sportsmanxx1
26.07.06, 01:10
Proponuje, aby Prezesi dzielili sie wiedza o kontuzjach zawodnikow. Ulatwi to
znacznie ustawianie skladu na kilka pierwszych kolejek ligowych.
Oto moje informacje o kontuzjach:
-Paweł Brożek (opusci chyba kilka pierwszych kolejek)
-Baszczyński (miesiąc przerwy)
-Grzelak (opusci 2-3 mecze)
-Klatt (chyba powinien grac od poczatku, niegrozna kontuzja)
-Bronowicki (prawdopodobnie kilka kolejek opusci)
-Edson (wraca juz do zdrowia, moze nie bedzie gral calych meczy, ale powinien
wejsc z lawki juz w 1 meczu, zreszta jutro w Islandii sie okaze czy moze grac
z lawki).