narek7
21.07.06, 00:18
Wsadziłem dwóch noobów do składu za 0.3 i starczyło mi by wpakować potem kupe
gwiazd najtanszy to ELTON 1.4 i tylko czekac na sponsora i bede mial wyrabany
skład zrobie jeszcze jedna drużyne z bardziej wyrównanym składem i starczy
nie nienawidze hurtowania najwiecej drużyn ile mialem to 5. Postawilbym na
niektórych graczy cracovi ale graja z legionistami szkoda