            4- Coookie
            4- Lilipiec
            2- Misiania
            2- Marth.stars
            2- Banek00
            1- Elenath
            1- Kooniczyna

            Ranking:

            34- Gawronka
            34- Dorota
            34- Przemek Kruk
            33- Karunaa
            31- Kartofel79
            29- Molikm
            28- Draco973
            27- Mackal21
            26- Jewta
            26- Deborah_deborah
            25- Angoul
            24- Coookie
            24- Blue.berry
            23- Rigel
            20- Marcia.back
            15- Aggniecha
            15- Lilipiec
            15- Atanor
            15- Susa0
            13- Gksslaw
            13- Misiania
            13- Elbee
            13- Agacia.k
            12- Ssb1
            11- Morg0n
            5- Kataana
            5- Kemot8
            4- Marth.stars
            3- Banek00
            2- Aviendhaa
            2- Tessfc
            1- Elenath
            1- Kooniczyna
            • mackal21 Re: kajam się :) 30.11.04, 17:36
              Heh.W pierwszej czwórce 3 kobiety.W życiu bym się nie spodziewał.
              A na siebie jestem bardzo zły.
              • blue.berry :)))) 30.11.04, 19:48
                eee bo kobiety to niby co?? nie znaja sie? patrza tylko kto ma ladne oczy i
                tylek? to ze lubimy sobie pogadac o oczach (ostatnio o smeagolowych oczach
                Graya) to nie znaczy ze przy okazji dobrze nie obstawimy:))
                a swoja droga ten turniej poprawnie obstawiac (szczegolnie w 1/8) to byl niezly
                horror:)
            • dorota_snooker Re: kajam się :) 30.11.04, 20:40
              Pierwsza trójka i co za doborowe towarzystwo ;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka