Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Dryja&Szybilski

    IP: *.be.jnj.com 17.12.05, 23:54
    Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie przebywają (grają) obecnie Dryja i
    Szybilski?
    Obserwuj wątek
      • bazyliszek4 Re: Dryja&Szybilski 18.12.05, 00:47
        Dryja gra w I-ligowym Zniczu Pruszków...
      • markus.kembi Re: Dryja&Szybilski 18.12.05, 10:00
        A Szybilski:

        www.e-basket.pl/?news=28166

        www.e-basket.pl/?news=28256

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka