Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    26.07.06, 01:10
    Proponuje, aby Prezesi dzielili sie wiedza o kontuzjach zawodnikow. Ulatwi to
    znacznie ustawianie skladu na kilka pierwszych kolejek ligowych.

    Oto moje informacje o kontuzjach:
    -Paweł Brożek (opusci chyba kilka pierwszych kolejek)
    -Baszczyński (miesiąc przerwy)
    -Grzelak (opusci 2-3 mecze)
    -Klatt (chyba powinien grac od poczatku, niegrozna kontuzja)
    -Bronowicki (prawdopodobnie kilka kolejek opusci)
    -Edson (wraca juz do zdrowia, moze nie bedzie gral calych meczy, ale powinien
    wejsc z lawki juz w 1 meczu, zreszta jutro w Islandii sie okaze czy moze grac
    z lawki).
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka