Gość: achu
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
09.01.06, 14:22
Zanim sie pojawia komentarze w stylu: "głupota, na własne zyczenie" itp. -
pragnę poinformować adwersarzy, że owszem startujący robią to na własne
życzenie jest to ryzyko wliczeno w tego rodzaju sporty.
pozdrawiam tych, którzy widzą w tym przygodę, próbe sprawdzenia siebie oraz
uwielbiają buchającą w organiźmie adrenalinę a nie np. wódę czy marychę.
Pozdrawiam,
Achu