Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.tkdami.net 19.10.06, 00:33
    rakiego - wręcz idiotę i bandytę powin noi się dożywotnio
    zdyskwalifikowac, a ponadto musi odpowiedzieć zarowno przed sądem karnym (
    uszkodzenie ciała), a także cywilnie. Skad to skompromitowane biedactwo
    znajdzie środki materialnę. Klub nie powin ien mu płacić, a jeszcze ukarać
    finansowo za to zachowanie ( ja wiem, zachowanie, a może bandytyzm?) Brak mi
    słów. Oby u nas nie byłotakich "przypadków". Tak. "przypadkówe". To nie był
    [rzypadek. To był bandytyzm. - pozdrawiam - @Tadeusz
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka