Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Janczyk kontuzja

    18.03.06, 15:36
    sport.onet.pl/1280487,wiadomosci.html
    Mam nadzieje ze szybko dojdzie do zdrowia, zeby reprezentacja mu nie
    uciekla...
    Obserwuj wątek
      • ja1791 Re: Janczyk kontuzja 18.03.06, 16:50
        Czy Ty czasem nie masz go w składzie? Na reprezentację ma przeciez jeszce czas,
        dopiero zaczął grać w ekstraklasie. Chyba,że jesteś prawdziwym fanem Legii, to
        rozumiem zmartwienie. A kontuzja raczej niegroźna w następnej kolejce powinien
        zagrać.
        • 22222x Re: Janczyk kontuzja 19.03.06, 08:42
          reprezentacja mu uciekła na 100%

          Młody napastnik Legii Warszawa, Dawid Janczyk nie zadebiutuje w reprezentacji
          Polski w towarzyskim spotkaniu z Arabią Saudyjską.
          Piłkarz w ostatnim meczu z Cracovią nabawił się kontuzji kostki. Po
          konsultacji selekcjonera reprezentacji Pawła Janasa z klubowym lekarzem
          warszawskiego klubu zapadła decyzja, że Janczyk nie weźmie udziału w
          zgrupowaniu drużyny narodowej.

          Czy Zagra Z Odrą Wodzisław W 21 Kolejce ????

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka