Gość: Tadeusz
IP: *.tkdami.net
19.10.06, 00:33
rakiego - wręcz idiotę i bandytę powin noi się dożywotnio
zdyskwalifikowac, a ponadto musi odpowiedzieć zarowno przed sądem karnym (
uszkodzenie ciała), a także cywilnie. Skad to skompromitowane biedactwo
znajdzie środki materialnę. Klub nie powin ien mu płacić, a jeszcze ukarać
finansowo za to zachowanie ( ja wiem, zachowanie, a może bandytyzm?) Brak mi
słów. Oby u nas nie byłotakich "przypadków". Tak. "przypadkówe". To nie był
[rzypadek. To był bandytyzm. - pozdrawiam - @Tadeusz