Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: 62.233.156.* 02.07.02, 00:54

    Pisze bo jest szansa na konkretna zabawe ! na forum Lecha
    free4web.pl/Forum/show/PokazWiadomosc.jsp?f=50409&u=8825&p=20027
    5&w=200275&k=4150 ......jeden z widzewiakow podal link do strony w ktorej
    wirtualne kluby rywalizuja miedzy soba ! gra polega na oddawaniu jak
    najwiekszej ilosci glosow na dany klub czy zawodnika danego klubu ! Kluby sa
    rozne ...np z Belgi , Turcji , Cech , Wloch,
    jest Polska , nie do konca sa wszystki kluby ...np z polski mamy Legie i
    Widzew - nie ma Kolejorza ! Strona nie jest polska i glownie trzeba operowac po
    angielsku ! postanowilismy powalczyc o to zeby klub Lech wszedl do gry !
    Napisalismy meila do moderatora strony z prosba o wpisanie na liste Lecha
    Poznan !
    Lech Poznan moze dopiero zaczac nowa rozgrywke za okolo 2-3 tygodni ! znow bede
    losowane grupy - potem dwa teamy przechodza dalej i puchary - przegrany
    odpada ! Lech bedzie wystawiony na liste kantydatow do turnieju tzn ze trzeba
    bedzie oddawac jak najwiecej glosow zeby w ogole byl losowany do grup - tak nam
    sie wydaje - ale moze byc inaczej !!
    Mozemy zaczac od glosowania juz teraz na Widzew - prawdopodobnie dostanie sie
    do pol finalu i przyda im sie wiecej glosow ! jedno ip - jeden glos chyba raz
    na 20 minut ! a kiedy my wejdziemy do gry wtedy oni sie odplaca i beda glosowac
    na nas ! ale to zalezy od tego czy bedziemy chcieli zgody z nimi ! mi osobiscie
    to nie przeszkadza na poczatek zeby sie rozkrecic , jesli jednak zalapiemy jak
    i co ...mozemy tez liczyc sami na siebie ale o wyjscie z grupy moze byc trudno -
    kto wie ! tu najlepiej postapic jak bedzie chciala wiekszosc !
    Jestem ciekaw co wy na to ! . Proponuje jeszcze raz w wolnej chwili poczytac
    forum widzewa i tematy zwiazene z ta gra a mniej wiecej zrozumiecie o co
    chodzi ! Zobaczycie jak powaznie oni do tego podchodza - glownie chodzi o gre !
    czy chcemy lecha w tej grze i czy bedziemy grac ! tu sie liczy liczba grajacych
    dlatego trafiam do was na forum ...
    pozdrawiam ! przemyslcie to i dajcie znac czy checie grac ! jesli tak to czy
    glosujemy na widzew ! itd
    Czekam na odpowiedzi - najlepiej na forum lecha ! do ktorego odsylam w linku
    wyzej !
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka