Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    MALYSZ ZNOWU PSYCHOLEM

    22.02.03, 21:25
    Jak Malysz sie wyciszy nierozmawia z dzinnkarzmi to skacze znowu ja PSYCHOL
    to niewiarygodne zeby nasz POLSKI ORZEL skakal przez 3 lata i utrzymywal sie
    w scislej czolowce .Dzisiaj jak go ogladalem (Mistrzowstwa Swiata K-120) jak
    skakal to widze ze jest bardzo prawdopodobnie ,ze zdobedzie jeszcze medal na
    K-90 i PUCHAR SWIATA. Ja tez zobaczylem ze inni polscy skoczkowie dobrze
    skacza , chcalbym zeby zdobyli minimalnie 4 miejsce




    22.02.2003
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka