Gość: grzesol IP: *.olesnica.sdi.tpnet.pl 16.03.03, 09:20 Czy do wtorku mam już typować drużynę na sobotę i niedzielę bo jeżeli tak to bez sensu?Jeżeli tak to zmieńcie coś ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bachus69 Bachus odpowiada IP: *.lama.net.pl / 192.168.3.* 16.03.03, 11:00 Toż Panie Prezesie- we wtorek i w środę odbędzie się zaległa 16 kolejka. Kto jak kto, ale taki Prezes Grzesol to takie rzeczy powinien wiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzesol Re: Bachus odpowiada IP: *.olesnica.sdi.tpnet.pl 16.03.03, 12:20 UPS nie wiedziałem dzięki BACHUS :) Odpowiedz Link Zgłoś