Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    U FORligowców zaległa

    IP: *.smlw.pl 03.06.03, 23:31
    cisza.
    Po ostatnie kolejce zaległa cisza.Powodem zapewne nie jest to,że część
    zawodników nie wybiegła na boisko,że zdobycz punktowa w ostatniej kolejce nie
    jest imponująca.Jedynym powodem jaki mi przychodzi do głowy,to wielki smutek
    Prezesów spowodowany zakończeniem tej edycji Piłkarzyków.
    Łącząc się w waszym bólu,pozdrawiam.
    Jak ktoś już się otrząśnie i wróci do życia to może napisze kilka słów.
    Obserwuj wątek
      • Gość: krzrek Re: U FORligowców zaległa IP: *.smlw.pl 03.06.03, 23:33
        Ps.
        Kutiego rozumiem.Od soboty świętuje mistrza z Krakowa i jeszcze nie doszedł do
        siebie.
      • mirekl3 Re: U FORligowców zaległa 04.06.03, 08:18
        Witam Krzrek ! no fakt kolejka nie najciekawsza. chociaż bywały juz gorsze :)
        niepotrzebnie zamieniłem kużbę na dawidowskiego no i kapitan włodarczyk ledwo
        miernie. licze na ok. 38 pkt i kurcze chyba Tompie jednak zajmie miejsce na
        pudle FORligi. chociaz poczekam na oficjalne wyniki...gratuluje wszystkim
        uczestnikom naszej elitarnej a w szczególności zwycięzcy Adee i Chechaouenowi
        (proponuje zmienić mu nick!!!) za zajęcie 2 miejsca . pozdrawiam !

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka