Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Co z PEPSICO???

    IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 21.07.02, 08:25
    Czy ktos moze mi powiedziec jak zakonczyly sie rozmowy z PEPSI w sprawie
    sponsorowania LECHA???
    Obserwuj wątek
      • Gość: lechitaaaa Re: Co z PEPSICO??? IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 21.07.02, 10:39
        jak zobaczyli cennik lecha to im gałki sie zagotowały i pepsi wyparowało...
        • misza01 Re: Co z PEPSICO??? 22.07.02, 07:51
          noa właśnie- taki szum na całą Polske poszedł i cisza. Jeśli przemówca ma rację
          to na sprawę Kompanii też trzeba będzie inaczej spojrzeć?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka