justynazalewska
09.05.07, 18:26
Pozwolę sobie zacząć wątek który mnie bardzo interesuje :) Ponieważ związek
zakomunikował o zaległych wpłatach na licencje to chciałabym się dowiedzieć
kiedy ją dostanę bo już rok czekam i nie ma :) O ile mi wiadomo to SKC już
dawno zapłaciło za licencje i większość z nas ich nie ma. Moje pytanie brzmi:
Czy to wynika z oszczędności papieru ? ;)I nikt mi nie powie że licencje były
do odbioru w Łodzi bo jak chciałam odebrać je to okazało się że był jakiś
problem, potem też był problem a jeszcze później to chyba zapomniano o nich.
poprostu jest to śmieszne bo nie dość że za nie się płaci, to ich nie mamy,
to jeszcze licencje tak naprawdę nie obowiązują co miało przykład na nie
jednej imprezie rangi Mistrzowskiej. Do tego to powinien zaistnieć własnie
kolejny wątek co należy uregulowac w nadchodzącym sezonie.
Pozdrawiam Justyna