Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Prośba "Gazety" o odejście Engela

    IP: 157.25.84.* 13.06.02, 08:59

    www2.gazeta.pl/mundial/1,31649,874298.html

    Popieram.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Hollow Re: Prośba IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.06.02, 09:22
        Jak najbardziej.
        • znafca Re: Prośba 13.06.02, 09:23
          Engel się chwali, że nie jeździ na mecze, nie rozmwawia z piłkarzami i nie
          czyta gazet.
          To nie jest wcale żart.
      • Gość: Kosa Re: Prośba IP: *.acn.waw.pl 13.06.02, 09:23
        Przeczytałem, krótko perfekcyjnie napisane. Miażdżąca krytyka. Właściwe wnioski.
        Gratuluję!
      • Gość: Kirk Re: Prośba IP: *.tele2.pl 13.06.02, 09:54
        Popieram. Do gazety: Proponuje aby gazeta opublikowala jeszcze raz ten text w
        formie formularza. Kazdy kibic kupi gazete, wytnie ten formularz, podpisze i
        wysle poczta czy faxem do pracodawcow Engela tj PZPN, co Wy na to?
        • Gość: kataryna Re: Prośba IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.02, 20:22
          Gość portalu: Kirk napisał(a):

          > Popieram. Do gazety: Proponuje aby gazeta opublikowala jeszcze raz ten text w
          > formie formularza. Kazdy kibic kupi gazete, wytnie ten formularz, podpisze i
          > wysle poczta czy faxem do pracodawcow Engela tj PZPN, co Wy na to?

          Zgadzam się z tekstem w Wyborczej a Twój pomysł bardzo mi się podoba.
      • Gość: kajo95 Re: Prośba IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 13.06.02, 11:03
        idiotyzm. a kto za engela zdaniem "koszernej"? ariel sharon?
        • Gość: Kan Re: Prośba IP: 157.25.84.* 13.06.02, 12:32
          Nie, ale powinien ktoś z za granicy.
          Nasi "fachowcy" nie sprawdzają się.
        • Gość: Kosa Re: Prośba IP: *.acn.waw.pl 13.06.02, 17:37
          Gość portalu: kajo95 napisał(a):

          > idiotyzm. a kto za engela zdaniem "koszernej"? ariel sharon?


          Więcej się po Tobie spodziewałem.
          Pozdrawiam.
        • Gość: kyle Re: Prośba IP: 168.143.113.* 13.06.02, 18:14
          Gość portalu: kajo95 napisał(a):

          > idiotyzm. a kto za engela zdaniem "koszernej"? ariel
          sharon?

          Żenada, kajo95...
      • Gość: papa Re: Prośba IP: *.ipartner.com.pl 13.06.02, 13:09
        Ciekawe jaki interes ma koszerna zeby oszedl p. Jerzy? W takim razie wszyscy
        krzykacze "odejc!" maja chyba podobny...

        PS. Mam na mysli "koszerny" interes.
      • Gość: fa Re: Prośba IP: *.reset.net.pl 13.06.02, 18:03
        Wypierdolić Engela, ale już nie bluzgajcie na niego, wygrał eliminacje...
        Bo na chuj bedziemy bluzgac na tego idiote jak i tak on zostanie bo PZPN to
        jeszcze większe kurwy od Jurka Władysłąwa "niedojeba" Engela, zartuje, Engel
        nie zasłużył na bluzgi, ale te jego komentarze sa zenujące i on się sam nimi
        oraża.
        • Gość: RaF Re: Prośba IP: *.chello.pl 13.06.02, 18:13
          Engel jest mniej zenujacy niz twoj "zart"... ale tak jak i on powienien odejsc
          w niepamięć..
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka