Gość: Kan IP: 157.25.84.* 13.06.02, 08:59 www2.gazeta.pl/mundial/1,31649,874298.html Popieram. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Hollow Re: Prośba IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.06.02, 09:22 Jak najbardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
znafca Re: Prośba 13.06.02, 09:23 Engel się chwali, że nie jeździ na mecze, nie rozmwawia z piłkarzami i nie czyta gazet. To nie jest wcale żart. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kosa Re: Prośba IP: *.acn.waw.pl 13.06.02, 09:23 Przeczytałem, krótko perfekcyjnie napisane. Miażdżąca krytyka. Właściwe wnioski. Gratuluję! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kirk Re: Prośba IP: *.tele2.pl 13.06.02, 09:54 Popieram. Do gazety: Proponuje aby gazeta opublikowala jeszcze raz ten text w formie formularza. Kazdy kibic kupi gazete, wytnie ten formularz, podpisze i wysle poczta czy faxem do pracodawcow Engela tj PZPN, co Wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kataryna Re: Prośba IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.02, 20:22 Gość portalu: Kirk napisał(a): > Popieram. Do gazety: Proponuje aby gazeta opublikowala jeszcze raz ten text w > formie formularza. Kazdy kibic kupi gazete, wytnie ten formularz, podpisze i > wysle poczta czy faxem do pracodawcow Engela tj PZPN, co Wy na to? Zgadzam się z tekstem w Wyborczej a Twój pomysł bardzo mi się podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kajo95 Re: Prośba IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 13.06.02, 11:03 idiotyzm. a kto za engela zdaniem "koszernej"? ariel sharon? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kan Re: Prośba IP: 157.25.84.* 13.06.02, 12:32 Nie, ale powinien ktoś z za granicy. Nasi "fachowcy" nie sprawdzają się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kosa Re: Prośba IP: *.acn.waw.pl 13.06.02, 17:37 Gość portalu: kajo95 napisał(a): > idiotyzm. a kto za engela zdaniem "koszernej"? ariel sharon? Więcej się po Tobie spodziewałem. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kyle Re: Prośba IP: 168.143.113.* 13.06.02, 18:14 Gość portalu: kajo95 napisał(a): > idiotyzm. a kto za engela zdaniem "koszernej"? ariel sharon? Żenada, kajo95... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papa Re: Prośba IP: *.ipartner.com.pl 13.06.02, 13:09 Ciekawe jaki interes ma koszerna zeby oszedl p. Jerzy? W takim razie wszyscy krzykacze "odejc!" maja chyba podobny... PS. Mam na mysli "koszerny" interes. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fa Re: Prośba IP: *.reset.net.pl 13.06.02, 18:03 Wypierdolić Engela, ale już nie bluzgajcie na niego, wygrał eliminacje... Bo na chuj bedziemy bluzgac na tego idiote jak i tak on zostanie bo PZPN to jeszcze większe kurwy od Jurka Władysłąwa "niedojeba" Engela, zartuje, Engel nie zasłużył na bluzgi, ale te jego komentarze sa zenujące i on się sam nimi oraża. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RaF Re: Prośba IP: *.chello.pl 13.06.02, 18:13 Engel jest mniej zenujacy niz twoj "zart"... ale tak jak i on powienien odejsc w niepamięć.. Odpowiedz Link Zgłoś