Gość: WOJCIAS
IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl
01.01.03, 20:05
Apeluje do Redakcji „Gazety”, aby na swoich łamach rozpoczęła poważna
dyskusje na temat komentatorów w TVP. Poziom komentarza jest zatwarzajacy!!!
W komentowaniu skoków mieliśmy już aferę z antyniemieckimi wypowiedziami pana
Miklasa (jego niechęć jest widoczna w każdej wypowiedzi na temat np.
Hannwalda). Od kiedy „urlopowano” pana Szpakowskiego na nową gwiazdę wyrósł
pan Szaranowicz. Niewątpliwie pan ten zna się na sporcie, posiada odpowiednie
wykształcenie i doświadczenie, czyli wszystko to, co powinien mieć dobry
komentator. Ale niestety nie zna się na narciarstwie a szczególności na
skokach!!!! Dał tego przykład dzisiaj podczas konkursu w Ga-Pa. Podczas skoku
Marcina Bachledy stwierdził ze dobrze wyszedł z progu na niezły poziom a już
od początku było widać, że nic z tego nie będzie, bo nasz skoczek leciał jak
gdyby był przedskoczkiem. Można dodać jeszcze denerwujące wstawki o historii,
które zaczynają przeradzać się w mini wykłady. Może znajdzie się ktoś, kto
umie w ciekawy sposób zrelacjonuje tą imprezę, wytworzyć atmosferę zabawy i
rywalizacji i przede wszystkim nie będzie denerwował. Na początek proponuje
pana Zimocha z Polskiego Radia (gdy komentuje to jest ciekawie i ciśnienie
rośnie wraz z kolejnymi skokami). Pozdrowienia dla całej Redakcji