placek11
28.02.06, 21:32
Może było ale ja tu nie widze.
"W związku z fatalnym stanem murawy na stadionie w Płocku, spotkanie 18.
kolejki pomiędzy Wisłą, a Lechem Poznań nie zostanie rozegrane 4 marca. Nowy
termin spotkania poznamy w najbliższych dniach."
Tak piszą na stronie Lecha, a więc czy pkt piłkarzy Lecha będą doliczone
dopiero tego 4 kwietnia (bo juz niby wiadomo że się wtedy mecz odbędzie), czy
jak to będzie??
PS. Jeśli było to nie jedźcie na mnie, że nie umiem czytać czy coś takiego :P