Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Zakopane: Małysz najlepszy w serii próbnej

      • Gość: ja falun IP: *.175-1-64736c11.cust.bredbandsbolaget.se 21.01.07, 19:42
        norweskim Falun???????????na mojej mapie Falun lezy w szwecji!!!!!no ale moze
        mapa gazety jest inna :P:P
      • Gość: tadeusz Znają program IP: 62.233.181.* 21.01.07, 20:07
        "naprawy" polskiego lecznictwa pod wodzą wiecznie na..ego Religi . Dmuchają
        na zimne .
      • Gość: Polak Wyrazy współczucia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 20:14
        Współczuję czeskiemu zawodnikowi. Zawody nie powinny się odbywać w takich
        warunkach.
      • Gość: KB Zabierają go do Pragi...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 20:22
        Brak zaufania do polskich konowałów czy też ktoś z Czechów zapomniał w jakim
        kraju się znalazł i NIE DAŁ ŁAPÓWY...?
      • Gość: anli13 Dlaczego? IP: 81.190.199.* 21.01.07, 20:38
        Przecież można zawsze zrezygnować z wykonania skoków w trudnych warunkach.
        Dlaczego trenerzy posyłają zawodnikow w niepewne.Kto jest winien?.Może
        trenerzy ,którzy godzą się na ryzyko kontuzji swoich zawodników?.
        Chyba tak.
      • Gość: kibic Wstyd mi za Małysza IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 21.01.07, 21:06
        Małysz odejdz z honorem , kompromitujesz się taka wypowiedzią . EGOISTA , kasiora odbiła ?
      • b-beagle Oby powrócił do zdrowia 21.01.07, 22:20
        Cały czas mam nadzieję, że uda mu się dojśc do zdrowia..............
        Jak długo sportem będa rządzić pieniądze a nie zdrowy rozsądek to będą się
        zdarzać takie wypadki
      • Gość: rozsądna Dramat Jana Mazocha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 22:30
        Rozumiem na czym polega mechanizm frustracji, ale jednak uważam że polska ekipa
        trochę przesadziła z komentarzami. A już szczególnie Tajner, który oświadczył
        że widział tysiące takich upadków - chyba nie każdy skoczek zalicza pękniecie
        czaszki i obrzęk mózgu??
        • Gość: bodo Re: Dramat Jana Mazocha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 22:57
          Gość portalu: rozsądna napisał(a):

          > Rozumiem na czym polega mechanizm frustracji, ale jednak uważam że polska ekipa
          >
          > trochę przesadziła z komentarzami. A już szczególnie Tajner, który oświadczył
          > że widział tysiące takich upadków - chyba nie każdy skoczek zalicza pękniecie
          > czaszki i obrzęk mózgu??

          może tu leży sedno sprawy:
          na gorąco nie wiadomo, czy skoczek odniósł poważne obrażenia, czy nie.
          jak się ma w pamięci przypadek Morgensterna - to różnie można myślec...
        • Gość: Pepicek-CZ Re: Dramat Jana Mazocha IP: *.adsl.hansenet.de 22.01.07, 01:04
          Dekuji vsem uprimym polakum za ferove pozdravy a vyjadreni !!!
        • Gość: Pepicek-CZ Re: Dramat Jana Mazocha IP: *.adsl.hansenet.de 22.01.07, 01:06
          Dekuji vsem uprimym polakum za ferove pozdravy a vyjadreni !!!

      • Gość: asiaasia1 Jesteśmy z Tobą, Mazda! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 00:21
        Jesteśmy z Tobą, Mazda...
        Taki młody chłopiec...Wyzdrowiejesz.
      • Gość: cosmo-pl no przecież żaden z pozostałych skoczków nie miał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 00:53
        problemów!! dlaczego robi się z igły widły. Jak się Pochwała wywalił to nikt
        lotów nie przerywał.
      • Gość: sadura1 Falun IP: *.polskieradio.pl 22.01.07, 08:08
        Fajnie, fajnie ale Falun jest w Szwecji...
      • Gość: dido ten helikopter powinien byc w Zakopanym IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.01.07, 08:38
        a nie w Warszawie
      • Gość: waldi ... IP: *.essystem.com.pl 22.01.07, 08:55
        To,że nie wezwali helikoptera jest oczywiste.Szybciej zawieźli go karetką.
        Przecież w tv lekarze o tym już w sobotę wieczorem mówili.
      • Gość: realny dlaczego nie wezwali helikoptera? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 09:16
        "Nie wiadomo dlaczego lekarze nie wezwali na pomoc jedynego w Polsce
        helikoptera ratunkowego zdolnego do nocnych lotów. Maszyna stacjonowała w
        Warszawie i była gotowa do przylotu do Zakopanego w ciągu 1,5 godziny. Lot do
        Krakowa zająłby kolejne 20 minut."
        A panowie z gazety to pewnie nie wiedzą, że z Zakopca do Krakowa jedzie się
        poniżej dwóch godzin - szczególnie w nocy i to karetką na sygnale, która
        dodatkowo dojechała pod sam szpital, w przeciwieństwie do helikoptera. Wyszłoby
        co najmniej na to samo, a może nawet szybciej było tą karetką.Ale wiadomo-
        robimy sensację wszędzie, gdzie się da, wszędzie gdzie tyklo można namieszać,
        to namieszamy. Dziennikarze zawsze będą żerować na cudzym nieszczęściu!
      • Gość: tajemnik Falun IP: 62.29.169.* 22.01.07, 09:31
        FALUN jest w Szwecji a nie Norwegii
      • Gość: klaudia i angelika Dramat Jana Mazocha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.07, 09:35
        jest nam bardzo przykro ze zawody w Zakopanem odbyły sie tak tragicznie
        zyczymy czeskiemu skoczkowi szybkiego powrotu do zdrowia pozdrawiamy
      • piotr.koszalin ale ty adam jesteś zajebisty.... 22.01.07, 09:36
        normalnie jesteś taki mądry, że powinnieneś występować w miliard w rozumie, a
        nie skakać na nartach...
      • Gość: Szymon Po rozum do głowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 17:34
        To co się wydarzyło w Sobotę w Zakopanem to jest jeden wielki skandal i
        nieporozumienie!!!Po raz kolejny okazało się, że nie nie jest ważny człowiek
        tlko pieniądze!!!
      • Gość: Ktoś Z Wrocławia Co ty Adam dalej sobie myslisz ze jestes najlepszy IP: *.generacja.pl 23.01.07, 10:30
        Wez Ty Małyszu skoncz to gadanie swoje jestes pi.. a nie skoczek !! [*] Janku
        wyzdrowiej!!Trzymam za ciebie kciuki jestes o 100% lepszy od tego gwizdka(malysza)!!
      • Gość: blanka Dramat Jana Mazocha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 16:44
        Byłam przez trzy dni na skokach, i wiem ze puki nie zdarzył się ten okropny
        wypadek wszystko było ok organizatorzy byli zadowoleni organizacja tym ze jest
        pieknie mamy wspaniała skocznie i jest ok... kiedy Mazoch ( trzymam kciuki by
        wyzdrowiał) upadł zaczęło sie szukanie winnego, a może zamiast szukac winnego
        wyciagnijcie wniosko na przyszłośc i nie pozwulcie by taka sytułacja miała
        miejsce w przyszłości... Pozdrawiam kibiców kórzy sa sercem skoków narciarskich
        pamietajcie ze jestesmy NAJLEPSZA PUBLICZNOŚCIĄ NA ŚWIECIE mysle ze kazdy sie
        przyłaczy do moich słów wiec zyczymy Mazochowi szybkiego powrotu do zdrowia i
        jak najszybszego powrotu na belke..!!!!!!!!! ADAM MAŁYSZ MISTRZEM ŚWIATA!!!!!!
      • Gość: natusia Mazoch trzymaj sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 16:56
        cała Polska wierzy ze wyzdrowiejesz
      • Gość: norbert mazoch IP: 212.160.86.* 23.01.07, 19:23
        bardzo mi przykro z powodu upadku mazocha organizatorzy powini by ć ukarani
      • Gość: paulina dramat jana mazocha!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 20:16
        jan mazoch nie wiedział co ma zrobić więc się nie bronił ale i tak mi jest
        przykro z tego powodu!!!
      • Gość: damian jan mazoch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.07, 23:28
        niema co wszystkiego zwalac na sedziuw i organizatoruw tego nie bylo morzna
        przewidziec jes to przykre ale to jest sport
      • Gość: arek jak mu było słabo to mugł nie skakać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.07, 11:54
        jak było mu słabo to mugł nie skakać

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka