Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wisła Płock - Lech Poznań

    28.02.06, 21:32
    Może było ale ja tu nie widze.
    "W związku z fatalnym stanem murawy na stadionie w Płocku, spotkanie 18.
    kolejki pomiędzy Wisłą, a Lechem Poznań nie zostanie rozegrane 4 marca. Nowy
    termin spotkania poznamy w najbliższych dniach."

    Tak piszą na stronie Lecha, a więc czy pkt piłkarzy Lecha będą doliczone
    dopiero tego 4 kwietnia (bo juz niby wiadomo że się wtedy mecz odbędzie), czy
    jak to będzie??

    PS. Jeśli było to nie jedźcie na mnie, że nie umiem czytać czy coś takiego :P
    Obserwuj wątek
      • czabik Re: Wisła Płock - Lech Poznań 28.02.06, 21:38
        > czy pkt piłkarzy Lecha będą doliczone
        > dopiero tego 4 kwietnia (bo juz niby wiadomo że się wtedy mecz odbędzie), czy
        > jak to będzie??

        Logicznym jest, że przed rozegraniem meczu punktów się nie doliczy :)
        Tak więc jeśli mecz odbędzie się 4 IV to w najbliższy poniedziałek można się
        spodziewać punktów wszystkich drużyn które rozegraly mecze w pierwotnym
        terminie, natomiast gdy tylko te zaległe zostaną rozegrane to redakcja doliczy
        do 1 kolejki zaległe pkt, wtedy też powstanie jej oficjalna kolejność.
        :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka