bronx2345 18.03.06, 15:36 sport.onet.pl/1280487,wiadomosci.html Mam nadzieje ze szybko dojdzie do zdrowia, zeby reprezentacja mu nie uciekla... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ja1791 Re: Janczyk kontuzja 18.03.06, 16:50 Czy Ty czasem nie masz go w składzie? Na reprezentację ma przeciez jeszce czas, dopiero zaczął grać w ekstraklasie. Chyba,że jesteś prawdziwym fanem Legii, to rozumiem zmartwienie. A kontuzja raczej niegroźna w następnej kolejce powinien zagrać. Odpowiedz Link Zgłoś
22222x Re: Janczyk kontuzja 19.03.06, 08:42 reprezentacja mu uciekła na 100% Młody napastnik Legii Warszawa, Dawid Janczyk nie zadebiutuje w reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu z Arabią Saudyjską. Piłkarz w ostatnim meczu z Cracovią nabawił się kontuzji kostki. Po konsultacji selekcjonera reprezentacji Pawła Janasa z klubowym lekarzem warszawskiego klubu zapadła decyzja, że Janczyk nie weźmie udziału w zgrupowaniu drużyny narodowej. Czy Zagra Z Odrą Wodzisław W 21 Kolejce ???? Odpowiedz Link Zgłoś