Gość: Marceli IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 21.07.02, 08:25 Czy ktos moze mi powiedziec jak zakonczyly sie rozmowy z PEPSI w sprawie sponsorowania LECHA??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lechitaaaa Re: Co z PEPSICO??? IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 21.07.02, 10:39 jak zobaczyli cennik lecha to im gałki sie zagotowały i pepsi wyparowało... Odpowiedz Link Zgłoś
misza01 Re: Co z PEPSICO??? 22.07.02, 07:51 noa właśnie- taki szum na całą Polske poszedł i cisza. Jeśli przemówca ma rację to na sprawę Kompanii też trzeba będzie inaczej spojrzeć? Odpowiedz Link Zgłoś