Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.02.01, 15:42
    Co sadzicie o tegorocznym All-Star - chyba juz nikt nie szanuje tego wyroznienia jakim jest gra w meczu gwiazd (no co najwyzej ci ktorzy biora w nim udzial pierwszy raz). Kobe powiedzial ze chyba sobie odpocznie... Morning, ktory moglby wyjsc chociaz na pare minut ....
    Obserwuj wątek
      • Gość: gam Re: prestiz ? IP: 10.1.200.80, 10.1.10.* 09.02.01, 16:13
        mecz gwiazd w NBA jest prestizówy juz tylko dla cieniasow ktorzy sa wybierani jako rezerwowi. A super gwiazdy wola sobie odpoczac kilka dni.
        • Gość: jacek Re: prestiz ? IP: 130.225.198.130, 130.225.55.* 09.02.01, 16:48
          cala NBA jest duzo ciensza niz to bywalo wczesniej
      • Gość: RADAR Re: prestiz ? IP: 212.244.62.* 10.02.01, 11:36
        Jeżeli nikomu nie chce się grać na olimpiadzie (pamiętam jak jeszcze w Barcelonie wszyscy wielcy NBA walczyli o miejsce ) to po cholerę męczyć się w "meczu gwiazd?". Ci, którzy mieli podpisać długoletnie kontrakty już to zrobili a młodzi są po prostu cięcy. Poza tym pokażcie mi pary ( wschód kontra zachód ) które ze sobą rywalizują. Większość gwiazd jest na zachodzie. Kiedyś Shaq udawadniał Robinsonowi i Hakimowi, Jordan - Magic`owi o a nawet Kobe próbował udowodnić MJ, że jest lepszy. I tak było o.k. Mecz gwiaz to z reguły popis 2,3 ludzi. A ostatnio, chociażby rok temu? Każdy dłubał pare minut na parkiecie aż człowiek się zastanawiał kiedy wreszcie zacznie się show. A tu nic, bo jak już się ktoś rozkręcał to go sadzali na ławkę. Konkurs wsadów. Gadam jak zgred ale kiedyś to faktycznie były konkursy, chociaż zeszłotoczny pojedynek kuzynów był niezły. Właśnie oni powinni znów wystartować. Wszyscy na to czekali a tu kucha. Rozwiązanie jest jedno. Jak zawsze wszystko kręci się wokół szmalu. Trzeba obciąć dochody koszykarzy o 70% a za mecz gwiazd płacić 250 000 USD. Wtedy koledzy by się znów starali. Nie ma się co oszukiwać. W NBA nie ma już takiej sportowej rywalizacji jak kilka lat temu. Wtedy każdy chciałbyć jak Magic,MJ,Pipp,Sir Charls, Kareem. A teraz na kim mają się wzorować? Na dziadku Eweengu,jednemu z ostatnich wielkich ( szkoda mi gościa ) który 4 lata temu powinien zejść z parkietu. Ale się rozkleiłem. Ale i tak obejrzę ten mecz łudząc się, że po raz pierwszy w ciągu ostatnich 2 lat się nie rozczaruję.
      • Gość: Mioduch Re: prestiz ? IP: *.t8.ds.pwr.wroc.pl 10.02.01, 13:39
        CO WYPISUJECIE ZA BZDURY TO DLA WSZYSTKICH KJEST PRESTIŻ (MOŻE POZA TYM KOBE ) A MURNING NAPRAWDE NIE MOŻE ZAGRAĆ BO NAWET PRZEPISY MU NIE POZWALAJĄ .
        • Gość: JFK Re: prestiz ? IP: *.public.svc.webtv.net 14.02.01, 01:50
          huj z nim wszystkimi

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka