marecius
22.02.03, 21:25
Jak Malysz sie wyciszy nierozmawia z dzinnkarzmi to skacze znowu ja PSYCHOL
to niewiarygodne zeby nasz POLSKI ORZEL skakal przez 3 lata i utrzymywal sie
w scislej czolowce .Dzisiaj jak go ogladalem (Mistrzowstwa Swiata K-120) jak
skakal to widze ze jest bardzo prawdopodobnie ,ze zdobedzie jeszcze medal na
K-90 i PUCHAR SWIATA. Ja tez zobaczylem ze inni polscy skoczkowie dobrze
skacza , chcalbym zeby zdobyli minimalnie 4 miejsce
22.02.2003