Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kupe forsy

    21.07.06, 00:18
    Wsadziłem dwóch noobów do składu za 0.3 i starczyło mi by wpakować potem kupe
    gwiazd najtanszy to ELTON 1.4 i tylko czekac na sponsora i bede mial wyrabany
    skład zrobie jeszcze jedna drużyne z bardziej wyrównanym składem i starczy
    nie nienawidze hurtowania najwiecej drużyn ile mialem to 5. Postawilbym na
    niektórych graczy cracovi ale graja z legionistami szkoda
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka