Gość: fREZ_
IP: 62.233.156.*
02.07.02, 00:54
Pisze bo jest szansa na konkretna zabawe ! na forum Lecha
free4web.pl/Forum/show/PokazWiadomosc.jsp?f=50409&u=8825&p=20027
5&w=200275&k=4150 ......jeden z widzewiakow podal link do strony w ktorej
wirtualne kluby rywalizuja miedzy soba ! gra polega na oddawaniu jak
najwiekszej ilosci glosow na dany klub czy zawodnika danego klubu ! Kluby sa
rozne ...np z Belgi , Turcji , Cech , Wloch,
jest Polska , nie do konca sa wszystki kluby ...np z polski mamy Legie i
Widzew - nie ma Kolejorza ! Strona nie jest polska i glownie trzeba operowac po
angielsku ! postanowilismy powalczyc o to zeby klub Lech wszedl do gry !
Napisalismy meila do moderatora strony z prosba o wpisanie na liste Lecha
Poznan !
Lech Poznan moze dopiero zaczac nowa rozgrywke za okolo 2-3 tygodni ! znow bede
losowane grupy - potem dwa teamy przechodza dalej i puchary - przegrany
odpada ! Lech bedzie wystawiony na liste kantydatow do turnieju tzn ze trzeba
bedzie oddawac jak najwiecej glosow zeby w ogole byl losowany do grup - tak nam
sie wydaje - ale moze byc inaczej !!
Mozemy zaczac od glosowania juz teraz na Widzew - prawdopodobnie dostanie sie
do pol finalu i przyda im sie wiecej glosow ! jedno ip - jeden glos chyba raz
na 20 minut ! a kiedy my wejdziemy do gry wtedy oni sie odplaca i beda glosowac
na nas ! ale to zalezy od tego czy bedziemy chcieli zgody z nimi ! mi osobiscie
to nie przeszkadza na poczatek zeby sie rozkrecic , jesli jednak zalapiemy jak
i co ...mozemy tez liczyc sami na siebie ale o wyjscie z grupy moze byc trudno -
kto wie ! tu najlepiej postapic jak bedzie chciala wiekszosc !
Jestem ciekaw co wy na to ! . Proponuje jeszcze raz w wolnej chwili poczytac
forum widzewa i tematy zwiazene z ta gra a mniej wiecej zrozumiecie o co
chodzi ! Zobaczycie jak powaznie oni do tego podchodza - glownie chodzi o gre !
czy chcemy lecha w tej grze i czy bedziemy grac ! tu sie liczy liczba grajacych
dlatego trafiam do was na forum ...
pozdrawiam ! przemyslcie to i dajcie znac czy checie grac ! jesli tak to czy
glosujemy na widzew ! itd
Czekam na odpowiedzi - najlepiej na forum lecha ! do ktorego odsylam w linku
wyzej !