Gość: krzrek
IP: *.smlw.pl
03.06.03, 23:31
cisza.
Po ostatnie kolejce zaległa cisza.Powodem zapewne nie jest to,że część
zawodników nie wybiegła na boisko,że zdobycz punktowa w ostatniej kolejce nie
jest imponująca.Jedynym powodem jaki mi przychodzi do głowy,to wielki smutek
Prezesów spowodowany zakończeniem tej edycji Piłkarzyków.
Łącząc się w waszym bólu,pozdrawiam.
Jak ktoś już się otrząśnie i wróci do życia to może napisze kilka słów.