Gość: sadura1
IP: *.mokotowplaza.waw.pl
09.05.07, 22:05
Jak myślicie - Nicki czy jednak Rudy na swoim torze???
Już nie mogę się doczekać!
Jestem już w blokach startowych! ;) Tym bardziej, że chyba się uda i będę
mieć wejściówkę All Areas jak w zeszłym roku... :):):)