Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    APEL O DOBRYCH KOMENTATORÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 01.01.03, 20:05
    Apeluje do Redakcji „Gazety”, aby na swoich łamach rozpoczęła poważna
    dyskusje na temat komentatorów w TVP. Poziom komentarza jest zatwarzajacy!!!
    W komentowaniu skoków mieliśmy już aferę z antyniemieckimi wypowiedziami pana
    Miklasa (jego niechęć jest widoczna w każdej wypowiedzi na temat np.
    Hannwalda). Od kiedy „urlopowano” pana Szpakowskiego na nową gwiazdę wyrósł
    pan Szaranowicz. Niewątpliwie pan ten zna się na sporcie, posiada odpowiednie
    wykształcenie i doświadczenie, czyli wszystko to, co powinien mieć dobry
    komentator. Ale niestety nie zna się na narciarstwie a szczególności na
    skokach!!!! Dał tego przykład dzisiaj podczas konkursu w Ga-Pa. Podczas skoku
    Marcina Bachledy stwierdził ze dobrze wyszedł z progu na niezły poziom a już
    od początku było widać, że nic z tego nie będzie, bo nasz skoczek leciał jak
    gdyby był przedskoczkiem. Można dodać jeszcze denerwujące wstawki o historii,
    które zaczynają przeradzać się w mini wykłady. Może znajdzie się ktoś, kto
    umie w ciekawy sposób zrelacjonuje tą imprezę, wytworzyć atmosferę zabawy i
    rywalizacji i przede wszystkim nie będzie denerwował. Na początek proponuje
    pana Zimocha z Polskiego Radia (gdy komentuje to jest ciekawie i ciśnienie
    rośnie wraz z kolejnymi skokami). Pozdrowienia dla całej Redakcji
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka