Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Mirek K a derby

    IP: 213.172.174.* 21.12.02, 21:54
    Kto będzie oklaskiwał Mirka w Toruniu w meczu derbowym proszę o podpis
    Obserwuj wątek
      • Gość: kola Re: Mirek K a derby IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 21.12.02, 23:29
        Ja nie będę, bo niby dlaczego.
        • Gość: MONK Re: Mirek K a derby IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.12.02, 00:00
          Ja bede bo nic takiego sie nie zdarzylo, zebym mial mu przestac klaslac.
      • elodia Re: Mirek K a derby 22.12.02, 02:13
        Oklaskiwałam Mirka odkąd zdał licencję - dobry zawodnik , cudowny człowiek ,
        wspaniały mąż i syn i ojciec :))) Jego największą wadą jest marudzenie , toteż
        na swój użytek nazywam go marudą ... poza tym dopóki będzie jeździł i
        gdziekolwiek - moje oklaski będzie miał zawsze :)
      • Gość: SDB Re: Mirek K a derby IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 22.12.02, 16:04
        bede klaskal mirkowi, poza tym dodam ze zawodnikow polonii tez oklaskuje
        • Gość: + Re: Mirek K a derby IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 22.12.02, 17:55
          Bedę klaskał i Mirkowi i Jackowi,ponieważ obaj sa równymi facetami.
          • Gość: kazik Re: Mirek K a derby IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 22.12.02, 20:18
            Będę klaskać za wyniki , a nie z powodu ,że jest dobyrm ... mężem.
            • Gość: SDB Re: Mirek K a derby IP: 158.75.197.* 23.12.02, 08:23
              Gość portalu: kazik napisał(a):

              > Będę klaskać za wyniki , a nie z powodu ,że jest dobyrm ... mężem.

              Hahahahahahahahhahahahaaa :) dobre :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka