Gość: ja falun IP: *.175-1-64736c11.cust.bredbandsbolaget.se 21.01.07, 19:42 norweskim Falun???????????na mojej mapie Falun lezy w szwecji!!!!!no ale moze mapa gazety jest inna :P:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Znają program IP: 62.233.181.* 21.01.07, 20:07 "naprawy" polskiego lecznictwa pod wodzą wiecznie na..ego Religi . Dmuchają na zimne . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Wyrazy współczucia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 20:14 Współczuję czeskiemu zawodnikowi. Zawody nie powinny się odbywać w takich warunkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KB Zabierają go do Pragi...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 20:22 Brak zaufania do polskich konowałów czy też ktoś z Czechów zapomniał w jakim kraju się znalazł i NIE DAŁ ŁAPÓWY...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anli13 Dlaczego? IP: 81.190.199.* 21.01.07, 20:38 Przecież można zawsze zrezygnować z wykonania skoków w trudnych warunkach. Dlaczego trenerzy posyłają zawodnikow w niepewne.Kto jest winien?.Może trenerzy ,którzy godzą się na ryzyko kontuzji swoich zawodników?. Chyba tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Wstyd mi za Małysza IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 21.01.07, 21:06 Małysz odejdz z honorem , kompromitujesz się taka wypowiedzią . EGOISTA , kasiora odbiła ? Odpowiedz Link Zgłoś
b-beagle Oby powrócił do zdrowia 21.01.07, 22:20 Cały czas mam nadzieję, że uda mu się dojśc do zdrowia.............. Jak długo sportem będa rządzić pieniądze a nie zdrowy rozsądek to będą się zdarzać takie wypadki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozsądna Dramat Jana Mazocha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 22:30 Rozumiem na czym polega mechanizm frustracji, ale jednak uważam że polska ekipa trochę przesadziła z komentarzami. A już szczególnie Tajner, który oświadczył że widział tysiące takich upadków - chyba nie każdy skoczek zalicza pękniecie czaszki i obrzęk mózgu?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bodo Re: Dramat Jana Mazocha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 22:57 Gość portalu: rozsądna napisał(a): > Rozumiem na czym polega mechanizm frustracji, ale jednak uważam że polska ekipa > > trochę przesadziła z komentarzami. A już szczególnie Tajner, który oświadczył > że widział tysiące takich upadków - chyba nie każdy skoczek zalicza pękniecie > czaszki i obrzęk mózgu?? może tu leży sedno sprawy: na gorąco nie wiadomo, czy skoczek odniósł poważne obrażenia, czy nie. jak się ma w pamięci przypadek Morgensterna - to różnie można myślec... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pepicek-CZ Re: Dramat Jana Mazocha IP: *.adsl.hansenet.de 22.01.07, 01:04 Dekuji vsem uprimym polakum za ferove pozdravy a vyjadreni !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pepicek-CZ Re: Dramat Jana Mazocha IP: *.adsl.hansenet.de 22.01.07, 01:06 Dekuji vsem uprimym polakum za ferove pozdravy a vyjadreni !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asiaasia1 Jesteśmy z Tobą, Mazda! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 00:21 Jesteśmy z Tobą, Mazda... Taki młody chłopiec...Wyzdrowiejesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cosmo-pl no przecież żaden z pozostałych skoczków nie miał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 00:53 problemów!! dlaczego robi się z igły widły. Jak się Pochwała wywalił to nikt lotów nie przerywał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sadura1 Falun IP: *.polskieradio.pl 22.01.07, 08:08 Fajnie, fajnie ale Falun jest w Szwecji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dido ten helikopter powinien byc w Zakopanym IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.01.07, 08:38 a nie w Warszawie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldi ... IP: *.essystem.com.pl 22.01.07, 08:55 To,że nie wezwali helikoptera jest oczywiste.Szybciej zawieźli go karetką. Przecież w tv lekarze o tym już w sobotę wieczorem mówili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realny dlaczego nie wezwali helikoptera? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 09:16 "Nie wiadomo dlaczego lekarze nie wezwali na pomoc jedynego w Polsce helikoptera ratunkowego zdolnego do nocnych lotów. Maszyna stacjonowała w Warszawie i była gotowa do przylotu do Zakopanego w ciągu 1,5 godziny. Lot do Krakowa zająłby kolejne 20 minut." A panowie z gazety to pewnie nie wiedzą, że z Zakopca do Krakowa jedzie się poniżej dwóch godzin - szczególnie w nocy i to karetką na sygnale, która dodatkowo dojechała pod sam szpital, w przeciwieństwie do helikoptera. Wyszłoby co najmniej na to samo, a może nawet szybciej było tą karetką.Ale wiadomo- robimy sensację wszędzie, gdzie się da, wszędzie gdzie tyklo można namieszać, to namieszamy. Dziennikarze zawsze będą żerować na cudzym nieszczęściu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tajemnik Falun IP: 62.29.169.* 22.01.07, 09:31 FALUN jest w Szwecji a nie Norwegii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klaudia i angelika Dramat Jana Mazocha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.07, 09:35 jest nam bardzo przykro ze zawody w Zakopanem odbyły sie tak tragicznie zyczymy czeskiemu skoczkowi szybkiego powrotu do zdrowia pozdrawiamy Odpowiedz Link Zgłoś
piotr.koszalin ale ty adam jesteś zajebisty.... 22.01.07, 09:36 normalnie jesteś taki mądry, że powinnieneś występować w miliard w rozumie, a nie skakać na nartach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szymon Po rozum do głowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 17:34 To co się wydarzyło w Sobotę w Zakopanem to jest jeden wielki skandal i nieporozumienie!!!Po raz kolejny okazało się, że nie nie jest ważny człowiek tlko pieniądze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktoś Z Wrocławia Co ty Adam dalej sobie myslisz ze jestes najlepszy IP: *.generacja.pl 23.01.07, 10:30 Wez Ty Małyszu skoncz to gadanie swoje jestes pi.. a nie skoczek !! [*] Janku wyzdrowiej!!Trzymam za ciebie kciuki jestes o 100% lepszy od tego gwizdka(malysza)!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blanka Dramat Jana Mazocha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 16:44 Byłam przez trzy dni na skokach, i wiem ze puki nie zdarzył się ten okropny wypadek wszystko było ok organizatorzy byli zadowoleni organizacja tym ze jest pieknie mamy wspaniała skocznie i jest ok... kiedy Mazoch ( trzymam kciuki by wyzdrowiał) upadł zaczęło sie szukanie winnego, a może zamiast szukac winnego wyciagnijcie wniosko na przyszłośc i nie pozwulcie by taka sytułacja miała miejsce w przyszłości... Pozdrawiam kibiców kórzy sa sercem skoków narciarskich pamietajcie ze jestesmy NAJLEPSZA PUBLICZNOŚCIĄ NA ŚWIECIE mysle ze kazdy sie przyłaczy do moich słów wiec zyczymy Mazochowi szybkiego powrotu do zdrowia i jak najszybszego powrotu na belke..!!!!!!!!! ADAM MAŁYSZ MISTRZEM ŚWIATA!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natusia Mazoch trzymaj sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 16:56 cała Polska wierzy ze wyzdrowiejesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norbert mazoch IP: 212.160.86.* 23.01.07, 19:23 bardzo mi przykro z powodu upadku mazocha organizatorzy powini by ć ukarani Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulina dramat jana mazocha!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 20:16 jan mazoch nie wiedział co ma zrobić więc się nie bronił ale i tak mi jest przykro z tego powodu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damian jan mazoch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 23:28 niema co wszystkiego zwalac na sedziuw i organizatoruw tego nie bylo morzna przewidziec jes to przykre ale to jest sport Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arek jak mu było słabo to mugł nie skakać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.07, 11:54 jak było mu słabo to mugł nie skakać Odpowiedz Link Zgłoś