Gość: Norbi IP: 195.94.206.* 08.07.02, 12:53 glosujcie!!! walczymy z WIDZEWEM w polfinale euro soccer cup www.escup.com/if_.asp?gr=1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: andy Re: LEGIONIŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 212.76.35.* 08.07.02, 13:05 ...już tydzień czasu głosuję na legiunię... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZigZag Re: LEGIONIŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.acn.pl / 10.134.131.* 09.07.02, 11:33 rozpocznij wątek w którym wytłumaczysz na czym polega ten konkurs. P.S. oczywiście głosuje na legie Odpowiedz Link Zgłoś