Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Hej, stolico

    06.10.06, 17:42
    jutro, w związku z niesłychanym zagęszczeniem w Wawie wszelakich manifestacji,
    marszów, demonstracji etc., proponuję jutro po treningu ruszyć na miasto i
    zrobić pochód curlerów. Trzeba wziąć szczotki i ... kamienie :)
    Obserwuj wątek
      • smok.ondri Re: Hej, stolico 06.10.06, 17:52
        halo halo prawdopodobnie i ja tam będę więc curlingowy gest AZS Gliwice stawia
        się na stanowisku :P hehe
        • jo.sowa Re: Hej, stolico 06.10.06, 21:12
          to moze od razu bedziecie sie domagac jakiegos lodowiska co??

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka