Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    DO REDAKCJI ! WAŻNE !

    IP: *.olesnica.sdi.tpnet.pl 16.03.03, 09:20
    Czy do wtorku mam już typować drużynę na sobotę i niedzielę bo jeżeli tak to
    bez sensu?Jeżeli tak to zmieńcie coś !
    Obserwuj wątek
      • Gość: bachus69 Bachus odpowiada IP: *.lama.net.pl / 192.168.3.* 16.03.03, 11:00
        Toż Panie Prezesie- we wtorek i w środę odbędzie się zaległa 16 kolejka. Kto
        jak kto, ale taki Prezes Grzesol to takie rzeczy powinien wiedzieć.
        • Gość: grzesol Re: Bachus odpowiada IP: *.olesnica.sdi.tpnet.pl 16.03.03, 12:20
          UPS nie wiedziałem dzięki BACHUS :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka