Gość: FreakyMisfit Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 08.02.06, 14:02 Ale to jest najszczersza prawda. Kogo to obchodzi? Zainteresowanie tym sportem jest tak samo fałszywe, jak katolicyzm Polaków... Kto do k.... nędzy przed epoką Małysza wiedział, co to jest telemark? A Małysz się skończył, wyskakał swoje, odcina kupony i efekty są widoczne, pozostała przy tym może jakaś garstka miłośników, a reszta społeczeństwa ma to gdzieś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosc.mlodz.psych. Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 14:27 Nie chodzi tu o jakiegos polaczkowskiego Małysza. Chodzi tu o głupote tego "dziennikarza". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: donk Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.icpnet.pl 08.02.06, 14:45 Ja wiedziałem co to telemark. Ja pamiętam jak wygrywał Funaki. Ja nie wiem co jest fałszywego w ogladaniu skoków. Ja cię kręce - jesteś jak ten redaktorek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kermit do FreakyMisfit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 15:04 Ja - do k.. nędzy - wiedziałam, ćwoku. Nie mierz innych swoją miarą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konstanty52 Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.adm.uni.wroc.pl 08.02.06, 17:25 Ja, nieletni sportowy analfabeto. Dla mnie telemark jest starszy nie tylko od Małysza (który sam zadecyduje, czy się skończył, czy nie), ale i od Marusarza. I nie jestem w tym kraju wyjątkiem. Dlatego nie cierpię głupców, którym się wydaje, że świat powstał w momencie, gdy otworzyli swoje niemyte oczęta. Nikt ci nie każe niczego oglądać - pij piwo i gap się na "Słoneczne patrolówki", ale nie wypowiadaj się na temat czyichkolwiek zaimnteresowań, bo wiesz o tym mniej od tego dziennikarzyny (choć to trudne). Oglądanie sportu jest dla tych, ktorzy sami go uczciwie uprawiali, wiedzą, co to jest fair play, ciężki trening, piękno rywalizacji do utraty tchu i idea równych szans. Reszta to kibole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dlnmktw Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.06, 14:14 Sprawa jest czysto subiektywna: dla mnie np. olimpiada zimowa nie jest czymś zbytnio interesującym, naprawdę to w tym roku czeka się na Mundial - to jest prawdziwe wydarzenie. Ale rozumiem, ze kogoś mogą jarać skoki, hokej (to to ja też nawet lubię), czy bobsleje, biegi, kombinacje, łyżwiarstwo figurowe, curling nawet etc. Ludzie są różni, a tak na dobrą sprawę KAŻDYM sportem można się zainteresować - mniej chodzi o to, jaki to sport, a bardziej o sam fakt rywalizacji. Ja to nawet beznadziejenie głupie Super-Bowl zacząłem oglądać (które ani mnie ziębi, ani parzy) i się wciagnąłem;) W każdym razie na Turyn, tak jak pan autor artykułu, nie zamierzam tracić za wiele czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
seven Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! 08.02.06, 14:15 wiekszosc dyscyplin na igrzyskach mnie wali, ale i tak 100x bardziej wole igrzyska zimowe niz letnie. z checia popatrze sobie na biathlon, hokeja, snowboard, czyli to, czego NIGDY nie ma w tv ogolnodostepnej . dziwne, ze takie bzdurne artykuly nie powstaja przy okazji igrzysk letnich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aussie Nieuk doprawdy!!! IP: 220.165.113.* 08.02.06, 14:23 pan redaktor nie dosc, ze pisze bzdury o sportach zimowych to jeszcze z geografii jest wyjatkowo cienki. Otoz panie red. w Australii pada snieg i istnieje tam szereg calkiem niezlych osrodkow narciarskich w pasmie Great Snowy Mountains na granicy Victorii i Nowej Poludniowej Walii. Sezon narciarski trwa w trakcie naszego polskiego lata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piwa2 będę ogląć igrzyska IP: *.eu.org 08.02.06, 14:37 tak, czytałem opinie, iż sporty zimowe to relacja z zawodów nudnych lub bardzo nudnych. Owszem wiele z tych sportów nie jest medialnie porywających. Gdyż zwyciezczyni Janica Kostelic przejedzie prawie tak samo jak 10 rywalek. Troche to sie zmienia, np. wprowadzono dystanse sprinterskie w biegach narciarskich, co jest o wiele bardziej miedialne niz bieg na 20 km. Mi sie wiele tych sportow podoba, zwlaszcza te co sam uprawiam np. narciarstwo biegowe i zjazdowe. A owszem np. bobsleje juz nie skupia tak mojej uwagi. A jak ktos nie lubi tak wspanialej pory roku, jaka jest zima, to pewnie i zimowych igrzysk nie polubi. TURYN RULEZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alcik03 Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 14:54 hehehe! żenada Polska snowboardowym potentem!!??? a co to??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pepz Re: Nie będę oglądać tych igrzysk! IP: *.katowice.msk.pl / *.katowice.msk.pl 08.02.06, 14:56 Turniej hokejowy będzie jednym z największych wydarzeń tej dyscypliny w historii. Ale redaktor Harasimowicz, podobnie jak większosć znawców sportu w tym smutnym kraju mysli że sport to piłka nożna. Wiec sobie wyobraźcie ze są ludzie ktorzy futbol maja gdzieś. I igrzyska to jest to na co czekaja cztery lata zeby móc obejrzec SPORT! Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Wspaniały post! 08.02.06, 15:14 Ale taka jest mentalność redaktorzyn sportowych z GW i ich klakierów. Odpowiedz Link Zgłoś
starybaca Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! 08.02.06, 14:58 Co za idiotyczny artykuł. Zgadzam się, że igrzyska to w dużej mierze komercja, ale piłka, którą szanowny redaktor tak chwali, to też nic innego jak komercja. Olimpiada to okazja, żeby zdjąć klapki z oczu i zobaczyć, że istnieją jeszcze inne sporty prócz piłki, często nie mniej widowiskowe. A co do curlingu: jest to gra o rząd wielkości ciekawsza niż piłka. Kto nie widział, nie wie co traci! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lody Na Patyku Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.chello.pl 08.02.06, 15:07 curling o rząd wielkości ciekawszy niż piłka???? ha,ha,ha,ha co za bzdura - koleś chyba mózh ci zamroziło przez tegoroczną zimę.. jest to może jakaą forma rekreacji i tradycji ale bez przesady nie róbmy z tego poważnej dyscyplny sportowej turlanie garnków + zamiatanie lodowiska ciekawsze niż futbol...ha,ha,ha, dowcip roku Odpowiedz Link Zgłoś
starybaca Re: Curling 08.02.06, 17:36 Gość portalu: Lody Na Patyku napisał(a): > curling o rząd wielkości ciekawszy niż piłka???? > ha,ha,ha,ha > co za bzdura - koleś chyba mózh ci zamroziło przez tegoroczną zimę.. Diękuję, jeszcze mi nie zamroziło. Ale podam ci argumenty zamiast zwracać obelgi. Curling jest czymś w rodzaju "szachów na lodzie". Oglądając go możesz cały czas analizować sytuację, i myśleć co ty byś zrobił, a następnie porównać to z tym, co robią zawodnicy. Już samo to jest fascynujące. Na zawodach klasy takiej jak olimpiada można zobaczyć nalpesze drużyny świata, stosujące bardzo nieraz finezyjne i wyszukane zagrywki. W piłce, dla odróżnienia, przez 90% czasu nic ciekawego się nie dzieje. Tylko bramki są naprawdę ekscytujące, ale one padają rzadko, a czasem wcale. Oglądanie piłki nie wymaga absolutnie żadnego wysiłku umysłowego, tak samo zresztą jak w większości innych sportów. Curling dlatego jest wyjątkowo ciekawy, bo jest sportem w którym zarówno zawodnicy, jak i kibice mogą zażyć pewnej dozy rozrywki intelektualnej, a nie tylko wrzeszczeć i czekać na kolejnego gola. Co nie znaczy, że nie lubię czasami oglądnąć dobrego meczu piłki - ale myślę, że jest to sport przereklamowany i ceniony wyżej, niz na to zasługuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyfus Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.era.pl 08.02.06, 15:09 Tezy śmiałe ale bzdurne. Skeleton jest zajebisty!!! Istnieją fani curlingu, skeletona czy bobsleii i mają prawo aby chociaż raz na 4 lata TVP pokazywała ich ukochane dyscypliny. Red. Jakiśtam stawia populistyczne tezy bo wie że większość woli piłkę niż sporty zimowe i liczy na poklask tych których nudzą ZIO. Moim zdaniem nawołuje do dyskryminacji i traktuje fanów sportów zimowych jak moherową mniejszość, wstyd !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.tcd.ie / *.tcd.ie 08.02.06, 15:07 "... nieoczekiwanie staliśmy się snowboardowym potentem" - co to jest potent? Czy autor umie po polsku czy juz tylko w jezyku language? Redaktor tam jakis jest? To prosimy do biureczka i pracowac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gradek Totalna bzdura IP: 195.20.110.* 08.02.06, 15:10 co to za dyrdymały?? ja uwielbiam zimowe sporty - także w tv!!! a potentem to może jest pan redaktorek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RUSURE? Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.motors.ge.com / 12.162.61.* 08.02.06, 15:20 "Zimowe igrzyska olimpijskie to impreza niszowa" - wydaje mi się, że to delikatnie rzecz ujmując bardzo odważne stwierdzenie... Może raczej brak zainteresowania Olimpiadą - najbardziej prestiżowym wydarzeniem sportowym - oznacza, że coś niedobrego dzieje się w polskim sporcie? Cóż, to że nie mamy czego pokazać (a może jednak mamy) nie powinno chyba dyskwalifikować Olimpiady jako takiej? Bardzo aroganckie podejście do świata prezentuje autor. Mam nadzieję, że międzynarodowe media nie zrobią z tej arogancji użytku. Znów byłby wstyd dla Polaków... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BArtek Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.mi.gov.pl 08.02.06, 15:20 Nie chciałbym się wymądrzać ale autor trochę wyszedł na ignoranta bo akurat śnieg to w Australii pada, jeśli ktoś nie wierzy to zapraszam w Alpy Australijskie i się przekona czy aby przypadkiem nie mam tam lepszej bazy do sportów zimowych szczególnie do narciarstwa niz w naszym kraju. Pozdrawiam a autorowi polecam pogłębienie wiedzy oraz miłą letnią wycieczkę na Antypody! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monter to sobie nie ogladaj frajerze IP: *.kl.amwaw.edu.pl 08.02.06, 15:23 siedz na kanapie i gap sie na trzecioligowa pileczke, moze jeszcze w polskim wydaniu. wielki redaktor sportowy sie znudzi ogladajac swiatowa czolowke alpejczykow, hokeistow, lyzwiarzy.zalosny pajac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buhahaha Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.axelspringer.com.pl / *.axelspringer.pl 08.02.06, 15:29 oj redaktorze!przeciez Ty podobno nie masz telewizora (pol Warszawy o tym wie),wiec jak sobie bedziesz korzystal z tego pilota? ale jaja. Odpowiedz Link Zgłoś
neiden Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! 08.02.06, 15:32 ogladanie igrzysk czu nie to jest sprawa indywidualna on nie chce ogladac bo nie ma polskich suksesow zeby ta sytacje zmienic trzeba szukac talentow sportowych za to szkoly powinne byc odpowiedzialne co robi minister czy ma plan jezeli chodzi o sport w polsce.jezeli nie wie co robic moze napisac do mnie. stekanie w tej sytuacji nic nie pomorze -dzialanie a nie stekanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pit co za cieć malinowy IP: *.euroscript.pl / *.devs.futuro.pl 08.02.06, 15:50 ja idealnie lubię pooglądać sobie ślizgi saneczkarzy lub curling. fajni są ci kolesie ze szczoteczkami. co z tego że nie ma zbyt wielu liczących się polaków. w champions league też nie ma polaków, nie mówiąc już o polskim klubie. hasło na dziś: Igrzyska wyzwoleniem od serialowej dyktatury! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rj Snowboardowy POTENT IP: *.acn.waw.pl 08.02.06, 15:50 "...nieoczekiwanie staliśmy się snowboardowym potentem!" Mam nadzieję, że autor też jest potentem. Dziennikarskim ;-) ROTFL! Odpowiedz Link Zgłoś
dzielanski Wolę narty w wykonaniu mojej córki niż 1 ligę! 08.02.06, 16:03 Wolę oglądać narciarstwo alpejskie w wykonaniu mojego pięcioletniego dziecka niż football w wykonaniu naszych, pożal się Bożę "piłarzy". Skąd temu panu przyszło do głowy, że sport jest do oglądania w telewizji, a nie do uprawiania. W Polsce tysiące młodych ludzi jeździ na nartach, a jak ten pan słusznie zauważa praktycznie nie mamy zimowej kadry olimpijskiej - ale czy jest to powód, żeby pieniądze podatnika inwestować w piłę nożną, a nie w sporty zimowe? Odpowiedz Link Zgłoś
przybylskip Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! 08.02.06, 16:08 Co za kretyn! Przecież to, że nasi tam pojechali za kosmiczne pieniądze (co jest, nawiasem mówiąc, nie w porządku), to jeszcze nic nie wnosi do sprawy jakości widowiska! Każdy ogląda to, co lubi. Ja znam wiele osób, które wolą igrzyska zimowe od letnich. Jeśli tylko na naszych rodaków ktoś chce patrzeć, to niech wyjdzie do parku. A igrzyska olimpijskie są zawsze najardziej prestiżową imprezą sportową. A poza tym czego się można spodziewać po redaktorze z takiego szmatławca, jak "Nowy dzień" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 16:12 Trochę pan redachtór przesadził. Chciał sprowokować, a popisał się ignorancją. Nie jestem wielką fanką oglądania zawodów sportowych. Ale takie wydarzenie jak Olimpiada na pewno sprawi, że z przyjemnością obejrzę mecze hokeja, narciarstwo - choćby taki zjazd, nie mówiąc o skokach. Także wyścigi bobslejów i będę ściskała kciuki, żeby nasza drużyna wypadła jak najlepiej. Przykro czytać, że pana redaktora to nie obchodzi. Nie obchodzi go start Polskiej drużyny w Igrzyskach, za to będzie oglądał jakieś (do znudzenia powtarzane, maglowane i trwające okrągły rok) mecze piłkarskie obcych drużyn. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Playmaker Mecz reprezentacji narodowych ice hockey jak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 16:15 Czechy-Kanada czy Rosja-USA to widowiska często większe niż mecze Champions League... Już czekam na wielkie pojedynki Rosjan z Kanadą mimo, ze NHL nie oglądam nigdy...Prawdziwa męska walka i cudowne umiejętności graczy takich jak [ co zapamietalem z poprzedniej Olimpiady ] Kariya, Sakić, Nidermayer, Brodeur, Bure, Jagr, Haszek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rada Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.crowley.pl 08.02.06, 16:15 nie oględaj będziesz bardziej ograniczony Odpowiedz Link Zgłoś
princealbert nie zgadzam sie z autorem 08.02.06, 16:26 Igrzyska moga byc super ale, co chyba oczywiste, nie dla patriotycznie nastawionych Polakow. Ja mam w nosie czy wygra Malysz. Bede ogladal z uwagi na pasje do sportu i piekno zmagan w niektorych dyscyplinach. W jednym sie zgodze - bobsleje to strata czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.acn.waw.pl 08.02.06, 16:31 Nie zgadzam się, piękno sportu nie sprowadza się wyłącznie do emocji związanych z udziałem "naszych", o czym sam autor artykułu pisze wspominając o swoich preferencjach sporwadzjaących sie do emocjonowania się walką dwóch objazdowego cyrku z udziałem międzynarodówki zmęczonych życiem galaktycznych, czy czerwonej armii Abramowicza, które z z Barceloną i Londynem nie mają nic wspólnego. W wolnych chwilach na pewno będę oglądał curling, boblsleje czy skeleton i nie będę przełączał się na piłkarską młóckę, wolę oglądać euforię zawodników z Afryki lub Ameryki Środkowej cieszących się z ukonczenia slalomu lub biegyu narciarskiego, bo to jest jeden z istotniejszych elementów magii sportu. Odpowiedz Link Zgłoś
walesa4 Gostek, a kogo interesuje że jakiś matoł będzie to 08.02.06, 16:41 oglądał czy nie, masz za duże mniemanie o sobie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Nie będę ogląć tych igrzysk! IP: *.zab.nat.hnet.pl 08.02.06, 17:01 idz se obrady sejmu ogldac Odpowiedz Link Zgłoś