Gość: Igna$
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
09.02.01, 15:42
Co sadzicie o tegorocznym All-Star - chyba juz nikt nie szanuje tego wyroznienia jakim jest gra w meczu gwiazd (no co najwyzej ci ktorzy biora w nim udzial pierwszy raz). Kobe powiedzial ze chyba sobie odpocznie... Morning, ktory moglby wyjsc chociaz na pare minut ....