sylvio 17.02.06, 11:24 Ja zaproponuję Szaranowicza: ”I Morgenstern, to chłopak którego nie da się lubić” i Szpakowskiego: ”Bramka powiedziałbym piłkarska - od słupka do środka” Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aeternus13 Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.06, 14:10 za każdy taki durny błąd popełniony na antenie komentatorzy powinni płacić 100 zeta, moze by chociaż wtedy mysleli co gadaja a nie paplali na oślep... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koza Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 13:29 największa wpadka to prowadzący studio olimpijskie w programie pierwszym i drugim. mam wrażenie, że są to ludzie przypadkowi, którzy nie śledzą wcale zmagań naszych sportowców i nie wiedzą na co ich stać. ich głupkowate kometarze o tym, że nasi sportowcy zawodzą i miejsce w drugiej dziesiątce to obciach powinni zweryfikować z dotychczasowymi osiągnięciami naszych sportowców. powinni też chociaż kiedyś spróbować trochę potrenować w takich warunkach jak nasi sportowcy. życzę im powodzenia i chciałaby, żeby byli chociaż przed zawodnikami z Kenii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oburzona Komentarze w TVP: PRYMITYWNE, DNO KOMPLETNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 16:02 Prowadzący studio olimpijski Sylwia Dekert i Jacek Kurowski faktycznie chyba znalezli się tam z przypadku. Nie dość że świntuszą, to jeszcze flirtują ze sobą na wizji, prezentują bardzo niski poziom. Dwuznacznym komentarzom przy okazji saneczkarstwa nie było końca - teksty typu kto u góry kto na dole, pomysły z mikstami i kto tam byłby na górze, informowanie widzów że nie tylko prowadzący są w bardzo rozluznionej atmosferze, ale również operatorzy którzy chichoczą, na koniec wywody że kobietę poznaje się też jak KOŃCZY - RATUNKU, dziwi mnie że nikt nie zrobi z tym porządku, nikt tego nie nadzoruje? Właściwie za każdym razem pełno wpadek, które zakłócają oglądanie nadawanej transmisji z olimpiady. Jeśli chodzi o komentarze osób relacjonujących poszczególne konkurencje znoszę to w miarę dobrze, krew mnie zalewa jak widzę tę dwójkę w studio. Jestm oburzona i skazana na dalsze oglądanie tych prymitywów w TVP... :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oburzona Re: Komentarze w TVP: PRYMITYWNE, DNO KOMPLETNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 16:05 Dodam jeszcze, że prowadzący studio zachęcają do kontaktu widzów (zarówno telefonicznego jak i mailowego) dlatego podaję adres mailowy: widzowie@tvp.pl ja skorzystałam z okazji i napisałam w sprawie tej dwójki prymitywów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Komentarze w TVP: PRYMITYWNE, DNO KOMPLETNE IP: *.poboznego.osiedla.net 19.02.06, 19:58 Mnie trafiło po prostu, gdy słuchałem pier do lenia podczas inauguracji. O ile podczas nudnego przemarszu ekip komentatora mam gdzieś, tak podczas części "artystycznej" członki mogłyby się zamknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
patman Wystarczy popatrzeć na Eurosport 19.02.06, 20:45 Eurosport ogląda się to bez znurzenia bredzeniem komentatorów, którzy nie budują jakichś dziwnych figur retorycznych, żeby zrobić ludziom wodę z mózgu. Owszem, od czasu do czasu zakradnie się do ich komentarzy jakieś przejęzyczenie, ale nie jest to notoryczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bakarat Re: Wystarczy popatrzeć na Eurosport IP: *.tsi.tychy.pl / *.tsi.tychy.pl 19.02.06, 21:36 gdyby komentatorzy z EUROSPORTU osiedli się w tvp gdzie te nie znające się na dyscyplinach ofiary miałyby szukać pracy . W eurosport cenią fachowców w tvp ładne buźki niestety dla większości Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BAKARAT Re: Komentarze w TVP: PRYMITYWNE, DNO KOMPLETNE IP: *.tsi.tychy.pl / *.tsi.tychy.pl 19.02.06, 21:03 TA SYLWIA Dekert robi z siebie błazna w studio w towarzystwie Mariusza Czerkawskiego po co tak tvp psuje widowisko które jest tylka raz na cztery lata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyszanin Re: Komentarze w TVP: PRYMITYWNE, DNO KOMPLETNE IP: *.tsi.tychy.pl / *.tsi.tychy.pl 19.02.06, 21:32 Na koniec pytanie do Czerkawskiego "Czy zostałby komentatorem sportowym" odp Czerkawskiego "pozostawie to fachowcom szydząc z nich po parodii jaka była po meczu Czech Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz Re: Komentarze w TVP: PRYMITYWNE, DNO KOMPLETNE IP: *.szczecin.mm.pl 19.02.06, 21:57 To był Rafał Patyra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sonia :) Re: Komentarze w TVP: PRYMITYWNE, DNO KOMPLETNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 16:37 przeżuć się na Eurosport - ja nie narzekam (Wyrzykowski i Jaroński są superaśni, chociaż najlepiej im wychodzi komentowanie Tour de France) Odpowiedz Link Zgłoś
karmazynala Re: Komentarze w TVP 15.03.06, 19:14 Gość portalu: sonia :) napisał(a): > przeżuć się na Eurosport - ja nie narzekam (Wyrzykowski i Jaroński są superaśni > , chociaż najlepiej im wychodzi komentowanie Tour de France) Zgadzam się w 100% =D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eli Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.06, 14:46 Babiarz komentując jazdę par sportowych: "partnerka zahaczyła ząbkami o lód" Czyż to nie piękne? :) Odpowiedz Link Zgłoś
marek788 Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie 17.02.06, 14:57 Tajner: spojrzcie panstwo jak on sie pieknie ZWALIL NA NARTY :) Odpowiedz Link Zgłoś
tomlee28 Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie 17.02.06, 15:04 PO CHOLERE TW CYTATY!!! PSIOCZYCIE NA STARYCH KOMENTATORÓW, NIECH SIĘ MŁODZI UCZĄ ZABAWA W WYPOMINANIE KOMUŚ CZEGOŚ NIE NA MOIM POZIOMIE BAWCIE SIĘ DZIECI DALEJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mosze-sama [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.06, 19:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Erni Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.chello.pl 19.02.06, 13:20 to po co to czytasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dladki Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.06, 16:27 Szpaku stwierdził, że Szwedzi na igrzyskach w Lillehamer grali u siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paczka Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.kolonianet.pl 17.02.06, 22:17 Ktoś tam walczył z Amerykaninami Odpowiedz Link Zgłoś
sasanka2411 Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie 18.02.06, 18:00 Oni generalnie za duzo mowia Nie mozemy przy tej gadaninie swobodnie myslec Mniej slow panowie --ogladajacy ma swoj rozum i podtekstow /czesto beznadziejnych/ nie potrzebuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maggiemagic Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.aster.pl 18.02.06, 20:07 To ja przedstawie moja kolekcję: Z ceremonii otwarcia igrzysk: Co 2 lata mamy zimowe a co 2 lata letnie, a tak na prawdę co 4 W 2008 roku, za cztery lata [o czapkach jednej z ekip] komponują się z, jak mówią fachowcy, zgni lozieloną kurtką Niemcy dobrali kolory tak jak to Niemcy -zdobyła dwa złote medale, ale jeden zabrali potem -tak. [po chwili]Ale to nie był złoty Co wiemy o Islandii? Wiemy, że ta młoda dama też jest narciarką [o reprezentantce Wysp Dziewicych] wierzymy na słowo, że jest saneczkarką Ten pan zjeżdża na śledzia czyli jest skeletonistą Aria z "TurandotA" [o arii z opery "Turandot", którą śpiewał Pavarotti. Turandot to imię żeńskie] A teraz z igrzysk: Chciał skończyć karierę, nie udało mu się Wykonywali skok z innego ujęcia kamery ...a ramiona rotowały dalej Ten program jest jak kobrze spakowany bagaż: ciężkie rzeczy na dnie, jedwabne koszule na wierzchu Jedzie jedno jestestwo [o łyżwiarskiej parze sportowej] Wygrywają ci, którzy myślą o łykaniu swoich partne... swoich przeciwników Zależy od stanu w jakim stanie jest [o Bode Millerze] ładna figura, przyznacie Państwo, jedna narta prowadzona przodem, druga tyłem, a on jedzie sobie tak sto na godzinę Adam Małysz zdobył srebrny medal na dużej skoczni i, jak pamiętamy, przegrał tylko z Adamem Małyszem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 12:32 "...to może być historyczny moment w historii...", - Łyżwiarstwo. "...czy będzie miała dobry czas? Nie niebędzie..." - Snowboard Cross. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.poboznego.osiedla.net 19.02.06, 19:50 Właśnie w Wiadomościach usłyszałem: "Adam Małysz zajął 7 miejsce, otarł się o medal" A.Tajner Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zebur Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.06, 21:08 z dzisiejszego konkursu tym razem nie komentator a Stoch: komentator: nie awansujesz do finału, jak się zdarzy coś strasznego Stoch: mam nadzieję... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dees Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.06, 22:06 Któryś z nich podczas zawodów saneczkarskich dwójek: "Nadal prowadzą braciowie Linderowie" (or whatever) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 12:34 Braciowie, są braciami, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaslon na stronie GW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.06, 23:05 "Jeden z wysciugów w snowcrossie - prowadzi mistrz olimpijski Seth Wescott." sport.gazeta.pl/turyn2006/1,71348,3170393.html Dziennikarze to dupy, wszyscy :-)))))))) Dupy wysciugowe ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bazyliszek4 Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie 18.02.06, 23:46 Wyrzykowski podczas biegu mężczyzn na dochodzenie najpierw wspomniał o trzech złotych medalach do rozdania, a potem zrobił z Bjoerndalena Szweda... Chruścicki nie popisał się w czasie short-tracku, gdy nie zauważył faulu Belga (pokazali to dwa razy na powtórkach) i upierał się, że powinni zdyskwalifikować Amerykanina... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kij Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 19.02.06, 00:26 Komentujący zawody snowboardzistów na half-pipe, chcąc zabłysnąć obyciem w slangu freestyle'owców, cały czas mówił "pajpa", "w pajpie", "na pajpie", aż w końcu, przy wywrotce jednej z zawodniczek krzyknął: "Ach, upadła na pajpę!". Odpowiedz Link Zgłoś
tetro3 Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie 19.02.06, 01:11 Tym razem nie Turyn, ale nasz niezapomniany Jan Ciszewski -dopóki piłka w grze. Stosuję to powiedzenie jako zyciową wskazówkę. Pozdrawiam Tetro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: portfonetka Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.chello.pl 19.02.06, 09:05 wczoraj pani chylewska: na pieciu kanalach nieustanne transmisje - od wyboru do koloru Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hotfinger Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.02.06, 15:34 Moj komentarz do tego serialu głupot: Szefowie TV ( a także politycy) w kółko pieprzą o profesjonalizmie, który powinien cechować, itd., itp. Powstaje pytanie, gdzie ten profesjonalizm? I czy nieszczęśni autorzy tych wpadek zasługuja na takie pieniądze, które biorą w TV? Wpadka może sie zdarzyc każdemu , ale od czasu do czasu . jeęzli jest to pasmo wpadek, jak w przypadku Szaranowicza, Szpakowskiego, Chylewskiej, czy jeszcze paru innych, powstaje pytanie: co oni tam jeszcze, ci "profesjonaliąści' tam robią? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adrian Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 10:09 Dla mnie szczytem byl ostatni turniej 4 skoczni. Ostatni konkurs, ostatni skok. W. Szaranowicz: "Janda mial 2 punkty przewagi po pierwszej serii... tak Czech Jakub Janda zwyciezca, Jakuba Janda!!! [chwila ciszy - pojawia sie tablica z wynikami] Szaranowicz czyta wyniki: "1072... 1072..." - minuta ciszy... jak mozna sie tak zbloczyc na atenie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nabiał Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.06, 10:33 przemek babiarz podczas łyżwiarstwa figurowego, brzmiało to mniej więcej tak: - "to jest naprawdę mała różnica, to są ułamki punktów, tak, dwa punkty różnicy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hikikomori Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.satbit.pl / 81.219.210.* 19.02.06, 12:58 A mnie wkurza, że do niektórych konkurencji dają swoich kolegów, którzy często się na tym nie znają. Taki np. Jóźwik to może zna się dobrze na płotkach bo sam był kiedyś płotkarzem, ale o biegach narciarskich to wie mniej więcej tyle co ja. Mówi same banały tak jakby było jakieś proste przełożenie z lekkiej atletyki. No i ta Śmigun Szaranowicza. Przecież w języku estońskim czy rosyjskim nie ma bynajmniej "ś". A może to kolejny polski akcent, może miała polskiego dziadka gdzieś w 16. wieku. A jak się słucha takiego Chruścickiego na Eurosporcie to aż się chce oglądać bo facet wie co mówi i widać że się na tym autentycznie zna i go to interesuje. Szpakowski to już prawie recydywa. Przecież hokej to nie piłka nożna, a on ciągle na olimpiadzie zimowej ma jakieś piłkarskie ciekawostki w czasie meczów hokejowych. Czy w publicznej telewizji naprawdę mają tylko kilku komentatorów piłkarskich, którzy ponoć znają się na wszystkim i zawsze muszą wszystko komentować. Odpowiedz Link Zgłoś
asia_k123 Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie 19.02.06, 17:42 Katarzyna Wójcicka pojedzie za chwilę na dystansie 10m. - TVP1 przed chwilą, miało być oczywiście 100m Odpowiedz Link Zgłoś
asia_k123 Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie 19.02.06, 17:43 Zjadło mi jedno zero - 1000m Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mona Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 09:43 no i widzisz -sama się pomyliłaś. To zabłysnęłas! Odpowiedz Link Zgłoś
clk snowboard 19.02.06, 14:27 "to byla luzna dyscyplina, z duza iloscia fantazji" "to hafpajpowcy" " Shaun ma problemy z cera" (podczas przejazdu) "pajpa" "amplituda skokow" Mylenie notorycznie nazw trickow, pie..nie trzy po trzy o wygladzie zawodnikow/zawodniczek. Przy trudniejszych trickach cisza. A z wczoraj ze skokow "malysz leci, fatalnie skrzyzowane narty" Tajner bodajze "To nie malysz, tylko przedskoczek" Chylweska w studio "Aby wygrac, wyslij sms na numer... oooo zapomialam juz mamy numer na ekranie" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CooperTM Enejdżelu i enbijeju IP: *.exel.pl 19.02.06, 17:17 "prawie wszyscy z rosyjskiej druzyny jezda w enejdżelu" "tak jak Charles Barkley z enbijeju" Dariusz Szpakowski, hokej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nabiał Re: Enejdżelu i enbijeju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.06, 18:20 "zawodnik podczas wjazdu do pajpy":)) Odpowiedz Link Zgłoś
viator Re: Enejdżelu i... 20.02.06, 10:38 wykluczenia za "kuking", "holding" itp. jakby nie można było po polsku powiedzieć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krociech Na trzecim miejscu kombinator z Rosji... IP: *.sm-rozstaje.pl 19.02.06, 20:17 norweski oczywiście. Ale to akurat z radia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Helon Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.daewoo.lublin.pl / 62.233.189.* 19.02.06, 20:31 Mnie komentarze Szaranowicza też rozbrajają. Ale największy hit jaki słyszałem to komentarz Sebastiana Chmary biegu 100m ppł Aurelii Trywiańskiej na mistrzostwach Polski w lekkiejatletyce w lipcu 2003 r. "proszę Państwa jaki ona ma luz w kroku" Tylko skąd on to wiedział ;) Pełny profesjonalizm!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.it-net.pl 19.02.06, 21:08 jakoś przeszła bez echa wypowiedź Piotra Dębowskiego, który komentując short- track i opowiadając o Apollo Ohno powiedział, że jego matka również identyfikuje się z synem i dlatego także zapuściła bródkę taką jak on. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyszanin Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.tsi.tychy.pl / *.tsi.tychy.pl 19.02.06, 21:11 "turniej wygra drużyna która będzie miała świetnego bramkarza" HOCKEY kolejny Kolumb ja myślałem że w hokeju chodzi o stosunek liczby bramek , a to ten bramkarz jednak wygrywa mecz . po co tam tych zbędnych zawodników wpuszczają Odpowiedz Link Zgłoś
rozmowy_kontrolowane Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie 20.02.06, 06:19 Jazda figurowa na lodzie, faworyzowana przez komentatora para źle pojechała. "Lodowisko było za śliskie dla tych zawodników". Mogli sobie solą posypać. Odpowiedz Link Zgłoś
viator mecz hokejowy rosja-kazahstan 20.02.06, 08:25 "...objechał bramkę i wsadził mu krążek od tyłu..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: mecz hokejowy Finlandia - Kanada IP: *.orange.pl 20.02.06, 10:18 Sakić, Ignila i podobne wpadki podczas wymawiania nazwisk zawodników. Joe Sakic nie pochodzi z Jugoslawii, wiec czemu konsekwentnie mowia na niego Sakić????? Ignila, podczas meczu slyszalem to chyba 3-4 razy. Jerome Iginla to jeden z najlepszych hokeistów. Komentator pewnie slyszal o nim po raz pierwszy. Brak profesjonalizmu komentatorów mnie wkurza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blue Re: mecz hokejowy Finlandia - Kanada IP: 195.116.182.* 20.02.06, 11:27 Jerome Iginla to legenda w Kanadzie, kanadyjczycy mają w domach figurki z jego podobizną, wiec zgadzam sie, ze moglibysmy chociaz poprawnie wymawiac nazwisko - czysta przyzwoitość Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: mecz hokejowy Finlandia - Kanada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 15:18 Było Ignila, Ignilla, Ingilla i Ingila. A pewnie już niedługo będzie Del Pierro.:D Odpowiedz Link Zgłoś
husyta "...objechał bramkę i wsadził mu krążek od tyłu... 14.03.06, 13:20 viator napisał(a): > "...objechał bramkę i wsadził mu krążek od tyłu..." A kto to powiedział? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STRZAŁ nasi komentatorzy cały czas "szczają" czyżby IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 20.02.06, 10:13 wywodzili się z PISuarów ??? ciągle słyszę "szczał", "szczelił" i temu podobne !!! a my wszyscy - normalni - Polacy wiemy jak się STRZELA !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Słuchacz Re: nasi komentatorzy cały czas "szczają" czyżby IP: *.mcon.pl 20.02.06, 11:34 Polecam kanał eurosport.Duet Jaroński - Wyrzykowski - wspaniały!!!!!!! Kultura, spokój, wywazony humor, wiedza, tembr głosu, KLASA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sonia :) Re: nasi komentatorzy cały czas "szczają" czyżby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 16:44 Zgadzam się, Wyrzykowski i Jaroński rulezzz! Podczas Tour de France są zarąbiści - wiedzą wszystko o miasteczkach przez, które przejeżdżają zawodnicy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sonia :) Re: nasi komentatorzy cały czas "szczają" czyżby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 16:41 Po prostu pochodzą spod Krakowa - tam jest taka gwara, np. nie mówią trzy tylko czy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krysia Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 11:46 oni nawet mylą kto wygrywa, kto prowadzi itp. wiecej: www.tutej.pl/cms.php?i=7978 Odpowiedz Link Zgłoś
karmazynala Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie 20.02.06, 13:26 "zjeżdżała alpejka, dmuchnął wiatr i upadła" Monika Lechowska =) Coś takiego. Dokładnie nie pamiętam Odpowiedz Link Zgłoś
bazyliszek4 Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie 20.02.06, 16:27 "doświadczenie, pewność i brak formy to trzy słowa, którymi możemy określić postawę Lasse Kjusa w tym sezonie" powiedział współkomentujący z Domańskim na Eurosporcie. ale i tak uważam go za bardzo dobrego sprawozdawcę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot w butach Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.chello.pl 20.02.06, 19:14 no co ty! domanski i ten drugi nie maja zadnej wiedzy i gadaja tylko okragle slowka zeby to ukryc! wczoraj na eurosporcie komentowal pelka z polsatu sport - to jest dobry sprawozdawca! szkoda ze wieczorem go zabraklo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michnia Re: Wpadki komentatorów z Turynu - wpisujcie IP: *.cust.tele2.it 20.02.06, 18:50 i tak najlepszy jest wojciech lazarek.podczas finalu pucharu afryki powiedzial:druzyna egiptu gra lepiej niz wczoraj,ale gorzej niz jutro. Odpowiedz Link Zgłoś